Anaheim – Chicago 2:3 (po pr.)
Anaheim Ducks
2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0, 0:0, 0:1) Stav série: 1:1
Chicago Blackhawks
cz Streda 20.05.2015, 03:15 • Honda Center, Anaheim • Play-off NHL • Finále Z. konferencie

Tímto se s vámi loučím a přeji hezký den. (08:24:28)

Naše informace se potvrdily! Jakub Nakládal podepsal roční kontrakt s Official Calgary Flames Hockey Club! (y) Jedná se o dvoucestnou smlouvu.

3. Frederik Andersen (ANA) 53 zák., 3 góly, 94,6%

Strhující utkání rozhodl ve sto sedmnácté minutě Marcus Kruger, který k brance přišel jako slepý k houslím. Chicago tedy vychází ze svého nejdelšího utkání v historii jako vítěz a srovnává v sérii na 1:1. Ducks si mohou dnešní porážku vyčítat, protože měli v prodloužení opravdu hodně šancí, aby dnes zvítězili právě oni.

Marcus KRUGER - 2:3p

116:12
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Chicago se stává vítězem tohoto dlouhého utkání! Seabrook se dostal na modré čáře do potíží a z nouze nahodil kotouč na branku. Před Andersenem však kotouč trefil MARCUSE KRUGERA, od kterého si to nasměroval do branky. Asistence: Brent Seabrook, Johnny Oduya

115:41
    Kesler před brankou Crawforda tečoval střelu od modré čáry těsně vedle pravé tyče.
    Dvacáté nejdelší utkání v historii NHL, v historii Chicaga je tento zápas nejdelším!

114:05
    Kesler odvedl za brankou Blackhawks výbornou práci, když držel dlouhou dobu kotouč na své hokejce. Ovšem k přihrávce před branku se dostat nedokázal.

113:03
    Marián Hossa se mohl stát hrdinou tohoto zápasu. Slovenský útočník zachytil na pravém kruhu rozehrávku Ducks a dostal se do slibné střele, která skončila bohužel pro Chicago těsně nad brankou!

111:42
    Hluchá fáze třetího prodloužení. Hraje se převážně ve středním pásmu, oba celky výborně brání a nechtějí udělat chybu.

110:12
    Chicago se následně osvobozuje za cenu zakázaného uvolnění.

110:00
    Z pravé strany vystřelil nenápadně Palmieri, jehož pokus skončil vedle levé tyče. Kačeři mají silný tlak, Chicago však odolává.

109:15
    Anaheim je v posledních střídáních lepším týmem. Od modré čáry střílel nyní Stoner, ale jeho střela byla sražena do rohu. Domácí pokračují ve svém náporu.

107:30
    Kesler a Silfverberg ujížděli sami na branku Crawforda, ale rozhodnout nedokázali. Silfverbergova střela totiž skončila vedle branky! Toto byla velká šance.

106:55
    Chicago se dostalo do přečíslení, ale přihrávka Shawa nebyla přesná. Toews se tedy ke střele nedostal.

105:42
    Getzlaf obloučkem za obranu našel rozjetého Perryho, jenž mohl jet sám na branku. Kanadskému útočníkovi však v poslední chvíli kotouč přeskočil hůl a přišel o něj.

Daniel Kubelka

Góly a asistencie: 10. Cogliano (Thomspon, Fowler), 38. Perry (Getzlaf, Vatanen) – 3. Keith (Keith, Toews), 7. Hossa (Bickell, Richards), 117. Kruger (Seabrook, Oduya)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Beauchemin "A", Lindholm, Despres, Fowler, Vatanen, Stoner – Perry "A", Getzlaf "C", Maroon – Silfverberg, Kesler, Beleskey – Palmieri, Rakell, Cogliano – Sekáč, Thompson, Etem.
    Trenér: Bruce Boudreau.

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith "A", Seabrook, Timonen, Oduya, Cumiskey – Hossa, Toews "C", Saad – Kane, Richards, Bickell – Teravainen, Vermette, Sharp "A" – Shaw, Kruger, Desjardins.
    Trenér: Joel Quenneville.

Rozhodca: McCauley, Pollock – Cherrey, Heyer

Diváci: 17.234