SP v alpském lyžování - slalom mužů 1. kolo, Mérib Vítěz: S. Gross (ITA) (kon.) | SP v alpském lyžování - obří slalom žen 1. kolo, M Vítěz: A. Fenningerová (AUT) (kon.)
SP v alpském lyžování - slalom mužů 2. kolo Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | SP v alpském lyžování - obří slalom žen 2. kolo, M Vítěz: A. Fenningerová (AUT) (kon.)
koniec udalosti
SP v alpském lyžování - slalom mužů 2. kolo, Méribel

Vítěz: M. Hirscher (AUT)

cz Nedeľa 22.03.2015, 11:30Zjazdové lyžovanie

1
    Stefano Gross z Itálie startoval s náskokem osmi setin sekundy! Na Hirschera ale dnes prostě nikdo nemá! Ital navíc začal kupit chyby a do cíle dorazil se ztrátou 1,19 sekundy a je z toho až šesté místo!

2
    Henrik Kristoffersen měl náskok pouhých sedmi setin sekundy! Druhé kolo se mu ale vůbec nepovedlo a na trati začal hodně ztrácet. V cíli dojel o 1,39 sekundy pomaleji, než Hirscher! Mladému Norovi tato jízda stačí až na šestou pozici!

3
    Marcel Hirscher startoval s náskokem 42 setin sekundy na Razzoliho! Zajel ale perfektní jízdu a do cíle dorazil s náskokem 83 setin sekundy a jde na první místo! Neuvěřitelný výkon tohoto Rakušana!

4
    Rus Alexander byl velkým překvapením prvního kola. Do kola druhého startoval s náskokem osmi setin sekundy na Razzoliho! Jeho jízda byl povedená, nicméně časově na Itala neměl a do cíle dojel se ztrátou 26 setin sekundy a jde na druhé místo! Rus tak bude v TOP 5!

5
    Giuliano Razzoli zajel velmi povedenou jízdu, svůj náskok na Pinturaulta si udržel až do cíle a jde na první místo! Ital byl rychlejší o 28 setin sekundy!

9
    Francouz Alexis Pinturault startoval s náskokem pěti setin sekundy! Domácí reprezentant zajel ukázkovou jízdu a v cíli byl rychlejší o 29 setin! Domácí fanoušci jsou ve varu!

10
    Jízda Sebastian Foss-Solevaaga byla velmi povedená! Nor nenechal nic náhodě a celou dobu se držel před Grangem. Do cíle dorazil o osmnáct setin rychleji a jde na první místo!

11
    Další Švéd Markus Larsson měl náskok 46 setin sekundy. Ještě na druhém mezičase se držel před Grangem. Spodní pasáž se mu ale příliš nepovedla a v cíli ztratil 44 setin sekundy! To ho řadí na druhou pozici!

15
    Jean Baptiste Grange nezajel příliš povedenou jízdu v prvním kole. Startoval s náskokem sedmi setin sekundy. Druhé kolo se ale francouzskému reprezentantovi povedlo náramně! Do cíle dorazil s náskokem 98 setin sekundy! Francouz by se dle mého názoru mohl posunout do TOP 10!

16
    Reinfried Herbst z Rakouska měl k dispozici náskok sedmi setin. Tento náskok postupně navyšoval, na druhém mezičase měl náskok 22 setin. Ve spodní pasáži ještě zrychlil a jde na první místo. Muffat-Jeandetovi nadělil 30 setin sekundy!

17
    Domácí reprezentant Victor Muffa-Jeandet měl na startu náskok 32 setin. Svůj náskok v průběhu trati navyšoval a v cíli byl rychlejší o 54 setin! Střídá tak Byggmarka na prvním místě!

20
    Ital Patrick Thaler startoval s náskokem jedné setiny sekundy na Raciha. Druhé kolo ale zajel velmi dobře a v průběhu svůj násko navyšoval. V cíli nadělil Raichovi 64 setin a jde na první místo!