SP v biatlonu - závod s hromadným startem mužů Vítěz: J. Fak (SLO) (kon.) | SP v biatlonu - závod s hromadným startem žen Vítěz: L. Dahlmeierová (GER) (kon.)
koniec udalosti
SP v biatlonu - závod s hromadným startem mužů 15 km, Chanty-Mansijsk

Vítěz: J. Fak (SLO)

cz Nedeľa 22.03.2015, 10:00Biatlon
    TOP 10 konečného pořadí SP

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit zhruba za hodinu u závodu žen, které startuje v pravé poledne. (10:55:20)

23. Michal ŠLESINGR (CZE) + 1:55

Dnešní závod vyhrál Jakov FAK, jenž ho rozhodl dobrým během v posledním okruhu, ale také výbornou střelbou, jenž ji potvrzoval celý dnešní závod. Na druhém místě skončil Anton ŠIPULIN, který získává malý křišťálový glóbus, jenž patří nejlepšímu závodníkovi v dané disciplíně. Na třetím místě končí Tarjei BÖE, který prohrál druhé místo až v závěrečném sprintu.

Dnešní závod se českým závodníkům nepodařil, ale stejně jim musíme za letošní sezónu poděkovat, jelikož byla fantastická!

Cíl
    Michal ŠLESINGR dojel do cíle na třiadvacátém místě a na prvního Jakova FAKA ztratil téměř dvě minuty.

Cíl
    Nyní dojíždí Ondřej MORAVEC, který je jednadvacátý a těsně před ním dojel nejlepší závodník letošní sezóny Martin FOURCADE.

Cíl
    Na čtvrtém místě je Simon FOURCADE a elitní pětku uzavírá Simon EDER. Pojďme vyhlížet české závodníky.

Cíl
    V závěrečném sprintu byl rychlejší Anton ŠIPULIN a Tarjei BÖE je třetí.
    Na prvním místě dojíždí do cíle Jakov Fak, souboj o druhé místo vyhrál Šipulin

Cíl
    Do cíle jako první přijel Jakov FAK, který vyhrává poslední závod mužů v letošní sezóně!

14,6
    Jakov FAK má čtyřista metrů před cílem náskok dvanácti vteřin a dnes už jistě vyhraje!

Tarjei BÖE už má na zádech Antona ŠIPULINA a uvidíme v posledních metrech sprint o druhou pozici, jelikož Jakov FAK už má dobrý náskok!

Do cíle schází 1500 metrů, tak jak závod dopadne!

13,5km
    Tarjei BÖE ztrácí na Jakova FAKA šesti vteřin, ale zezadu se přibližuje Anton ŠIPULIN. Tak to bude famózní závěr!

4. stř
    Michal musí na jedno trestné kolo, ale Ondřej MORAVEC zastřílel čistě a mohl by se posunout výše v průběžném pořadí.

4. stř
    Na třetím místě je Anton ŠIPULIN, jenž bude soupeřit s Simonem FOURCADEM.
    Jakov Fak při poslední střelbě nezaváhal a odjíždí na prvním místě, druhý je Boe

4. stř
    Jakov FAK zastřílel čistě a nedává svým soupeřům šanci! Tarjei BÖE je jediným, kdo by mohl muže v čele závodu ohrozit.