Malaga – Sociedad 1:1 (kon.) | Real Madrid – Granada 9:1 (kon.) | Valencia – Villarreal 0:0 (kon.)
Getafe – La Coruña 2:1 (kon.) | Vigo – Barcelona 0:1 (kon.)
Getafe CF
2:1 (2:0)
Deportivo La Coruña
Nedeľa 05.04.2015, 19:00 • Coliseum Alfonzo Pérez (Getafe) • Španielska LaLiga

Zápas v Getafe sa skončil. Domáci ho vyhrali 2-1 pod dvoch góloch z prvého polčasu, ktoré zaznamenali Alexis a Escudero.V druhom polčase znížil Toché, ale Deportivo už druhý gól nepridalo, a tak sa dnes musí zmieriť s prehrou. Hra bola pomerne vyrovnaná, ale hostia boli lepším tímom len v niekoľkých minútach, a dá sa povedať, že domáci si dnešného víťazstvo zaslúžili.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (20:53:05)

90+5

90+5
    Beží už piata minúta nadstaveného času. Lopta je v strede ihriska.

90+4
    V poslednej minúte nadstaveného času vykopáva domáci gólman loptu ďaleko na útočnú polovicu. Tá končí za postrannou čiarou.

90+3
    Prebieha už tretia minúta nadstaveného času. Hostia sa vôbec nedostávajú do príležitostí, a Getafe pohodlne bráni svoje vedenie.

90+2
    Hráči Getafe sa snažia čo najdlhšie udržať na polovici Deportiva, a zatiaľ sa im to darí.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90+1
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Sarabia a nahradí ho Felip.

90
    Pérez vidí žltú kartu za faul na hráča Getafe.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Hostia sa snažia dostať pred 16ku Getafe, ale domáca obrana zatiaľ nekompromisne odkopáva všetky nebezpečné lopty.

89
    Do konca riadneho hracieho času ostávajú už iba necelé 2 minúty. Držanie lopty je 50-50 %.

88
    Borges fauloval pri postrannej čiare, a domáci budú zahrávať priamy kop.

87
    Hostia bojujú o bodík za prípadnú remízu, ale domáci sa zatiaľ bránia bez väčších problémov. Ani tento rohový kop nepriniesol žiadnu šancu.

86
    Rodríguez posiela loptu na rohový kop pre Deportivo.

85
    Sarabia skúsil priamu strelu na bránu, ale lopta končí vedľa ľavej žrde brány Deportiva.

84
    Ďalší faul Deportiva a priamy kop pre Getafe. Tentokrát z cca 30 metrov.

83
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Vigaray, a na jeho miesto príde Naldo.

82
    Domáci budú po faule Sedneia zahrávať priamy kop z cca 25 metrov a Fabricio si už postavil múr hráčov.