Královské Vinohrady – Liberec 2:4 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
FBC Liberec
cz Sobota 04.04.2015, 20:30 • TJ Sokol Vinohrady • Play-down Livesport Superligy CZ

55:07
    Domácí celek si vynutil další vyloučení. Za sekaní tentokrát usedá za katr Blažek (LIB).

45:52
    Ne na dlouho ale hráli hráči Liberce v plném počtu. Valeš totiž neudržel nervy na uzdě a za mantinel poslal jednoho ze soupeřů. Po právu tak dostává dvě minuty.

39:56
    Vážný (LIB) dostává v závěru druhé třetiny pětiminutový trest za hrubost.

30:28
    Vzájemné vyloučení. Nigrin (SKV) obdržel menší trest za držení a na druhé straně Studený (LIB) dostává dvě minuty nepodmíněně za hrubost.

09:35
    Prvním vyloučeným zápasu je Gabavý (LIB), jenž nestíhal unikajícího soupeře a tak mu nezbylo nic, než seknout do jeho hole při střelbě. Čekají ho tedy dvě minuty na trestné lavici.

Góly a asistencie: 3. Svoboda (Rossi), 51. Bína (Z. Stuchlík) – 5. Blažek (Štěpánek), 8. Hůza (Blažek), 23. Strobach (Valeš), 60. Valeš

TJ Sokol Královské Vinohrady: Weissgärber (Mrkos) – Nigrin, Rossi, Raiter, Záň, Houra, Beran – Mareš, Králík, Konečný, Raiter, Gregor, Bína, J. Svoboda (C), Dolejš, Zezulka, Z. Stuchlík, O. Stuchlík, Renčín.Trenér: Jan Pazdera.
    FBC Liberec: Vaníček (M. Svoboda) – Klucho, Láska, Nesměrák, D. Böhm, Strobach – Štěpánek, Valeš, Blažek, Tampier, Galbavý, Hůza, Marek, Studený, L. Böhm, B. Ferda, P. Ferdan, Hiadlovský, Vážný. Trenér: Lukáš Nesměrák.

Rozhodca: Martin Kotala, Pavel Hála