QPR – Arsenal 1:2 (kon.) | West Ham – Chelsea 0:1 (kon.) | Manchester City – Leicester 2:0 (kon.)
Newcastle – Manchester United 0:1 (kon.) | Stoke City – Everton 2:0 (kon.) | Tottenham – Swansea 3:2 (kon.)
Liverpool – Burnley 2:0 (kon.)
Manchester City
2:0 (1:0)
Leicester City
Streda 04.03.2015, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League

Manchester City zvládol povinnú jazdu s posledným Leicesterom a dokráčal si po tri body po góloch Silvu a Milnera. V druhom polčase mali hostia možnosť vyrovnať, keď Mahrez trafil žrď Hartovej svätyne. V 88. minúte pridal gólovú poistku James Milner.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:39:20)

90+3

90+3
    Z neho však nezapršalo. Vzápätí zahrávali domáci ďalší roh, ktorý chytil Schwarzer do svojho náručia.

90+3
    Milner sa snažil kľučkou uvoľniť pri rohovej zástavke, no jeden z hostí loptu odkopol na roh.

90+2
    Jeden z hostí sa previnil útočným faulom.

90+1
    James s loptou vpredu príliš špekuloval a Kolarov ho o ňu poľahky pripravil.

90
    Edin Džeko sa dostal ku hlavičke po Kolarovovom centri, no nedokázal ju usmerniť do priestoru brány.

90
    Miestny hlásateľ oznámil, že uvidíme ešte tri minúty.

89
    Navas sa tentokrát nepredral cez Schluppa, ktorý mu loptu odkopol spod nôh do autu.
    James MILNER - 2:0

88
    Manchester City dal gól!

Jesús Navas poslal z pravej strany center do šestnástky, kde loptu usmernil za Schwarzerov chrbát JAMES MILNER a poistil tak víťazstvo Citizens v dnešnom zápase!

87
    Lampard vypálil spoza veľkého vápna bez prípravy a jeho pokus skončil na tribúne.

86
    Džeko sa snažil pätičkou prikopnúť loptu rozbehnutému Tourému, no Huth odkopol loptu skorej.

85
    Najlepší strelec City Sergio Agüero v dnešnom zápase končí. V závere ho zastúpi Edin Džeko.

84
    Nugentova prihrávka skončila pri Hartovi, ktorý hodom založil útočnú akciu domácich.

83
    Domáci držia loptu na svojej polovici, zatiaľ čo Manuel Pellegrini chystá posledné striedanie svojho tímu.