Slovan Bratislava U21 – Trnava B 1:1 (kon.) | Trebišov – Moldava 1:1 (kon.) | R. Sobota – MFK Košice B 2:0 (kon.)
Lok. Košice – Dolný Kubín 3:1 (kon.) | Pohronie – Šamorín 2:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava U21
1:1 (0:0)
FC Spartak Trnava B
Nedeľa 26.04.2015, 10:30 • Rapid, Bratislava • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.

Vážení športoví fanúšikovia, vítame vás pri štvrtom pokračovaní nadstavbovej časti Doxxbet ligy o udržanie, v ktorom sa predstaví juniorka Slovana Bratislava proti juniorom z Trnavy. Pôjde o súboj tabuľkových susedov, keď domáci juniori Slovana sú priebežne na druhej priečke tabuľky,ich súper je na treťom mieste. Domáci majú s 26 bodmi 3 bodový náskok práve pred ich dnešným súperom z Trnavy.

V minulom kole hrali oba tímy doma a oba prehrali, kým domáci Juniori Slovana prehrali s Novým Mestom nad Váhom tesne 0:1. Hostia z Trnavy prehrali s lídrom tabuľky FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:3. Sme zvedaví, či sa podarí Juniorom Slovana odčiniť minulotýždňovú domácu prehru s Novým Mestom nad Váhom. Dá sa očakávať veľmi vyrovnaný zápas. Veríme, že aj s početnou diváckou kulisou. Zo zápasu vám prinesieme podrobný priamy prenos.

ŠK Slovan Bratislava B: Valašík – Cingel, Niňaj, Sipľak, Záhumenský – Čambal, Oravec (C), Gašparovič, Miklós – Oršula, Ďuriš
    Náhradníci: Bojnanský (NB), Bučák, Špak, Čermák, Gregora, Ofori, Tichý

FC Spartak Trnava B: Kneževič – Djiby Ba, Mečiar, Ujlaky, Košťál, Horník, Galba (C), Ondra, Hrebík, Chovanec, Baša
    Náhradníci: Vahalík (NB), Repa, Deket, Steinhübel, Jirka, Víglaský, Durić

Rozhodca: Kačenga – Mókoš, Vician.

1

1
    Od začiatku sledujeme tlak domácich po rohovom kope to skúšal domáci Orevec. Žiaľ nepresne zakončil.

6
    Individuálne to skúšal aj Oršula, ale k zakončeniu sa nedostal.

10
    Hostia mohli vyhrávať. Na Center Ujlakyho ale nedočiahol Ondra.

19
    Hra sa momentálne odohráva v strede ihriska. Slovan to skúša centrovanými loptami ako teraz Čambal.Center má ale,brankár hostí Kneževič.

23
    Slovan to skúšal opäť z rohového kopu,ale center Gašparoviča nikoho nenašiel.

27
    Hostia z Trnavy sa skúšali dostať k bráne domácich,ale ich úsilie bolo zastavené ofsajdom v ktorom bol Bača.

29
    Slovan sa previnil faulom Niňaj zasiahol Chovanca.Situácia sa obišla bez Karty

35
    Po štandardnej situácii pálil domáci Oršula len do obrancov hostí.

41
    Slovan Má roh. Zahral ho Miklos,ale iba do náručia brankára Trnavy Kneževiča.

42
    Slovan si pripisuje dalšiu strelu na Bránku konkrétne Cingel.Brakár hostí si s strelou bez problémov poradil.

45
    Prvý polčas sa skončil. V prvom polčase sme gól nevideli. O niečo aktívnejší boli domáci,ale ani jedna situácia sa neujala. Druhý polčas začne zhruba o 12 minút. k ktorého priebehu Vás pozývam

46

46
    Domáci prichystali do druhého polčasu zmenu. Kedy odišiel Miklos,prišiel Cermák.

52
    Domáci mohli vyhrávať vďaka novému mužovi na ihrisku Čermákovi.Žiaľ ten netrafil loptu z hranice šestnástky. Stav teda zostáva nezmenený. 0:0

56
    Vidíme 1 žltú kartu vidí ju po zásahu rukou hosťujúci Deket..

59
    FC Spartak Trnava B dal gól! Prvý gól zápasu strieľajú hostia, presnou strelou sa presadil MARTIN KOŠŤÁL!

69
    Sledujeme 2 striedanie domácich Cingela strieda Tichý.

74
    Slovan mohol vyrovnať v ďaka Čambalovi ale neujala sa jeho strela.

74
    Tretie striedanie Slovana. Čambala strieda Ofori.

74
    Trnava strieda, odchádza Košťál. strieda Steinhungel.

81
    ŠK Slovan Bratislava B dáva gól! Domáci dokázali zmazať jednogólové manko, keď sa hlavičkou strelecky presadil útočný hrot SIMON TICHÝ!

88
    Slovan dostal žltú kartu, konkrétne Michal Sipľak.

90+3
    Nadstavujú sa tri minúty.

90+3
    Koniec zápasu. V druhom polčase sme videli dva góly. Zápas to bol bojovný, kde nemalo výraznú prevahu ani jedno mužstvo V peknom počasí sa zrodila teda remíza 1:1
    Peknú nedeľu prajem. (12:16:31)