Buffalo – Carolina 4:3 (kon.) | NY Rangers – Columbus 4:3 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 0:2 (kon.)
Vancouver – LA Kings 2:1 (1:0 po s.n.) | San Jose – Dallas 1:5 (kon.)
po s.n. (1:0)
Vancouver Canucks
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Los Angeles Kings
cz Utorok 07.04.2015, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL
    Chriss HIGGINS - 2:1sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
    Autorem vítězné branky je CHRIS HIGGINS.
    Daniel SEDIN - 1:1

50:54
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Domácí fanoušci se ve třetí třetině přeci jen dočkávají vyrovnání svého týmu. Je z toho nejen pro oko diváka krásný zásah, ale především dobrá šance Canucks na vítězství v zápase. DANIEL SEDIN dostal krásnou přihrávku od svého bratra Henrika, aby se nádherně napřáhl za levým kruhem a trefil snad jediné volné místečko, které v tu chvíli bylo v kleci Jonathana Quicka. Čeká nás pravděpodobně hodně zajímavý a napínavý závěr dnešního utkání. Asistence: Henrik Sedin, Alexander Edler.
    Dwight KING - 0:1

01:13
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Pouť Los Angeles směrem za play-off začíná hodně pozitivně pro muže v bílých trikotech. Individuální akce a mužstvo ze západní Ameriky se může poprvé radovat. Eddie Lack sice na kotouč dobře viděl, ale přesto inkasoval ještě ve druhé minutě základní hrací doby. DWIGHT KING se ukázkově protáhl pásmem Vancouver Canucks a naprosto bez chybičky zakončil za záda soupeřova gólmana, ten už nemohl nic moc dělat. Dobrý začátek pro kalifornskou družiny, Vancouver musí od startu duelu dotahovat. Asistence: Tyler Toffoli, Jeff Carter.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 51. D. Sedin (H. Sedin, Edler), rozh. náj. Higgins – 2. King (Toffoli, Carter)