Malaga – La Coruña 1:1 (kon.) | Almería – Eibar 2:0 (kon.) | Sevilla – Rayo Vallecano 2:0 (kon.)
Vigo – Real Madrid 2:4 (kon.)
UD Almería
2:0 (1:0)
SD Eibar
Nedeľa 26.04.2015, 17:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almeria) • Španielska LaLiga

Zápas v Almerii sa skončil. Domáci ho vyhrali 2-0 po góloch z 8. a 68. minúty. V druhom polčase sme videli gól Verzu, ktorý sa presadil z pokutového kopu, a domácim tak definitívne zabezpečil cenné 3 body. Sledovali sme pomerne dobrý zápas s niekoľkými gólovými príležitosťami, ktoré ale ostali nevyužité, a najmä hostia nemôžu byť po dnešnom zápase spokojní, nielen s výsledkom, ale ani s predvedenou hrou. Hlavný rozhodca udelil v dnešnom zápase 7 žltých kariet, z toho 4 na strane Almerie.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (18:55:12)

90+5

90+5
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. V Almerii sa zápas už iba dohráva.

90+4
    Domáci fanúšikovia tlieskajú svojim hráčom za dnešný zápas. Almeria si výhru určite zaslúži, pretože v dnešnom zápase bola lepším tímom.

90+3
    Bóveda sa pokúšal zakončiť v 16ke Almerie, ale Rúben si s jeho pokusom poradil, a loptu vykopáva ďaleko dopredu.

90+2
    Po priamom kope hostí sa domáci dostali do rýchleho protiútoku, ale ich snahu zastavil ofsajd.

90+1
    V druhom polčase sa bude nadstavovať 5 minút.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Lopta je v strede ihriska, kde budú hostia zahrávať priamy kop po faule Casada.

89
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Bifouma, a nahradí ho Mané.

89
    Silva vidí žltú kartu za faul na hráča Eibaru.

88
    Espinosa vidí žltú kartu za faul na hráča Eibaru.

88
    Tentokrát v strede ihriska faul domácich, a priamy kop pre Eibar.

87
    Boateng fauloval Bifoumu, a domáci budú zahrávať priamy kop v strede ihriska.

87
    V závere zápasu sa hostia ešte snažia aspoň o zníženie nepriaznivého stavu, ale domáca obrana je dnes veľmi stabilná a odoláva náporu Eibaru.

86
    Po priamom kope hostí fauloval Lekić brankára Rúbena, a vidí žltú kartu.

85
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Verza, a nahradí ho Corona.

84
    Bifouma vidí žltú kartu za protesty. Je to úplne zbytočná žltá karta pre útočníka Almerie.

83
    Bifouma skúsil peknú strelu z 20 metrov, ale jeho pokus smeroval tesne vedľa ľavej žrde brány Eibaru.