Chicago – Anaheim 5:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
5:2 (0:0, 3:1, 2:1) Stav série: 3:3
Anaheim Ducks
cz Štvrtok 28.05.2015, 02:15 • United Center, Chicago • Play-off NHL • Finále Z. konferencie

43:15
    A může být pro domácí hodně zle. Andrew Desjardins (CHI) totiž sestřelil v brankovišti brankáře Andersena a odpyká si za své počínání dvouminutový trest.

36:04
    Domácí vybojovali alespoň přesilovou hru, Ryan Kesler (ANA) vyloučen za podražení.

34:06
    Brad Richards (CHI) vyloučen na dvě minuty za hákování, hosté mají šanci vrátit se do zápasu v přesilové hře.

24:57
    Jiří Sekáč (ANA) na chvíli oslabí svůj tým. Svůj loket totiž až příliš blízko ukázal obličeji Brenta Seabrooka a dostává tak dvě minuty za faul loktem.

07:06
    Početní výhodu si vyzkouší i domácí hokejisté, Corey Perry (ANA) vyloučen za hákování.

01:59
    Domácích bylo na ledě o něco více, než povolují pravidla. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Teuvo Teravainen (CHI). Přesilovka pro Anaheim.

Daniel Kubelka

Góly a asistencie: 29. Saad (Kane, Keith), 31. Hossa (Keith, Richards), 33. Kane (Keith), 57. Shaw (Desjardins, Vermette), 60. Shaw (Desjardins) – 35. Maroon (Fowler, Vatanen), 42. Stoner (Thompson, Silfverberg)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Rundblad, Keith (A), Hjalmarsson, Oduya, Seabrook, Cumiskey – Hossa, Toews (C), Saad – Kane, Richards, Bickell – Teravainen, Vermette, Sharp (A) – Shaw, Kruger, Desjardins.
    Trenér: Joel Quenneville.

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Beauchemin (A), Lindholm, Depsres, Fowler, Vatanen, Stoner – Perry (A), Getzlaf (C), Maroon – Silfverberg, Kesler, Beleskey – Palmieri, Thompson, Cagliari – Etem, Rakell, Sekáč.
    Trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodca: McCauley, Pollock – Cherrey, Heyer

Diváci: 22.089