Česko – Slovensko 3:4 (kon.)
Česko
3:4 (1:1, 1:1, 0:2, 1:0)
Slovensko
cz Štvrtok 09.07.2015, 15:00 • Tampere, Hakametsa Arena • Majstrovstvá sveta v inline hokeji IIHF • Štvrťfinále

45:49
    Slovensko jde do tří. Na trestnou lavici odchází Ručkay (SVK) na minutu a půl za držení.

35:43
    Neumann (SVK) dostává minutu a půl za hákování.

32:31
    Demel (CZE) a Novajovský (SVK) dostávají minutu a půl za hrubost.

32:04
    A máme tady další vyloučení na straně Slovenska. Na minutu a půl odchází Ručkay.

31:19
    Jaško (SVK) odchází na minutu a půl za zdržování hry na trestnou lavici.

26:57
    Vozdecký (CZE) dostává minutu a půl za podražení.

23:48
    Šebek (CZE) dostává minutu a půl za vysokou hůl. Slovenskou má v závěru ještě početní výhodu.

19:56
    Šiller (SVK) dostává minutu a půl za vysokou hůl.

17:23
    Zdeněk Kubica (CZE) dostává minutu a půl za držení. Slovensko má k dispozici první přesilovku.

10:51
    Jaško (SVK) dostává minutu a půl za držení.

06:18
    Šimonič (SVK) dostává minutu a půl za příliš mnoho hráčů na ledě. Češi mají šanci otevřít skóre utkání.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 9. Kuťák (Hrazdira), 22. Šebek (Vozdecký, Strýček), 45. Šimo (Šebek, Rubeš) – 12. Šimunek (Ručkay), 16. Ertel (Ručkay, Šimonič), 25. Jaško (Prokop, Šiller), 27. Jurík (Prokop)

Česko: Haloda (27. Jirkův) – Strýček, Šebek, Vozdecký, Šimo – Demel, Obdržálek, Kubica, Rubeš – Zbořil, Zahradníček, Hrazdira, Kuťák
    Slovensko: Neumann (Valúch) – Ručkay, Ertel, Šimonič, Šimunek – Novajovský, Preisinger, Jurík, Méry- Jaško, Mrázik, Šiller, Prokop

Rozhodca: Vikman (FIN) – Suoraniemi (FIN)