Vladivostok – Chabarovsk 6:0 (kon.) | Omsk – Novokuzneck 2:3 (po pr.) | Barys – Novgorod 4:2 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Ufa – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Jekaterinburg 3:2 (2:1 po s.n.)
Jaroslavľ – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Nižnekamsk – Kazaň 0:6 (kon.) | A. Mytišči – Riga 7:2 (kon.)
D. Moskva – Dinamo Minsk 3:1 (kon.) | Soči – Togliatti 3:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)

CSKA Moska dala gól!

Tak v predĺžení to bol veľmi krátky proces, CSKA napokon potvrdilo dnešnú prevahu a hostia tak rozhodujú o zisku dvoch bodov! Strelcom víťazného gólu je center prvej formácie IGOR MAKAROV, ktorý sa stal hrdinom zápasu a rozhodol o výhre hostí!
    Asistencie: Michail Naumenkov, Andreas Engqvist

43:21
    Viťaz Podolsk dal gól!

Je vyrovnané, domácim sa podarilo ,,neuveriteľné" a na začiatku tretej časti zápasu vyrovnávajú skóre! Šťastným strelcom je MAXIM MAMIN, ktorý po prihrávkach od dvoch svojich spoluhráčov prekonal stuhnutého Sorokina!
    Asistencie: Nikita Vyglazov, Jurij Kokšarov

38:19

Tak predsa len to prišlo, v závere tretiny CSKA zúročilo svoju prevahu a hostia tak otvárajú skóre! Strelecky sa presadil krídelník druhej formácie DAMIR ŽAFJAROV, ktorý rozvlnil sieť za Säterim a odklial jeho dnešné čaro!
    Asistencia: Nikolaj Prochorkin

Lukáš Pancurák

Góly a asistencie: 44. Mamin (Vyglazov, Kokšarov) – 39. Žafjarov (Prochorkin), 61. Makarov (Naumenkov, Engqvist)

Viťaz Moskovská oblasť: Säteri (Lisutin) – Vaščenko, Berdjukov, Porseland, Golovkov, Selezňov, Buchankov, Grebešikov – Kousal, Koroljov, Kucherjavenko – Horák, Afinogenov, Kempe – Jakubov, Makarenko Makejev – Mamin, Vyglazov, Kokšarov
    CSKA Moskva: Lalande (31.Sorokin) – Zajcev, Naumenkov, Mišarin, Nemec, Panin, Vorobjov, Ogijenko – Kuzmenko, Makarov, Engqvist – Žafjarov, Arťuchin, Prochorkin – Volkov, Stas, Mamin – Telegin, Korotkov, Žarkov – Kvartalnov

Rozhodca: Buturlin, Rogačjov – Goljak, Dedulja