cz Piatok 10.07.2015, 15:10Svetová Grand Prix - ženy • Skupina 2

0:0
    Ode me je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek pátečního odpoledne. (17:38:06)

0:0
    Jenže drama v pátém setu uhrát nedokázaly, přesto se dá hovořit o zlatém bodu za pětisetový zápas, nikdo by se totiž nemohl divit, kdyby Češky prohrály 0:3 na sety. Je třeba utkání zahodit za hlavu a přichystat se na další zápas, v němž na český tým čekají Bulharky.

0:0
    Je to velká, obrovská, škoda, že Češky nedotáhly zápas do vítězného konce. Ale musíme být spravedliví, Portoriko vstoupilo do zápasu výborně a v prvních dvou setech vládlo tomuto utkání, ač ve druhé sadě Češky mohutně stahovaly jejich náskok. Naopak třetí a čtvrtá sada patřily jednoznačně českým hráčkám, které po dominancni ve čtvrtém setu, v němž soupeřky porazily o 12 bodů, byly rázem favoritkami na výhru.

18:16

18:16
    K. Ocasiová ho proměňuje v dramatickém závěru rozhoduje o vítězství portorického týmu 3:2 na sety!

17:16
    Portoričanky dokázaly zablokovat český útok a mají třetí mečbol!

16:16
    K. Ocasiová hrozbu prohry odvrací.

15:16
    Obrovská obětavost Portoričanek vyšla vniveč! Mlejnková technicky zakončuje dlouhou výměnu, ve které Češky měly jasnou převahu! Mečbol pro český tým přijde po time-outu.

15:15
    Sajdová z křídla parádně zasmečovala.

15:14
    Vzápětí je tu druhý, také český servis byl pokazený.

14:14
    Servisem daleko do autu ho zahazuje Enrightová.

14:13
    Portoričanky byly pod obrovským tlakem, vlastně jen vracely míče zpět českým hráčkám, jenže poslední útok Mlejnkové byl zblokován a je tu mečbol Portorika!

13:13
    S. Ocasiová zahrála na druhou přes a zaskočila tím české volejbalistky.

12:13
    To samé se dá říci o Kvapilové, výborně zvolený útok!

12:12
    Také Portoričanky vytloukají český blok, K. Ocasiová byla nekompromisní.

11:12
    Po výborném bloku přichází český útok a Hodanová vytlouká bloky!

11:11
    Mlejnková smečuje do autu, podle rozhodčích tam však byla teč portorického bloku!