Slovan Bratislava U21 – Trnava B 1:1 (kon.) | Trebišov – Moldava 1:1 (kon.) | R. Sobota – MFK Košice B 2:0 (kon.)
Lok. Košice – Dolný Kubín 3:1 (kon.) | Pohronie – Šamorín 2:0 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
3:1 (1:1)
MFK Dynamo Dolný Kubín
Nedeľa 26.04.2015, 16:00 • Družstevná pri Hornáde (Družstevná pri Hornáde) • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Druhá najvyššia futbalová súťaž na Slovensku s názvom DOXXbet liga opäť pokračuje. Tento prenos, v ktorom sa dozviete zmeny stavu je zameraný na zápas FC Lokomotíva Košice – MFK Dolný Kubín s výkopom o 16:00!

Toto stretnutie je zamerané na skupinu, ktorá hrá o záchranu. FC Lokomotíva Košice sa momentálne v tabuľke o záchranu – skupina Východ nachádza na 2.mieste s 30 bodmi. MFK Dolný Kubín sa nachádza na 4.mieste s 25 bodmi.

Domáci celok zatiaľ z 3 zápasoch 2 vyhral a 1 prehral, hostia dva remizovali a jeden prehrali. Ešte v základnej časti sa oba tímy proti sebe postavili dva krát, oba zápasy napokon vyhral Dolný Kubín. Určite nás čaká zaujímavé a vyrovnané stretnutie kde pôjde o dôležité body.

FC Lokomotíva Košice: Giertl – Horváth, Kolek, Šuľák, Cmarko, Kinský, Ruskovský, Petričko, Hloušek(K), Labun, Vilkovský
    Náhradníci: Kovalík – Hejnus, Fábry, Šuľák, Špavelko, Kavka

MFK Dolný Kubín: Sakar – Polák, Sopúch, Pascale, Laura, Jurky(K), Kmeť, Otruba, Podolský, Bartoš, Sani
    Náhradníci: Carlino – Alinovi, Murín, Santaguida, Apollon Kotatis

Rozhodca: Anton Ihring – Roman Poracký, Peter Mihalík – Štefan Molitoris.

Informácie o priebehu zápasu môžu byť oneskorené, prípadne doplnené až po zápase kvôli technickým problémom! Ďakujeme za pochopenie!

1

1
    Zápas sa nám už naplno rozbehol! Výkop mali hostia a môžu sa tak pokúsiť o prvú útočnú akciu v zápase.

2
    Lokomotíva Košice dala gól!

Domáci tím práve vynikajúco vstúpil do zápasu! Hneď z prvej vážnej útočnej akcie sa ujíma vedenia 1:0! Uvidíme, ako na to zareagujú hostia. Autorom gólu je JAKUB KINSKÝ!

3
    Hostia zahrávali prvý rohový kop v zápase, po ňom však prišla len nepresná strela na domácu bránu. Bude to odkop od brány domácich.

4
    V 5.minúte je tu prvá žltá karta zápasu, dostáva ju domáci hráč Vilkovský.

5
    Hostí zrejme rýchly gól na kolená nepoložil, naďalej útočia a vybojovali si ďalší rohový kop.

6
    Ani ten im však nič zaujímavého nepriniesol.

7
    Domáci tím sa dostal do nebezpečného útoku, hostia si však už teraz dali pozor a akciu domácich rýchlo zastavili.

8
    Postupný útok hostí včas domáca obrana zastavila. Dolný Kubín získava aspoň out.

9
    Teraz sa však už hostia dostali do nebezpečného útoku, aj s tým si však domáca obrana poradila.

11
    Hostia získali po faule voľný priamy kop, po ňom sa snažili o rýchly prechod do útoku, zastavil ich však ofsajd.

12
    Dolný Kubín sa čoraz viac dostáva do útočných akcií, všetko však zatiaľ domáca obrana rieši s prehľadom.

13
    Teraz sa hostia prebojovali ku tesnej blízkosti domácej brány, tam si však pomohli faulom a tak sa nič zaujímavého nekonalo.

14
    Útok domáceho tímu riešia hostia odkopnutím loptu do outu.

15
    Domáci tím sa snažil prebiť pred bránu hostí, tam však zafungovala obrana hostí a loptu si vybojovala na svoje kopačky.

16
    Opäť sme sledovali ďalší útok domáceho tímu, výsledkom je voľný priamy kop pre hráčov Lokomotíva Košice.

17
    Z priameho kopu napokon lopta smeruje na prvý rohový kop v zápase pre domáci tím.

18
    Po rohovom kope domácich napokon prišla strela na bránu hostí, brankár Sakar má však loptu vo svojej moci.

19
    Domáci celok teraz dostáva hostí pod tlak, z outu sa dostali do nebezpečného útoku a majú k dispozícii druhý rohový kop v zápase.

20
    Aj po ňom prišla strela na bránu hostí, bola však nepresná a tak to bude odkop od brány hostí.

21
    Po dlhšej dobe smerom dopredu vyrazili aj hostia, ich útok však domáci rýchlo zastavili.

22
    Domácim rýchly protiútok nevyšiel, hostia sú späť pri lopte.

23
    Teraz však už útok domácemu tímu vyšiel, ale do šance sa nedostali. Odkop od brány hostí.

24
    Netrvalo dlho a opäť sa domáci tím dostal do útoku, ktorý už bol o čosi nebezpečnejší. Napokon z toho bola len strela mimo brány hostí.

25
    V 25.minúte je tu druhá žltá karta zápasu, dostáva ju domáci hráč Kolek.

26
    Domáci tím zahrával rohový kop, napokon z toho bola len strela mimo brány hostí.

27
    Krátko na to sa domáci opäť dostali ku rohovému kopu, hostia však vybojovali loptu na svoje kopačky.

29
    Domáci sa dostali do nebezpečného útoku, strelu na bránu hostí však brankár hostí Sakar chytá.

31
    Hostia dlhšiu dobu držali loptu, ale do žiadnej šance sa napokon nedostali.

34
    Domáci tím zahrával rohový kop, nič zaujímavého však nepriniesol.

36
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Pascale, prichádza Alinovi.

40
    Do konca prvého polčasu ostáva približne 5 minút, domáci tím je stále vo vedení o jeden gól.

40
    V 40.minúte je tu tretia žltá karta zápasu, dostáva ju domáci hráč Kinský.

42
    Dolný Kubín dal gól!

V 42.minúte sa podarilo hosťom vyrovnať na 1:1 a začíname tak odznova! Autorom vyrovnávajúceho gólu je MATÚŠ OTRUBA!

43
    Do konca prvého polčasu už moc času neostáva, uvidíme, či sa ešte niečoho zaujímavého dočkáme.

44
    Domáci sa ešte dostali do nebezpečného útoku, ten však zmenu skóre nepriniesol. Bude to odkop do brány hostí, o ktorý sa postará brankár Sakar.

45

Prvý polčasu zápasu sa práve skončil! V 2.minúte sa domáci rýchlo ujali vedenia 1:0, krátko pred koncom prvého polčasu však hostia vyrovnali na priebežných 1:1! Celkovo sa hral vyrovnaný zápas, uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas.

46

46
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Cmarko, prichádza Šuľák.

46
    Druhý polčas sa už naplno rozbehol, výkop malo domáce mužstvo.

47
    Hneď v úvode druhého polčasu zahrávali domáci rohový kop, žiadny rozruch však nepriniesol.

51
    Domáci tím sa prebíjal pred bránu hostí, obrana MFK však loptu poslala do outu.

52
    V 52.minúte je tu štvrtá žltá karta zápasu, dostáva ju domáci hráč Petričko.

55
    Útok hostí, bola z toho však len nepresná strela na domácu bránu. Bude to odkop od brány domáceho mužstva.

56
    Podobne teraz pochodil aj domáci tím, lopta tak ide na kopačky hostí.

57

Teraz však už domácemu tímu útočná akcia vyšla a vracia sa tak späť do vedenia o jeden gól – 2:1! Autorom gólu je MAREK PETRIČKO!

59
    Hostia sa však nevzdávajú a snažia sa o rýchlu odpoveď. Pomerne dlho držali loptu, mali k dispozícii aj nebezpečný priamy kop, ale nič z neho nevyťažili.

59
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Kinský, prichádza Fábry.

61
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Sani, prichádza Santaguida.

62
    Akonáhle sa domáci tím dostane ku lopte, nikam sa neponáhľa. Hostia ich tak musia vysoko napádať.

63
    Hostia sa dostali do útoku, bola z toho napokon len nepresná strela na domácu bránu.

64
    Domáci tím sa dostáva ku lopte, do útoku sa však moc nehrnie.

65
    Napokon sa však domáci tím dostal do nebezpečnej akcie, hosťujúca obrana však všetko vyriešila.

67
    V 67.minúte je tu prvá žltá karta na strane hostí, ktorú vidí kapitán Jurky.

70
    Do konca zápasu ostáva približne dvadsať minút ak nerátame aj nadstavený čas. Hostia sú často pri lopte, ale domáca obrana ich do zakončenia nepúšťa.

71
    Hostia sa teraz dostali ku rohovému kopu, domáca obrana sa však bez problémov ubránila.

72
    Domáci sa dostali do rýchleho protiútoku, avšak bola z toho napokon len strela mimo brány, ktorý stráži Sakar.

73
    Ani priamy kop hostí zmenu skóre nepriniesol, ku lopte sa dostáva domáci tím.

76
    V 76.minúte je tu druhá karta pre hostí, ktorú vidí nový muž na ihrisku Santaguida.

76
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Laura, prichádza Apollon Kotatis.

79
    Dolný Kubín bol dlho v držaní lopty, ale nič zaujímavého sa hosťom nepodarilo vymyslieť.

80
    Nepríjemná situácia pre hostí! V 80.minúte zápasu budú musieť kvôli červenej karte dohrávať o jedného hráča menej! Druhú žltú kartu a tak zároveň aj červenú vidí Santaguida!

81
    V čase, kedy mal prísť najväčší nápor hostí vidíme vylúčenie na ich strane. Uvidíme, či sa im aj o jedného hráča menej podarí ešte niečo so zápasom spraviť.

83
    Aj keď hrajú hostia o jedného hráča menej, tak držia dlhšie loptu ako domáci a snažia sa prenikať do nebezpečných útokov.

85
    Hostia sa dostali do útoku a po ňom získali aj nebezpečný priamy kop, z ktorého však nič nevyťažili. Pri lopte je domáci tím, ktorý sa nemá kam ponáhľať.

87
    Ani tento útok hostí nič nepriniesol, bude to odkop od domácej brány, o ktorý sa postará brankár Giertl.

88
    Teraz sa hostia dostali ku rohovému kopu, po ktorom vyslali len nepresné strelu na domácu bránu. Takže to opäť bude len odkop od domácej brány.

89

Zrejme je už definitívne rozhodnuté o výsledku tohto zápasu! Domáci tím sa dostal do nebezpečného útoku, z ktorého napokon vyťažil gól na 3:1! Autorom gólu je MICHAL VILKOVSKÝ!

90
    Zápas sa už bude zrejme len dohrávať, o víťazovi zápasu je už rozhodnuté.

90+1
    Žltú kartu dostáva Fábry (FC Lokomotíva Košice).

90+1

Dnešné stretnutie sleduje 250 divákov.

Zápas medzi FC Lokomotíva Košice – MFK Dolný Kubín sa práve skončil! Víťazom zápasu sa stáva domáci tím, keď zdolal svojho súpera pomerom 3:1! (17:49:55)