2
20 22 25 25 16
cz Piatok 10.07.2015, 15:10Svetová Grand Prix - ženy • Skupina 2

18:16
    K. Ocasiová ho proměňuje v dramatickém závěru rozhoduje o vítězství portorického týmu 3:2 na sety!

17:16
    Portoričanky dokázaly zablokovat český útok a mají třetí mečbol!

15:16
    Obrovská obětavost Portoričanek vyšla vniveč! Mlejnková technicky zakončuje dlouhou výměnu, ve které Češky měly jasnou převahu! Mečbol pro český tým přijde po time-outu.

14:13
    Portoričanky byly pod obrovským tlakem, vlastně jen vracely míče zpět českým hráčkám, jenže poslední útok Mlejnkové byl zblokován a je tu mečbol Portorika!

11:12
    Po výborném bloku přichází český útok a Hodanová vytlouká bloky!

5:6
    A další bod na konto českých volejbalistek! Obrat ve skóre a time-out!

5:5
    Portoriko kazí útok, Mlejnková skvěle blokuje, je srovnáno!

13:25
    Po pumelici Mlejnkové proměňují české hráčky hned první! Bod za tento zápas už je jistý, o tom, kdo si připíše druhý, se rozhodne v pátém setu (za jakoukoliv výhru do čtyř setů se udělují tři body do tabulky).

13:24
    Češky mají jedenáct setbolů!

13:23
    Portorická smečarka navíc podél lajny trefuje jen zámezí, neuvěřitelný rozdíl 10 bodů! Připomíná to exhibici!

12:21
    Další útok Hodanové nadzvedl portorický blok, rozdíl činí už 10 bodů!

10:16
    Dvojkblok Smutné a Sajdové se o potřebný šestnáctý bodík postaral.

5:12
    Přímý bod Hodanové ze servisu!

2:8
    Portoričanky se na rozehrávce dotkly sítě, jejich hra se rozkládá v přímém přenosu! České hráčky své soupeřky momentálně drtí! Technický oddechový čas.

2:6
    Blok Kariny Ocasiové byl vytlučen Hodanovou! Portoriko si bere Time-out!

19:25
    Druhý po špatném servisu Portoričanek už ne, Češky snižují na 1:2 na sety!

18:24
    Kvapilová zablokovala soupeřku a přináší první setboly českého týmu v utkání!

13:16
    Mlejnková takovou plachtičkou zakončuje český útok, Portoričanky nedokázaly zareagovat. Druhý technický time-out.

25:22
    Portoriko dotáhlo druhý set do vítězného konce. Fantastická jízda a mohutné stahování českých volejbalistek nakonec vyšlo vniveč. To je velká škoda a může to být klíčový okamžik zápasu.

24:22
    Jenže přichází dva setboly Portorika! Blok zastavil útok Hodanové!

21:21
    Dvojblok Trnkové a Smutné zařizuje srovnání!

20:18
    Mlejnková trefuje eso! Češky prohrávaly už o devět bodů a nyní je rozdíl pouze dvoubodový! Time-out Portorika!

16:11
    Chybička Portoričanek a čtyři body v řadě. Time-out Portorika.

16:7
    Mlejnková napálila míč do sítě a druhá sada se mění pomalu v debakl.

8:5
    Další bod na konto Portorika, rozdíl tří bodů a technický oddechový čas.

25:20
    Ekluzivní blok Portorika proti útoku Vanžurové. První set získávají naše soupeřky.

24:20
    Portoriko má čtyři setboly!

22:20
    Svítá naděje! Portoričanky chybují a český blok získává bod!

8:7
    První technický time-out přichází nakonec za vedení Portorika! K. Ocasiová vytloukla české bloky!

Jan Vojkůvka

Portoriko: K. Ocasiová, Enrightová, Cruzová, Valentinová, S. Ocasiová, Moralesová, Oquendová, Mojicaová, Seilhamerová, Rosaová, Ferrerová, Victoriaová, Benitezová.
    Česko: Dostálová, Havelková, Hodanová, Kossanyiová, Kvapilová, Melichárková, Mlejnková, Puchartová, Sajdová, Smutná, Toufarová, Trnková, Vanžurová.