QPR – Arsenal 1:2 (kon.) | West Ham – Chelsea 0:1 (kon.) | Manchester City – Leicester 2:0 (kon.)
Newcastle – Manchester United 0:1 (kon.) | Stoke City – Everton 2:0 (kon.) | Tottenham – Swansea 3:2 (kon.)
Liverpool – Burnley 2:0 (kon.)
Liverpool FC
2:0 (1:0)
Burnley FC
Streda 04.03.2015, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League

A máme tu koniec zápasu, v ktorom sa hostia do ničoho nedostali a domáci Liverpool dal ešte jeden gól v druhom polčase. Jeho autorom bol Sturridge. The Reds tak ostávajú nezdolaní v roku 2015 a pripisujú si 3body do tabuľky. Ďakujem za sledovanie tohto online prenosu a teším sa na ďalšie zápasy. (22:53:28)

90+3

90+3
    Ale Wallace trafil vysoko nad a rozhodca každú chvíľu ukončí zápas.

90+3
    A zrejme posledný priamy kop pre hostí po faule na Arfielda.

90+2
    Zahrali ho však veľmi zle a Liverpool je už pri lopte.

90+2
    Hostia ešte vybojovali rohový kop.

90
    Budú sa nadstavovať 3minúty.

90
    Striedanie v tíme Burnley FC: z ihriska odchádza Ings, prichádza Jutkiewicz.

90
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Sterling, prichádza Lambert.

88
    Liverpool sa už nikam netlačí a vie, že si dnes pripíše tri body do tabuľky.

86
    Coutinho si pekne narazil loptu s Lallanom, ale k centru sa po dôslednej obrane hráča Burnley nedostal.

85
    Prvú žltú kartu stretnutia dostáva Mee.

83
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Sturridge, prichádza Johnson.

82
    Po rohu hostí sa k odrazenej lopte na hranici 16ky dostal Jones, ale jeho half volej sa nedostal ani k Mignoletovi.

80
    Máme pred sebou posledných 10minút riadneho hracieho času a Liverpool už tento zápas s prehľadom kontroluje.

78
    Zdalo sa, že Liverpool vyťaží viac zo snahy Emreho Cana, ale Sturridge loptu vracia späť Škrtelovi na vlastnú polovicu.

76
    Arfield sa dostal k lopte v stredovom kruhu a posunul ju Boydovi, ale ten len odovzdal loptu súperovi prihrávkou, kde neboli jeho spoluhráči.