Žilina B – Bardejov 3:2 (kon.) | Skalica – Prešov 1:1 (kon.)
MFK Skalica
1:1 (1:0)
FC Tatran Prešov
Streda 27.05.2015, 17:30 • Mestský futbalový štadión Skalica • MONACObet liga

Zápas sa skončil remízou a oba tímy si z neho odnesú po jednom bode. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám krásny zvyšok dňa. (09:06:10)

90+2

90+2
    V samom závere ešte inkasuje žltú kartu domáci Peter Šenk. Zdá sa, že nič viac sa v tomto dueli neudeje.

90
    Riadny hrací čas sa naplnil a prebieha nadstavenie. Loptu majú na svojich kopačkách Prešovčania, ale držia sa s ňou iba na vlastnej polovici.

89
    Aj tretíkrát v rade zahrávali skalickí futbalisti rohový kop, ale ani tento sa im na gól pretaviť nepodarilo.

89
    Domáci si odkop od rohovej zástavky zopakovali a stále ostávajú na útočnej polovici.

88
    V samom závere zápasu sa Skaličania pokúšajú vybojovať späť svoje vedenie a vybojovali svoj piaty roh v zápase.

80
    Domáci futbalisti aj napriek tomu ostali na útočnej polovici, lenže ich aktivita sa skončila iba strelou mimo priestoru troch žrdí.

79
    Skaličania sa však dobre ubránili a vzápätí sa pustili do útoku. Na svojej ofenzívnej polovici takisto vybojovali voľný kop, lenže s ním si Prešovčania pozorne poradili.

78
    Prešovčania po faule rozohrávali loptu a chceli sa okamžite dostať do zakončenia, ale zastavil ich iba ofsajd, ktorý si všimol pozorný postranný arbiter.

78
    S blížiacim sa záverom zápasu pribúda na trávniku nervozita a rozhodca teraz musel žltou kartou napomenúť aj domáceho hráča. Potrestaným hráčom je Lukáš Švrček.

76
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Dominik Jacko, prichádza Lukáš Hruška.

75
    Pred nami je posledná pätnásťminútovka riadnej hracej doby a stav je stále vyrovnaný. V druhom polčase sú aktívnejší hostia, ktorí už na strely do priestoru brány vedú celkovo 4:1.

75
    Máme tu prvú žltú kartu v zápase, ktorá putuje na konto hosťujúceho tímu z Prešova. Inkasuje ju Peter Lipták.

74
    Prešovskí futbalisti vybojovali svoj štvrtý rohový kop v zápase, ale tentokrát z neho presný zásah nevyťažili.

74
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Roman Čavojský, prichádza Marián Švrček.

68
    Prešov dal gól!
    Východniari svoj rohový kop využívajú a vyrovnávajú na 1:1! Gól strelil HECTOR TAMUNOIBITON TUBONEMI.

68
    Rohový kop vybojovali aj prešovskí futbalisti.

60
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Dominik Jacko, prichádza Dominik Jacko.

56
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Lukáš Hutta, prichádza Ľubomír Ulrich.

56
    Východniari sa vzápätí presunuli až na útočnú polovicu a ich snaha sa skončila streleckým pokusom do priestoru brány. Tam bol však pozorne pripravený Lupač a s loptou si poradil.

55
    Za nami je úvodných desať minút druhého polčasu. Aktívnejším mužstvom je stále domáca Skalica, ktorá aj v tejto chvíli podnikla útočnú akciu, ale tá sa napokon úspechom neskončila a rozohrávať bude prešovský gólman.

48
    Domáci futbalisti vstúpili do druhého polčasu s ofenzívnou chuťou a práve zahrali tretí rohový kop v krátkom čase! Hostia z východu Slovenska zatiaľ odolávajú a Talian po zmene strán neinkasuje.

47
    Skaličania mali vzápätí k dispozícii aj tretí odkop od rohovej zástavky, no gól z neho nepadol. Pokračujeme za stavu 1:0 v prospech domácich.

47
    Hneď v úvode druhého polčasu zahrávali domáci svoj druhý rohový kop v stretnutí, ale ani tentokrát sa im ho nepodarilo pretaviť na presný zásah.

46

Prvý polčas je minulosťou. Videli sme v ňom doposiaľ jediný gól zápasu, takže po prestávke budú mať na svojich kopačkách veľkú výhodu domáci futbalisti zo Skalice.

45+1
    Skalica zahrávala ešte jeden nebezpečný priamy kop, s tým si ale napokon hostia dokázali poľahky poradiť.

41
    Skalica dala gól!
    Ešte pred koncom prvého polčasu tu máme prvý gól stretnutia, o ten sa postarali domáci hráči. Skalica sa tak podľa predpokladov ujíma vedenia. Do štatistík sa zapisuje LUKÁŠ HUTTA.

35
    V dnešnom zápase sú miernym favoritom domáci, ktorí pomýšľajú aj na Fortuna ligu, do ktorej by v nasledujúcej sezóne postúpili. Ani Prešov ale odovzdaným dojmom pôsobiť rozhodne nebude.

30
    A ani po tretine hry sme otvárací presný zásah nevideli. Oba celky by dnes určite radi siahli po troch bodoch, zatiaľ tak ostáva všetko otvorené.

25
    Za sebou máme už 25 minút zápasu, gól sme zatiaľ, aj vďaka pozorných defenzívam oboch tímov, nevideli.

10
    Ani z druhého centra nič podstatné nebolo. Oba tímy sa pri štandardných situáciach zatiaľ dobre bránia a súpera do šance nepúšťajú.

9
    Podobná situácia aj na opačnej strane ihriska, Prešov si ale svoj roh zahrá opätovne.

7
    Sledovali sme prvý kop z rohového poloblúka, ten mali k dispozícii hráči Skalice. Domáci ale štandardku na gól nepretavili.

1

MFK Skalica: Lupač – Vaško (C), Švrček, Čavojský, Šenk, Jakubek, Šebesta, Hutta, Neoveský, Petrovský, Majerník
    Náhradníci: Hyža, Hesek, Ulrich, Švrček, Šefčík, Pavlačka, Fišan

1. FC Tatran Prešov: Talian – Jacko, Petko, Jacko, Dzurík, Lipták, Dupkala, Tubonemi, Šafranko, Katona, Leško (C)
    Náhradníci: Ferenc, Kraľovič, Voda, Keresteš, Hruška, Kamenčík, Micherda

Rozhodca: Marhefka – Hrčka, Budáč.

Dobrý deň. Pokračujeme ďalším kolom druhej najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku – DOXXbet liga. Dnes vám priblížime okrem iných stretnutie v skupine o postup medzi domácim mužstvom menom MFK Skalica, ktorá bude hostiť FC Tatran Prešov. Zápas vám prinesieme ako zmeny stavu.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..