Žilina B – Bardejov 3:2 (kon.) | Skalica – Prešov 1:1 (kon.)
MFK Skalica
1:1 (1:0)
FC Tatran Prešov
Streda 27.05.2015, 17:30 • Mestský futbalový štadión Skalica • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Dobrý deň. Pokračujeme ďalším kolom druhej najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku – DOXXbet liga. Dnes vám priblížime okrem iných stretnutie v skupine o postup medzi domácim mužstvom menom MFK Skalica, ktorá bude hostiť FC Tatran Prešov. Zápas vám prinesieme ako zmeny stavu.

MFK Skalica: Lupač – Vaško (C), Švrček, Čavojský, Šenk, Jakubek, Šebesta, Hutta, Neoveský, Petrovský, Majerník
    Náhradníci: Hyža, Hesek, Ulrich, Švrček, Šefčík, Pavlačka, Fišan

1. FC Tatran Prešov: Talian – Jacko, Petko, Jacko, Dzurík, Lipták, Dupkala, Tubonemi, Šafranko, Katona, Leško (C)
    Náhradníci: Ferenc, Kraľovič, Voda, Keresteš, Hruška, Kamenčík, Micherda

Rozhodca: Marhefka – Hrčka, Budáč.

1

7
    Sledovali sme prvý kop z rohového poloblúka, ten mali k dispozícii hráči Skalice. Domáci ale štandardku na gól nepretavili.

9
    Podobná situácia aj na opačnej strane ihriska, Prešov si ale svoj roh zahrá opätovne.

10
    Ani z druhého centra nič podstatné nebolo. Oba tímy sa pri štandardných situáciach zatiaľ dobre bránia a súpera do šance nepúšťajú.

25
    Za sebou máme už 25 minút zápasu, gól sme zatiaľ, aj vďaka pozorných defenzívam oboch tímov, nevideli.

30
    A ani po tretine hry sme otvárací presný zásah nevideli. Oba celky by dnes určite radi siahli po troch bodoch, zatiaľ tak ostáva všetko otvorené.

35
    V dnešnom zápase sú miernym favoritom domáci, ktorí pomýšľajú aj na Fortuna ligu, do ktorej by v nasledujúcej sezóne postúpili. Ani Prešov ale odovzdaným dojmom pôsobiť rozhodne nebude.

41
    Skalica dala gól!
    Ešte pred koncom prvého polčasu tu máme prvý gól stretnutia, o ten sa postarali domáci hráči. Skalica sa tak podľa predpokladov ujíma vedenia. Do štatistík sa zapisuje LUKÁŠ HUTTA.

45+1
    Skalica zahrávala ešte jeden nebezpečný priamy kop, s tým si ale napokon hostia dokázali poľahky poradiť.

45+1

Prvý polčas je minulosťou. Videli sme v ňom doposiaľ jediný gól zápasu, takže po prestávke budú mať na svojich kopačkách veľkú výhodu domáci futbalisti zo Skalice.

47
    Hneď v úvode druhého polčasu zahrávali domáci svoj druhý rohový kop v stretnutí, ale ani tentokrát sa im ho nepodarilo pretaviť na presný zásah.

47
    Skaličania mali vzápätí k dispozícii aj tretí odkop od rohovej zástavky, no gól z neho nepadol. Pokračujeme za stavu 1:0 v prospech domácich.

48
    Domáci futbalisti vstúpili do druhého polčasu s ofenzívnou chuťou a práve zahrali tretí rohový kop v krátkom čase! Hostia z východu Slovenska zatiaľ odolávajú a Talian po zmene strán neinkasuje.

55
    Za nami je úvodných desať minút druhého polčasu. Aktívnejším mužstvom je stále domáca Skalica, ktorá aj v tejto chvíli podnikla útočnú akciu, ale tá sa napokon úspechom neskončila a rozohrávať bude prešovský gólman.

56
    Východniari sa vzápätí presunuli až na útočnú polovicu a ich snaha sa skončila streleckým pokusom do priestoru brány. Tam bol však pozorne pripravený Lupač a s loptou si poradil.

56
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Lukáš Hutta, prichádza Ľubomír Ulrich.

60
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Dominik Jacko, prichádza Dominik Jacko.

68
    Rohový kop vybojovali aj prešovskí futbalisti.

68
    Prešov dal gól!
    Východniari svoj rohový kop využívajú a vyrovnávajú na 1:1! Gól strelil HECTOR TAMUNOIBITON TUBONEMI.

74
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Roman Čavojský, prichádza Marián Švrček.

74
    Prešovskí futbalisti vybojovali svoj štvrtý rohový kop v zápase, ale tentokrát z neho presný zásah nevyťažili.

75
    Máme tu prvú žltú kartu v zápase, ktorá putuje na konto hosťujúceho tímu z Prešova. Inkasuje ju Peter Lipták.

75
    Pred nami je posledná pätnásťminútovka riadnej hracej doby a stav je stále vyrovnaný. V druhom polčase sú aktívnejší hostia, ktorí už na strely do priestoru brány vedú celkovo 4:1.

76
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Dominik Jacko, prichádza Lukáš Hruška.

78
    S blížiacim sa záverom zápasu pribúda na trávniku nervozita a rozhodca teraz musel žltou kartou napomenúť aj domáceho hráča. Potrestaným hráčom je Lukáš Švrček.

78
    Prešovčania po faule rozohrávali loptu a chceli sa okamžite dostať do zakončenia, ale zastavil ich iba ofsajd, ktorý si všimol pozorný postranný arbiter.

79
    Skaličania sa však dobre ubránili a vzápätí sa pustili do útoku. Na svojej ofenzívnej polovici takisto vybojovali voľný kop, lenže s ním si Prešovčania pozorne poradili.

80
    Domáci futbalisti aj napriek tomu ostali na útočnej polovici, lenže ich aktivita sa skončila iba strelou mimo priestoru troch žrdí.

88
    V samom závere zápasu sa Skaličania pokúšajú vybojovať späť svoje vedenie a vybojovali svoj piaty roh v zápase.

89
    Domáci si odkop od rohovej zástavky zopakovali a stále ostávajú na útočnej polovici.

89
    Aj tretíkrát v rade zahrávali skalickí futbalisti rohový kop, ale ani tento sa im na gól pretaviť nepodarilo.

90
    Riadny hrací čas sa naplnil a prebieha nadstavenie. Loptu majú na svojich kopačkách Prešovčania, ale držia sa s ňou iba na vlastnej polovici.

90+2
    V samom závere ešte inkasuje žltú kartu domáci Peter Šenk. Zdá sa, že nič viac sa v tomto dueli neudeje.

90+2

Zápas sa skončil remízou a oba tímy si z neho odnesú po jednom bode. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám krásny zvyšok dňa. (09:06:10)