Kometa Brno – Zlín 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 4:3 (1:0 po s.n.) | Třinec – Vítkovice 1:4 (kon.)
Liberec – Kladno 4:1 (kon.) | Sparta Praha – HC Plzeň 8:2 (kon.) | Pardubice – Slavia 5:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
BK Mladá Boleslav
4:3 (3:1, 0:0, 0:2 - 0:0)
Piráti Chomutov
cz Sobota 28.02.2015, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů (CZ)

62:24
    Drobný (CHM) vyloučen na 2 minuty za hákování! Šance pro domácí, hrají ve čtyřech proti třem!

54:59
    Karta se obrací, Bednář (CHM) dostává 2 minuty za hákování Sonnka!

53:03
    S návratem vyloučeného hráče se Chomutov dostal do obratu, kde za záchrannou brzdu tahal Bernad (MBL) – 2 minuty za nedovolené bránění. Šance pro hosty!

50:52
    Podsedníček mohl dorážet do prázdné, byl ale dost nevybíravě odstaven Janákem (CHM) – dvě minuty za vysokou hůl.

47:31
    Obrovský závar na brankovišti Boleslavi, který sice nekončí gólem ale vyloučením na straně Boleslavi určitě. Sedmík (MBL) dostává 2 minuty za podražení.

40:45
    Szathmáry (CHM) dostává 2 minuty za vysokou hůl, přesilovka pro Boleslav.

29:53
    Brzák se bolestí svíjí na ledě a Kellerstein (CHM) dostává 2 minuty za hru vysokou holí.

27:05
    Přesilovku si poprvé zahrají Piráti, Borovec (MBL) dostává 2 minuty za faul kolenem.

11:40
    Moc dlouho hosté v plném počtu nehráli, tentokrát dostává Procházka (CHM) 2 minuty za držení.

08:15
    Máme tu první vyloučení utkání, Wágner (CHM) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

Jitka Čechová

Góly a asistencie: 2. Brzák (Motloch), 15. Pořízek (Mašek), 15. Pätoprstý (Motloch), rozh. náj. Bernad – 20. Strunz (Jirušek), 50. Szathmáry (Drobný), 55. Šťovíček (Dubeň)