SP v biatlonu - závod s hromadným startem mužů | Vítěz: J. Fak (SLO) (kon.) | | | SP v biatlonu - závod s hromadným startem žen | Vítěz: L. Dahlmeierová (GER) (kon.) |
SP v alpském lyžování - slalom mužů 1. kolo, Mérib | Vítěz: S. Gross (ITA) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - obří slalom žen 1. kolo, M | Vítěz: A. Fenningerová (AUT) (kon.) |
SP v alpském lyžování - slalom mužů 2. kolo | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - obří slalom žen 2. kolo, M | Vítěz: A. Fenningerová (AUT) (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - muži HS215, Planica | Vítěz: J. Tepeš (SLO) (kon.) |
Výběr soupeřů 2015 - semifinále | (kon.) |
koniec udalosti
SP v biatlonu - závod s hromadným startem mužů 15 km, Chanty-Mansijsk
Vítěz: J. Fak (SLO)
Michal Luxa
Štatistiky
Startovní listina:
Řada 1:
1. Martin FOURCADE (FRA), 2. Anton ŠIPULIN (RUS), 3. Jakov FAK (SLO)
Řada 2:
4. Simon SCHEMPP (GER), 5. Johannes Thingnes BÖE (NOR), 6. Ondřej MORAVEC (CZE)
Řada 3:
7. Michal ŠLESINGR (CZE), 8. Jevgenij GARANIČEV (RUS), 9. Emil Hegle SVENDSEN (NOR)
Řada 4:
10. Erik LESSER (GER), 11. Simon FOURCADE (FRA), 12. Timofej LAPŠIN (RUS)
Řada 5:
13. Fredrik LINDSTRÖM, 14. Arnd PEIFFER (GER), 15. Simon EDER (AUT)
Řada 6:
16. Nathan SMITH (CAN), 17. Benjamin WEGER (SUI), 18. Daniel BÖHM
Řada 7:
19. Tarjei BÖE (NOR), 20. Jean Guillaume BEATRIX (FRA), 21. Benedikt DOLL (GER)
Řada 8:
22. Vladimir ILIEV (BUL), 23. Quentin FILLON MAILLET (FRA), 24. Sergej SEMJONOV (UKR)
Řada 9:
25. Andrejs RASTORGUJEVS (LAT), 26. Leif NORDGREN (USA), 27. Vladimir ČEPELIN (BUL)
Řada 10:
28. Johannes KÜHN, 29. Florian GRAF (GER), 30. Julian EBERHARD (AUT).
Konečné pořadí
1. Jakov FAK (SLO) 38:09,8
2. Anton ŠIPULIN (RUS) + 10
3. Tarjei BÖE (NOR) +12
4. Simon FOURCADE (FRA) + 32
5. Simon EDER (AUT) +35
6. Jean Guillaume BEATRIX (FRA) + 36
7. Arnd PEIFFER (GER) + 39
8. Daniel BÖHM (GER) +42
9. Johannes Thingnes BÖE (NOR) + 51
10. Benjamin WEGER (SUI) + 54
11. Andrejs RASTORGUJEVS (LAT) + 54
12. Jevgenij GARANIČEV (RUS) + 57
13. Erik LESSER (GER) + 1:03
14. Quentin FILLON MAILLET (FRA) 1:12
15. Fredrik LINDSTRÖM (SWE) + 1:18
21. Ondřej MORAVEC (CZE) + 1:48
23. Michal ŠLESINGR (CZE) + 1:55
Startovní listina:
Řada 1:
1. Martin FOURCADE (FRA), 2. Anton ŠIPULIN (RUS), 3. Jakov FAK (SLO)
Řada 2:
4. Simon SCHEMPP (GER), 5. Johannes Thingnes BÖE (NOR), 6. Ondřej MORAVEC (CZE)
Řada 3:
7. Michal ŠLESINGR (CZE), 8. Jevgenij GARANIČEV (RUS), 9. Emil Hegle SVENDSEN (NOR)
Řada 4:
10. Erik LESSER (GER), 11. Simon FOURCADE (FRA), 12. Timofej LAPŠIN (RUS)
Řada 5:
13. Fredrik LINDSTRÖM, 14. Arnd PEIFFER (GER), 15. Simon EDER (AUT)
Řada 6:
16. Nathan SMITH (CAN), 17. Benjamin WEGER (SUI), 18. Daniel BÖHM
Řada 7:
19. Tarjei BÖE (NOR), 20. Jean Guillaume BEATRIX (FRA), 21. Benedikt DOLL (GER)
Řada 8:
22. Vladimir ILIEV (BUL), 23. Quentin FILLON MAILLET (FRA), 24. Sergej SEMJONOV (UKR)
Řada 9:
25. Andrejs RASTORGUJEVS (LAT), 26. Leif NORDGREN (USA), 27. Vladimir ČEPELIN (BUL)
Řada 10:
28. Johannes KÜHN, 29. Florian GRAF (GER), 30. Julian EBERHARD (AUT).
Konečné pořadí
1. Jakov FAK (SLO) 38:09,8
2. Anton ŠIPULIN (RUS) + 10
3. Tarjei BÖE (NOR) +12
4. Simon FOURCADE (FRA) + 32
5. Simon EDER (AUT) +35
6. Jean Guillaume BEATRIX (FRA) + 36
7. Arnd PEIFFER (GER) + 39
8. Daniel BÖHM (GER) +42
9. Johannes Thingnes BÖE (NOR) + 51
10. Benjamin WEGER (SUI) + 54
11. Andrejs RASTORGUJEVS (LAT) + 54
12. Jevgenij GARANIČEV (RUS) + 57
13. Erik LESSER (GER) + 1:03
14. Quentin FILLON MAILLET (FRA) 1:12
15. Fredrik LINDSTRÖM (SWE) + 1:18
21. Ondřej MORAVEC (CZE) + 1:48
23. Michal ŠLESINGR (CZE) + 1:55
1. Jakov FAK (SLO) 38:09,8
2. Anton ŠIPULIN (RUS) + 10
3. Tarjei BÖE (NOR) +12
4. Simon FOURCADE (FRA) + 32
5. Simon EDER (AUT) +35
6. Jean Guillaume BEATRIX (FRA) + 36
7. Arnd PEIFFER (GER) + 39
8. Daniel BÖHM (GER) +42
9. Johannes Thingnes BÖE (NOR) + 51
10. Benjamin WEGER (SUI) + 54
11. Andrejs RASTORGUJEVS (LAT) + 54
12. Jevgenij GARANIČEV (RUS) + 57
13. Erik LESSER (GER) + 1:03
14. Quentin FILLON MAILLET (FRA) 1:12
15. Fredrik LINDSTRÖM (SWE) + 1:18
21. Ondřej MORAVEC (CZE) + 1:48
23. Michal ŠLESINGR (CZE) + 1:55
1. Anton ŠIPULIN 188 bodů.
2. Martin FOURCADE 165 b.
3. Ondřej MORAVEC 147 b.
4. Simon SCHEMPP 146 b.
5. Jakov FAK 144 b.
6. Simon EDER 134 b.
7. Michal ŠLESINGR 132 b.
1. Marrtin Fourcade 1016 bodů
2. Anton Šipulin 924 b.
3. Jakov Fak 840 b.
4. Simon Schempp 752 b.
5. Johannes Thingnes Bö 696 b.
6. Ondřej Moravec 635 b.
7. Michal Šlesingr 614 b.
Řada 1:
1. Martin FOURCADE (FRA), 2. Anton ŠIPULIN (RUS), 3. Jakov FAK (SLO)
Řada 2:
4. Simon SCHEMPP (GER), 5. Johannes Thingnes BÖ (NOR), 6. Ondřej MORAVEC (CZE)
Řada 3:
7. Michal ŠLESINGR (CZE), 8. Jevgenij GARANIČEV (RUS), 9. Emil Hegle SVENDSEN (NOR)
Řada 4:
10. Erik LESSER (GER), 11. Simon FOURCADE (FRA), 12. Ole Einar BJÖRNDALEN
Řada 5:
13. Fredrik LINDSTRÖM, 14. Arnd PEIFFER (GER), 15. Simon EDER (AUT)
Řada 6:
16. Nathan SMITH (CAN), 17. Benjamin WEGER (SUI), 18. Daniel BÖHM
Řada 7:
19. Tarjei BÖ (NOR), 20. Jean Guillaume BEATRIX (FRA), 21. Benedikt DOLL (GER)
Řada 8:
22. Vladimir ILIEV (BUL), 23. Quentin FILLON MAILLET (FRA), 24. Sergej SEMJONOV (UKR)
Řada 9:
25. Andrejs RASTORGUJEVS (LAT), 26. Leif NORDGREN (USA), 27. Vladimir ČEPELIN (BUL)
Řada 10:
28. Johannes KÜHN, 29. Florian GRAF (GER), 30. Julian EBERHARD (AUT).