Litva – J. Kórea 0:5 (kon.) | Chorvátsko – Estónsko 5:2 (kon.) | Veľká Británia – Holandsko 3:2 (kon.)
Chorvátsko
5:2 (1:2, 2:0, 2:0)
Estónsko
cz Sobota 18.04.2015, 17:00 • IJssportcentrum Eindhoven • Majstrovstvá sveta - 1. Divízia, sk. B

58:37
    Chorvatsko právě vstřelilo branku!
    Po prázdné branky se trefuje ADREW MURRAY. O vítězi je rozhodnuto. Bez asistence.

49:12
    Druhou branku v zápase dává RYAN KINASEWICH, který využil přihrávku od Adrew Murraye. Domácí celek tak vede o dvě branky, zdá se, že utkání dovede do vítězného konce. Asistence: Andrew Murray

39:08
    Domácí tým se dostává do vedení. V poslední minutě druhé třetiny se prosazuje MATIJA MILICIČ. Asistence: Andy Sertich.

23:52
    Domácí přesilovou hru sice nevyužili, ale i tak se dostávají k vyrovnávací brance. Vstřelil ji NATHAN PERKOVICH. Asistence: Mslav Blagus, Bruno Kegalj

11:28
    Domácí celek si přichystal rychlou odpověď. RYAN KINASEWICH překonal brankáře Koitmu, a tak je rozdíl minimální. Asistence: Andy Sertich.

09:09
    Estonsko právě vstřelilo branku!
    Druhá střela na branku, druhý gól! ARTUR FEDORUK krásnou individuální akcí překonal obranu, následně si položil brankáře, a tak mohl střílet do odkryté branky. Bez asistence.

06:10
    První střela na brankáře Chorvatska končí za jeho zády. ANDREJ MARKOV se stálá prvním střelcem tohoto utkání. Využil přesnou přihrávku Michaela Mahwa Auksi. Asistence: Michael Mahwa Auksi.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 12. Kinasewich (Sertich), 24. Perkovich (Blagus, Kegalj), 40. Milicič (Sertich), 50. Kinasewich (Murry), 59. Murray – 7. Markov (Auksi), 10. Fedoruk

Chorvátsko: Dekanich (Tomljenovič) – Macaulay, Martinovič, Jacmenjak, Kegalj, Silovič, Sertich – Jankovič, Glumac, Perkovich – Ljibič, Brencun, Milicič – Mirič
    Estónsko: Koitmaa (Shumikhin) – Shvarogin, Lahesalu, Urushev, Auksi, Kerna, Levkovits, Ahohhin, Vorang – Rooba, Embrich, Markov – Titarenko, Sibirtsev, Anderejv – Fedoruk, Kunětsov, Jastrebov – Sorokin, Karik, Parras

Rozhodca: Grumsen – Hlavatý, Monnaie