Grasshoppers Žilina – ATU Košice 4:3 (kon.)
FBC Grasshoppers AC UNIZA
4:3 (0:2, 3:0, 1:1)
ATU Košice
Sobota 04.04.2015, 18:00 • ŠH Rosinská • Salming extraliga

Je tu koniec, florbalisti Grasshoppers AC Uniza Žilina víťazia v prvom zápase finálovej série extraligy pomerom 4:3. Ja vám pre dnešok ďakujem za pozornosť a verím, že nášmu portálu Onlajny.eu i naďalej zachováte svoju priazeň. Príjemný zvyšok soboty priatelia. (20:05:53)

60:00

59:46
    Hrá sa v útočnom pásme Žiliny.

59:22
    Oddychový čas hostí sa skončil, môžeme pokračovať v hre.

59:22
    Oddychový čas hostí.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny, loptičku majú v moci domáce Kobylky.

58:13
    Hráči ATU Košice vrhajú všetky sily do záverečného náporu.

57:38
    Nepríjemná strela Pelegrina, Rudolf Turiak vyráža loptičku a domáca obrana ju vzápätí odpálila na opačnú stranu hriska.

57:02
    Hostia sú znovu v útočnom pásme, Turiak je zatiaľ veľmi pozorný.

56:25
    Žilinčania prebrali taktovku do svojich rúk a riadia sa heslo "Najlepšia obrana je útok".

55:48
    Hostia v nápore pred bránkou Turiaka, domáci sa snažia kúskovať hru a na palubovku posielajú to najskúsenejšie, čo v kádri majú.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút tretej tretiny, Žilina vedie nad Košicami tesne 4:3.

54:13
    Žilina dala gól!
    Diváci v hale na Rosinskej ceste takmer zbúrali tribúnu, pretože PATRIK PAULIKOVIČ sa predral až pred bránku hostí a na dvakrát prekonal Tureka, čím skompletizoval svoj dnešný hetrik! Bez asistencie.

53:02
    Hráči Košíc sa snažia niečo vymyslieť v útočnom pásme, no zatiaľ sa im to nedarí a loptičku získavajú Žilinčania.

52:26
    Tlak Žiliny sa stupňuje, Kobylky chcú dnes vyhrať, ale hostia sú viac než zdatným súperom.

51:51
    Jeden z domácich hráčov znovu končí na palubovke, zdá sa, že záver bude v Žiline skutočne emotívny.

51:35
    Hostia sa znovu snažia pretlačiť do útočného pásma, no domáci pozorne strážia defenzívnu líniu a vzápätí sa ženú do útoku.

50:48
    Hostia v plnom počte.

50:35
    Galovič znovu páli z dobrej pozície, no opäť je neúspešný.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 21. Paulikovič (Hrin), 29. Hrin (Galovič), 31. Paulikovič, 55. Paulikovič – 10. Halás, 13. Halás (Pelegrin), 42. Žifčák (Szabo)

FBC Grasshoppers AC UNIZA: Kružel, Turiak – Veneny, Galovič, Kvasnica, Hrín M., Ondrejmiška, Trúnek, Lelák, Hruška, Dorčík, Baránek, Paulikovič, Mišenda, Kozaňák, Grlický, Vavrica, Jurčík, Hrín A.
    ATU Košice: Turek (Popovec) – Dudovič, Ferenc, Šefčík, Kročko, Talarovič, Németh – Pelegrin, Pažák, Halás, Kerekeš, Szabo, Čonka-Skyba, Živčák, Ujhelyi, Bučák, Daru

Rozhodca: Tomáš