Anaheim – Chicago 2:3 (po pr.)
Anaheim Ducks
2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0, 0:0, 0:1) Stav série: 1:1
Chicago Blackhawks
cz Streda 20.05.2015, 03:15 • Honda Center, Anaheim • Play-off NHL • Finále Z. konferencie

88:11
    Špatné střídání domácích znamená početní výhodu pro hosty, trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Kyle Palmiera (ANA).

70:41
    Domácí mají velkou šanci rozhodnout dnešní duel! Niklas Hjalmarsson (CHI) dostává dvě minuty za podražení, Anaheim si zahraje přesilovou hru!

55:03
    Necelých pět minut před koncem řádné hrací doby mají domácí hráči dobrou možnost na rozhodnutí. Marcus Kruger (CHI) se totiž provinil držením protihráče a nabídl tak Anaheimu možnost přesilové hry.

43:38
    Hosté totiž špatně střídali a jsou za to potrestáni menším trestem, který odpyká Teravainen.

40:26
    Ale pozor, přichází velká možnost pro Chicago. Ryan Getzlaf (ANA) dostává dvě minuty za podražení a hosté budou hrát přesilovou hru 4 na 3.

39:43
    Síly na ledě se vyrovnají, Jakob Silfverberg (ANA) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

38:38
    Domácí navíc vybojovali přesilovou hru, na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen obránce Duncan Keith (CHI).

31:59
    Patrick Sharp (CHI) potrestán dvěma minutami za podražení Jiřího Sekáče, první přesilovka pro Ducks.

05:15
    Clayton Stoner (ANA) dostává menší trest za vražení na hrazení.

01:46
    Patrick Maroon (ANA) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

Daniel Kubelka

Góly a asistencie: 10. Cogliano (Thomspon, Fowler), 38. Perry (Getzlaf, Vatanen) – 3. Keith (Keith, Toews), 7. Hossa (Bickell, Richards), 117. Kruger (Seabrook, Oduya)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Beauchemin "A", Lindholm, Despres, Fowler, Vatanen, Stoner – Perry "A", Getzlaf "C", Maroon – Silfverberg, Kesler, Beleskey – Palmieri, Rakell, Cogliano – Sekáč, Thompson, Etem.
    Trenér: Bruce Boudreau.

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith "A", Seabrook, Timonen, Oduya, Cumiskey – Hossa, Toews "C", Saad – Kane, Richards, Bickell – Teravainen, Vermette, Sharp "A" – Shaw, Kruger, Desjardins.
    Trenér: Joel Quenneville.

Rozhodca: McCauley, Pollock – Cherrey, Heyer

Diváci: 17.234