Izrael – Čína 3:4 (1:2 po s.n.) | Mexiko – Nový Zéland 3:5 (kon.) | Juhoafrická rep. – Bulharsko 1:2 (kon.)
Juhoafrická republika
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Bulharsko
cz Utorok 14.04.2015, 20:00 • Grandwest Ice Arena, Kapské Město (kapacita 1150 diváků) • Majstrovstvá sveta - 2. Divízia, sk. B

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek úterního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (22:24:09)

6. Jihoafrická republika – 0 bodů, skóre 2:6

Dnešní záchranářský souboj na MS v divizi II skupiny B mezi domácí Jihoafrickou republikou a Bulharskem vyzněl překvapivě lépe pro evropský celek, který gólem v samém závěru základní hrací doby zvítězil těsně 2:1 a udělal tak rázný krok za záchranou!

Jihoafričané měli ale po většinu zápasu zápas pod kontrolou, po bezbrankové remíze ale ve druhé části hry otevřeli skóre Bulhaři, když se z dorážky prosadil Martin Nikolov. Domácí tlačili, proti jim byl ale skvělý brankář Dimitrov, kterého dokázal prostřelit až v 37. minutě Cai Nebe.

Do třetí třetiny vstoupili domácí hráči hodně aktivně, kýženou branku ale nedokázali vstřelit. V závěru JAR dokonce propásla dlouhou přesilovku 5 na 3 a nakonec 71 vteřin před koncem třetí třetiny sami inkasovali, v přesilové hře se prosadil opět Martin Nikolov.

Střely na branku: 53:26
    Trestné minuty: 18:22
    Přesilové hry: 0/5-1/8

Branky a nahrávky: 37. Nebe – 28. M. Nikolov (Hodulov), 59. Nikolov (Bojaděv, Stefanov). Diváci: 275. Rozhodčí: Orolin (SVK) – Lukoševičius (LTU), Progin (SUI).
    Jasným mužem dnešního zápasu byl 17letý bulharský brankář Dimitar Dimitrov, jehož dnešního parádního výkonu si všiml i finský hokejový reportér. Dimitrov dnes zastavil 52 střeleckých pokusů hokejistů JAR!

60:00

59:43
    Domácí hráči už nezvládají své emoce, dnešní zápas už prohrají. Na trestnou lavici totiž ve stejném čase míří hend dva hráči JAR, Cameron Birrell je vyloučen za sekání, kapitán Andre Marais za hrubost. Za hrubost je vyloučen také bulharský útočník Ivan Hodulov.

59:23
    Po zakázaném uvolnění Bulharska se hra vrátí před Dimitrovovu branku.

59:10
    Jihoafričanům už moc času na vyrovnání nezbývá, už hrají v šesti hráčích v poli!

58:49
    Bulharsko právě vstřelilo branku!
    To je rána pro domácí, Bulhaři využívají přesilovou hru! Po dobývání Bockovy branky se ke střele dostal MARTIN NIKOLOV, který propálil vše, co mu stálo v cestě, a výrazně tak přibližuje Bulhary k vítězství v dnešním zápase! Asistence: Martin Bojaděv a Bogdan Stefanov.

58:00
    Bulharský trenér Kiril Hodulov si bere oddechový čas.

57:40
    Petar Mihov se vrací na ledovou plochu, Bulharům tak začíná přesilová hra.

57:32
    Vylučovat se tentokrát bude na straně JAR, za faul loktem je vyloučen Christopher Engelbrecht. Osm vteřin se tak bude hrát ve čtyřech na obou stranách, poté začne přesilovka Bulharska.

56:58
    Početní výhoda Jihoafričanům teď vůbec nejde, z přihrávek po mantinelu těžko může vzejtí nějaká šance, Dimitrov může zatím zůstat v klidu.

56:19
    Paněv je na ledě, Bulhaři se brání už ve čtyřech!

56:05
    Domácím hráčům se ovšem v dvojnásobné početní výhodě zatím nedaří, Bulharům se podařilo dostat kotouč alespoň do středního pásma.

55:40
    Bulhaři jdou do tří! Za nedovolené bránění je vyloučen obránce Petar Mihov, Bulhaři se tak 39 vteřin budou muset bránit pouze ve třech!

55:07
    Po střele Maraise se k dorýřce dostal Samaai, Dimitrov ale obratným zákrokem dokázal udržet nerozhodný výsledek!

54:40
    Po velmi špatné přihrávce kapitána Maraise se mohli Bulhaři řítit do protiútoku, naštěstí pro domácí si rovněž špatně předali kotouč.

54:19
    Bulhaři hráli v šesti, v závěru základní hrací doby se tak budou muset bránit v oslabení! Trest míří odpykat Aleksandar Paněv.

54:04
    Marc Giot se dostal ke střele z mezikruží, Dimitrov dokázal puk lehce vyškrábnout svou lapačkou!

53:43
    Xander Botha se dostal ke střele z pravé strany, Dimitrov ale opět úspěšně zasahuje.

53:15
    Uthman Samaai získal kotouč ve vlastním obranném pásmu, ve středním pásmu byl ale zastaven.

52:53
    Wesley Krotz se vrací z trestné lavice, Jihoafričané hrají v plném počtu.

52:27
    Hra je přerušena, protože na ledové ploše zůstal ležet bulharský kapitán Martin Bojaděv, vylučovat by se ale nemělo.

51:58
    Ashley Bock si teď přímo vychuntal zákrok lapačkou proti střeleckému pokusu Petara Mihova z pravé strany.

51:25
    Bulhaři se svou kombinací spíše sami uspali, nakonec se domácím podařilo osvobodit.

50:53
    Další početní výhoda pro Bulharsko, za sekání je vyloučen Wesley Krotz.

50:27
    Lajna s nejlepším jihoafrickým hráčem Samaaiem si vytvořila tlak v útočném pásmu, ani jedna střela ale za Dimitrovovými zády neskončila.

50:00
    Přesně v polovině třetí třetiny využívá chyby Magmoeda v obranném pásmu Ivan Hodulov.

49:36
    Bulharům se ale i po skončení přesilové hry daří kombinovat v útočné třetině, chybí tomu ale střelba.

49:04
    Marc Giot skáče zpátky na led, JAR hraje v plném počtu.

48:37
    Po ráně Bogdana Stefanova od modré čáry se Bulhaři ještě tlačili za dorážkou, Ashley Bock si ale i tak poradil.

48:10
    Evropský celek se stále nemůže natrvalo usadit v útočném pásmu, Jihoafričané se brání v oslabení výborně.

47:41
    Bulharům se zatím v početní výhodě vůbec nedaří, domácím se již povedlo třikrát vyhodit.

47:04
    Bulhaři si zahrají přesilovou hru, za podražení je vyloučen Marc Giot.

46:20
    Martin Nikolov předvedl perfektní individuální akci, když se uvolnil přes dva protihráče, Bocka ale nedokázal překonat!

45:57
    Také ve třetí třetině se zatím hraje hodně plynule, Marc Giot vrací puk dsvým obráncům, domácí si musí lépě najet.

45:12
    Bojaděv se opět hrnul za pukem do útočného pásma, Bulharům ale zřejmě již dochází trochu síly, což může být zapříčiněno tím, že hrají pouze na tři kompletní lajny.

44:37
    Bulhaři se teď dokázali v naprostém klidu ubránit tlaku svého soupeře, Veselin Dikov pak předvedl i parádní technickou kulisu, v útočném pásmu pak ale rychle ztratil kotouč.

43:59
    Dimitrov likviduje nebezpečnou střelu Uthmana Samaaie svým levým betonem.

42:58
    Tvrdou ránu ze středního pásma teď vyslal bulharský kapitán Martin Bojaděv, Ashley Bock střelu pokryl.

42:30
    Bulharský ojedinělý útok netrval dlouho, dopřde už opět směřují domácí hráči.

42:03
    Jihoafričané vstoupili do třetí periody v obrovském stylu, v podstatě od začátku se hraje v bulharském obranném pásmu, Dimitrov se má co ohánět.

41:25
    Andre Marais se dostal k zajímavé střele, kterou Dimitrov dokázal vyrazit nad svou branku.

40:56
    Jihoafričané donutili Bulhary k chybě v obraně, George Lyon se ale zblízka nedokázal prosadit.

40:32
    Domácí nemohou pokračovat za pukem do útočného pásma, dostali se totiž do postavení mimo hru.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 21:33.

Ve druhé třetině už jsme se konečně dočkali také branek. Skóre otevřeli překvapivě Bulhaři, kteří se ubránili velkému tlaku svého soupeře a sami z úniku udeřili, z dorážky se prosadil Martin Nikolov.

S Jihoafričany ale inkasovaná branka nic neudělala, naopak snad ještě navýšila ohromné úsilí domácích hokejistů s výsledkem něco udělat. V 37. minutě se po nepřehledné situaci před bulharskou brankou podařilo srovnat Cai Nebemu. Po čtyřiceti minutách hry tak JAR hraje s Bulharskem nerozhodně 1:1.

Střely na branku: 40:16
    Trestné minuty: 6:16
    Přesilové hry: 0/3-0/3

40:00

39:29
    Atanas Genkov musí rychle spěchat za kotoučem, zakázané uvolnění domácích se totiž pískat nebude.

39:01
    V začínají poslední minutě druhé části hry se ke střele z levé strany dostal Marc Giot, Dimitrov si s jeho pokusem poradil.

38:35
    Další útok domácích hokejistů je zastaven čárovým sudím pro postavení mimo hru.

38:06
    Uthman Samaai se opět snažil zpoza branky vytvořit střeleckou příležitost pro své spoluhráče, přihrávku ale zachytili bulharští hráči.

37:30
    Tomislav Georgijev při svém útoku nechal kotouč za sebou, domácí tak snadno získali puk zpátky na své hokejky.

36:57
    Jihoafrická republika právě vstřelila branku!
    Domácím hráčům se podřilo vyrovnat! Po dalším tlaku v útočném pásmu se puk dostal do předbrankového prostoru, kde se nakonec ve skrumáži nejlépe zorientoval CAI NEBE a poslal kotouč za záda bezmocného Dimitrova! Bez asistence.

36:00
    Je nutno pochválit obranu Bulharů, která zatím dokáže všem šancím Jihoafričanů čelit, především brankář Dimitrov by si zasloužil vyznamenání.

35:27
    Domácím hráčům se nepovedla rozehrávka, po zakázaném uvolnění se tak bude vhazovat před Bockem.

34:59
    Jihoafričané v posledních minutách výrazně zvýšili svůj tlak, Uthman Samaai teď šikovně tečoval nahození Maraise od modré čáry, kotouč ale končí za brankou.

34:23
    Dimitar Dimitrov si připisuje další výborný zákrok proti střele Chrise Reevese z mezikruží!

33:51
    Ashley Bock si po delší době připisuje úspěšný zákrok proti střeleckému pokusu z pravé strany.

33:16
    Bulharům teď odpustil čárový rozhodčí zřejmý icing, pokračuje se ve hře dál.

32:33
    Další velké šance na straně Bulharska! Dimitrov vychytal jak Samaaie tak kapitána Maraise!

31:55
    Jihoafričtí hokejisté si teď dokázali vytvořit soustavný tlak v útočné třetině, zajímavá střela kapitána Maraise cíl nenašla.

31:24
    George Lyon se dostal ke střele z pravé strany, Dimitrov dokázal zasáhnout, k dorážce se už domácí hráči nedostali.

30:48
    Už i domácí útočník Birrell skočil zpátky na led, pokračuje se v plném počtu na obou stranách.

30:15
    Gatčev, který odpykával trest za Paněva, a Carelse jsou již zpátky na ledě, Bulhaři pokračují v přesilové hře 5 na 4.

29:40
    Střeelcký pokus Nikolaje Božanova od modré čáry končí mimo tři tyče, Bulhaři ale nadále pokračují v tlaku v útočném pásmu.

29:19
    Ivan Hodulov se pokusil překvapit Bocka střelou z velkého úhlu, domácí brankář puk vyrazil do ochranné sítě.

28:48
    Další vyloučení na straně Jihoafrické republiky, opět za nedovolené bránění je vyloučen Cameron Birrell.

28:31
    Po boji u mantinelu nakonec kotouč ukořistili domácí hokejisté, kteří se ale nedokázali rychle dostat do útoku.

28:15
    Síly na ledě se ale velmi rychle srovnají, za nedovolené bránění je totiž vyloučen Luke Carelse.

27:53
    Bulhaři se vzápětí budou muset bránit v oslabení, Aleksandar Paněv totiž za svůj ostrý zákrok inkasuje trest na 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.
    Martin NIKOLOV - 0:1

27:33
    Bulhaři se překvapivě ujímají vedení! Po zblokované střele z obranného pásma se do úniku po levé straně dostal Ivan Hodulov, perfektně zmátl brankáře a po obtočení se kolem branky chtěl zasunout kotouč do prázdné branky, to se mu sice nepovedo, dorážějícímu MARTINU NIKOLOVOVI už ale ano! Asistence: Ivan Hodulov.

26:58
    Christopher Engelbrecht opět využil chbyné reozehrávky Bulharů, i s jeho střelou si ale pozorný DImitrov dokázal poradit.

26:22
    Na druhé straně útočnou akci táhl Veselin Dikov, ani jeho přihrávka se nesešla s úspěchem.

25:53
    Callum Bremner dobře vybídl do úniku Caie Nebeho, který ale se svou bekhendovou střelou neuspěl.

25:19
    Marc Giot získal puk v nebezpečném prostoru pro Bulhary, jeho střelu ale Dimitrov dokázakl pokrýt, stejně tak další bombu od modré čáry z hole Iana Ashowrtha.

24:31
    Další velká šance domácích! Cameron Birrell se ocitl tváří v tvář Dimitrovovi, svou střelu ale namířil pouze do bulharského brankáře!

23:50
    Bulhaři se v útočném pásmu příliš dlouho neohřáli a opět musí rychle spěchat srovnat své obranné řady.

23:13
    Trochu se nám ve druhé části hry přitvrdilo, rozhodčí ale nechávají hru plynout bez trestu.

22:30
    Botha přenechal v útočném pásmu puk Carelsemu, jehož dobrrou střelu dokázal Dimitrov s přispěním štěstí vyrazit!

21:57
    Dimitar Dimitrov si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát proti střele jednoho z domácích hráčů z pravé strany.

21:22
    Jihoafričané se už řítili do výborné šance, nakonec jejich akci ale zastavilo postavení mimo hru.

20:43
    I do druhé části hry vlétli domácí hokejisté jako uragán, Dimitrov hned musel být v pozoru proti střele Joaquima Valadase.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 20:42.

V první třetině zápasu mezi Jihoafrickou republikou a Bulharskem jsme se branky nedočkali, blíže k ní ale měli domácí hokejisté, kteří za úvodní dvacetiminutovku nastřádali úctyhodných 21 střel, k tomu nevyužili hned dvě přesilové hry.

Střely na branku: 21:8
    Trestné minuty: 2:4
    Přesilové hry: 0/2-0/1
    Další fotografie přímo z dění v Kapském Městě, do Grandwest Ice Areny si dnes moc příznivců cestu nenašlo...

20:00

19:58
    V samotném závěru první části hry je ještě odpískáno zakázané uvolnění domácích, vhazovat se tak bude před Bockovou brankou.

19:23
    Další nahození Paněva na branku JAR už nebylo tak nebezpečné, kotouč končí za domácí brankou, kde ho sbírají jihoafričtí hokejisté.

18:55
    Ashley Bock předvedl velmi dobrý zákrok proti tvrdé střele Aleksandara Paněva z vrcholu levého kruhu.

18:22
    Martin Bojaděv se u pravé tyčky nedostal k zakončení, domácí hokejisté ho včas dorazili.

18:01
    Birrell je zpátky na ledě, Jihoafričané hrají v plném počtu.

17:23
    George Lyon předvedl skvělý blok tvrdé střely Stefanova od modré čáry, poté rychle vstal a dokázal vyhodit.

16:48
    Martin Nikolov teď málem přišel o puk ve velmi nebezpečném prostoru pro svojí branku, nakonec se puk odrazil opět na bulharské hole.

16:01
    Vylučovat se bude tentokrát na straně JAR, za podražení míří na trestnou lavici útočník Cameron Birrell.

15:44
    Hodulov je zpátky na ledě, Bulhaři hrají v plném počtu.

15:02
    Uthman Samaai se snažil vymyslet pěknou přihrávku pro své spoluhráče před brankou, k puku se ale dostali bulharští hráči.

14:25
    Zakázané uvolnění domácích hráčů se nepíská, jelikož brankář Dimitrov chtěl aktivně hrát kotouč, Bulhaři se ale i tak v klidu osvobozují.

13:44
    Další vyloučení na straně Bulharska, za vražení na hrazení je vyloučen útočník Ivan Hodulov.

13:18
    Bulhaři teď vypadli úplně ze hry, po ubráněném oslabení se pořádně ani nemůžou dostat do útočné třetiny.

12:30
    Dimitrov si v posledních dvou minutách připsal hned několik zákroků, aktuálně jich má na svém kontě již 15!

11:51
    Jihoafričané ale i po skončení přesilové hry pokračují v kombinaci v útočném pásmu, zatím jsou v dnešním utkání aktivnějším týmem.

11:16
    Bojaděv je na ledě, Bulhaři hrají v plném počtu.

10:28
    Jihoafričané musí započít svou útočnou akci opět až z vlastní třetiny, v početní výhodě si zatím nedokázali nic vytvořit.
    Fanynka Wanika Davids je vůbec poprvé v životě na hokeji, ihned si ale tento krásný sport oblíbila!

09:50
    Bulharům se zatím v oslabení daří, po mantinelu teď evropský celek dokázal vyhodit.

09:16
    Uvidíme první vyloučení v dnešním zápase, za hrubost je vyloučen bulharský kapitán Martin Bojaděv.

08:59
    Dimitrov si poradil i se střeleckým pokusem Marca Giota, k vidění je taky několik zajímavých hitů.

08:24
    Bulhaři se postupem času více dostávají do hry, jejich problémem ale může být úzký kádr, do zápasu naskočili jen tři kompletní lajny.

07:31
    Cameron Birrell se dostal ke střele, jeho pokusu ale scházela přesnost, Dimitrov si dokázal poradit.

07:00
    Hraje se zatím hodně plynule, více ze hry mají domácí hráči, kteří těži také z domácího prostředí. Jak jsem již popisoval v preview před zápasem, v JAR se MS koná již počtvrté v historii.

06:20
    Bulhaři se hnali do útoku, Veselin Dikov pak ale špatnou přihrávku pokazil celý útok svého týmu.

05:49
    Luke Carelse se ocitl ve slušné příležitosti, Dimitar Dimitrov mu ale výborně zmenšil střelecký úhel a připsal si tak dobrý zákrok.

05:26
    Špatná kombinace domácích hokejistů, kotouč končí na holi Atanase Genkova.

04:58
    Janaki Gatčev se dostal ke střele, Bock si s jeho střelou z levé strany bez problému poradil.

04:15
    Petar Mihov teď trochuje uklidňuje hru za vlastní brankou, čeká na dostřídání svých spoluhráčů, aby mohl rozjet nový útok.

03:37
    Nadále se hraje v obranné třetině Bulharů, domácí si od začátku zápasu vytváří slušný tlak.

02:50
    Obrovská šance Jihoafrické republiky! Hned dva hráči domácích nedokázali propasírovat kotouč z bezprostřední blízkosti za Dimitrovova záda!

02:01
    Bulhaři se dostali do přečíslení dva na jednoho, Aleksandara Paněva ale ve slušné šanci vychytal Ashley Bock.

01:23
    Dimitar Dimitrov v brance Bulharska si připisuje první úspěšný zákrok v dnešním zápase, domácí zkoušeli štěstí z levé strany.

00:42
    Jihoafričané se v prvním útoku neprosadili, největší hvězda týmu Uthman Samaai ale opět obrací hru do obranného pásma Bulharů.

00:01

Jako hlavní rozhodčí bude dnešní zápas řídit slovenský sudí Tomáš Orolin!

Oba týmy už nastoupily na hrací plochu, utkání za malou chvíli začne!

Jihoafrická republika: Bock (Strydom) – Ashworth, Watson, Marais (C), Reeves, Magmoed, Gonsalves, Malgas – Valadas, Lyon, Engelbrecht – Krotz, Birrell, Samaai (A) – Botha, Giot (A), Carelse – Grebe, Nebe, du Preez – Bremner. Trenér: Bob Mancini.

Bulharsko: Dimitrov (N. Nikolov) – Stefanov, Mihov (A), Božanov, Genkov, Cycelkov, Georgijev – Paněv, Gatčev, Bojaděv (C) – Hodulov (A), M. Nikolov, Tčalijov – Dikov, Čompolov, Blagojev – Dilkov. Trenér: Kiril Hodulov.

Rozhodčí: Orolin (SVK) – Lukoševičius (LTU), Progin (SUI).

Pokud byste měli k dnešnímu online přenosu jakékoliv otázky, připomínky nebo dotazy, nebojte se mě kontaktovat na mém Twitteru!

GRANDWEST ICE ARENA

Grandwest Ice Arena v Kapském Městě, kde se letošní MS II. divize skupiny B odehraje, byla otevřena v roce 2000 a pojme celkem 1150 diváků. Zvenku i zevnitř stadion svým vzhledem připomíná nádražní halu. V Kapském Městě se hraje MS již počtvrté (2002, 2011 a 2013).

BULHARSKO

V Bulharsku se lední hokej netěší zrovna velké oblibě, aktuálně je zapsaných pouze 61 mužů hrajících hokej. Ani se tak není čemu divit, že dlouholetou jedničkou bulharského národního týmu je padesátiletý Konstantin Michajlov, který už letos ale zřejmě přepustí své místo mladším kolegům.

Bulhaři jsou aktuálně na 39. místě v žebříčku IIHF, pár jejich hokejistů dokonce sbírali v mládí zkušenosti v Česku a Slovensku, za zmínku stojí především útočník Ivan Hodulov, který aktuálně působí v nižší ruské soutěži.

Bulharský hokej se může těšit dlouhé tradici ovšem bez výraznějších úspěchů. Nejlepší výsledek uhrálo Bulharsko v roce 2006, kdy skončilo na 2. místě ve II. divizi. V roce 2013 Bulhaři sestoupili do III. divizi, loni se ale dokázali opět vrátit. Letošním cílem je tak opět záchrana.

Včerejší první zápas Bulharska na MS:

BULHARSKO – Čína 3:10 (1:3, 1:3, 1:4)
    Branky a nahrávky BUL:
    17. Hodulov (Bojaděv, Mihov), 35. Paněv (Gatčev, Stefanov), 45. Nikolov M. (Hodulov, Dikov).
    Sestava BUL: Nikolov N. (5. Dimitrov) – Stefanov, Mihov (A), Božanov, Genkov, Cycelkov, Dilkov – Paněv, Gatčev, Bojaděv (C) – Hodulov (A), Nikolov N., Dikov – Georgijev, Čompolov, Tčalijov – Blagojev.

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA

Jihoafrická republika je jedinou africkou zemí, která se účastní hokejového mistrovství světa na jakékoliv výkonnostní úrovni, do roku 1998 byla navíc jediným africkým členem v IIHF. V žebříčku mezinárodní hokejové federace je JAR aktuálně na 40. místě.

V Jižní Africe se letos pořádá MS již počtvrté, loni se Afričané zachránili ve skupině B druhé divize velmi šťastně na úkor Turecka. V posledních letech JAR pravidelně pendluje mezi horší skupinou druhé divize a třetí divizí. Letošním cílem je opět záchrana.

Pro Jižní Afriku bude klíčový právě dnešní zápas s Bulharskem, který by podle předpokladů měl být klíčový v boji o záchranu. Domácím by měl pomoci především útočník Uthman Samaai, který hraje nižší univerzitní soutěž v USA a loni obstaral téměř polovinu gólů své země na MS.

Včerejší první zápas JAR na MS:

JAR – Mexiko 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
    Branky a nahrávky JAR:
    28. Krotz (Carelse).
    Sestava JAR: Bock (Strydom) – Marais "C", Reeves, Magmoed, Watson, Ashworth, Gonsalves, Malgas – Krotz, Birrell, Samaai "A" – Botha, Giot "A", Carelse – Valadas, Lyon, Engelbrecht – Grebe, Nebe, du Preez – Bremner.

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky! Mistrovství světa v ledním hokeji se kvapem blíží, ještě před hlavním šampionátem se ale hrají nižší divizi. Dnes se podíváme do skupiny B druhé divize, podrobně budeme sledovat zápas mezi domácí Jihoafrickou republikou a Bulharskem, utkání začíná ve 20:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 37. Nebe – 28. M. Nikolov (Hodulov), 59. Nikolov (Bojaděv, Stefanov)

Juhoafrická republika: Bock (Strydom) – Ashworth, Watson, Marais (C), Reeves, Magmoed, Gonsalves, Malgas – Valadas, Lyon, Engelbrecht – Krotz, Birrell, Samaai (A) – Botha, Giot (A), Carelse – Grebe, Nebe, du Preez – Bremner. Trenér: Bob Mancini.

Rozhodca: Orolin (SVK) – Lukoševičius (LTU), Progin (SUI)