Česko – Slovensko 3:4 (kon.)
Česko
3:4 (1:1, 1:1, 0:2, 1:0)
Slovensko
cz Štvrtok 09.07.2015, 15:00 • Tampere, Hakametsa Arena • Majstrovstvá sveta v inline hokeji IIHF • Štvrťfinále

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. (16:40:39)

Slovensko tedy postupuje do semifinále, o soupeři se rozhodne po posledním zápas. Česká republika ještě taktéž sehraje utkání, ale bohužel o umístění.

Kdo by to před zápasem čekal... Česká reprezentace končí ve čtvrtfinále, kde nestačila na Slovensko. Českému výběru se nepovedla třetí čtvrtina a od toho se zbytek utkání odvíjel.

Následuje hymna Slovenska!

Nejlepší hráči utkání

Tomáš Rubeš (CZE)
    Jakub Ručkay (SVK)
    Slovenská radost z postupu do semifinále Mistrovství světa.

48:00

47:57
    Jedna ze střel končí ve výstroji hostujícího brankáře, který už pomalu zdvihá ruce nad hlavu.

47:45
    Domácí posílají všechno na branku!

47:10
    Demel nedokázal trefit přihrávku před brankou. Následně už hrají hosté v plném počtu.

46:51
    Česko to zkouší v pěti proti třem. Jirkův již sedí na střídačce.

46:25
    Neumann si připisuje úspěšný zásah.

45:49
    Slovensko jde do tří. Na trestnou lavici odchází Ručkay (SVK) na minutu a půl za držení.

45:45
    Domácí jsou nyní hodně aktivní a nedopřejí Slovensku ani kousek plochy.
    Neuznaný gól českého týmu, hlavní sudí patrně přerušil hru dříve, než kotouč skončil v brance.

44:59
    Obrovská šance, Češi už zdvihli ruce nad hlavu a v hale začala hrát česká písnička při vstřelení branky. Nakonec rozhodčí rozpažil. O střelu se postaral Šebek.

44:31
    Češi se smaží rozjet útočnou akci. Na ploše opět první formace.

44:08
    Oddechový čas pro hosty.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 9. Kuťák (Hrazdira), 22. Šebek (Vozdecký, Strýček), 45. Šimo (Šebek, Rubeš) – 12. Šimunek (Ručkay), 16. Ertel (Ručkay, Šimonič), 25. Jaško (Prokop, Šiller), 27. Jurík (Prokop)

Česko: Haloda (27. Jirkův) – Strýček, Šebek, Vozdecký, Šimo – Demel, Obdržálek, Kubica, Rubeš – Zbořil, Zahradníček, Hrazdira, Kuťák
    Slovensko: Neumann (Valúch) – Ručkay, Ertel, Šimonič, Šimunek – Novajovský, Preisinger, Jurík, Méry- Jaško, Mrázik, Šiller, Prokop

Rozhodca: Vikman (FIN) – Suoraniemi (FIN)