Kometa Brno – Chomutov 2:3 (po pr.) | Třinec – Zlín 7:1 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 4:3 (kon.)
HC Plzeň – Slavia 5:4 (kon.) | Pardubice – Kladno 4:3 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 4:2 (kon.)
Liberec – Sparta Praha 1:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Dynamo Pardubice
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
Rytíři Kladno
cz Sobota 14.02.2015, 18:00 • Tipsport arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Konec zápasu. (20:34:57)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.
    Autorem vítězné branky je RADOVAN CHVOJKA.

5. séria
    2:1
    Petr HAVLŮJ neproměňuje, trefil pouze Vejmelku a o vítězi je rozhodnuto.

5. séria
    2:1
    Radovan CHVOJKA střelou nad lapačku proměňuje.

4. séria
    1:1
    Petr JANEČEK neproměňuje.

4. séria
    1:1
    Tomáši PIPKOVI se nájezd proměnit nepodařilo.

3. séria
    1:1
    Tomáš PIPEK střelou do levého horního rohu proměňuje.

3. séria
    0:1
    Daniel KRUŽÍK nevymíchal Vejmelku.

2. séria
    0:1
    Martin HLAVÁČEK nedokázal Švihálka propálit mezi betony.

2. séria
    0:1
    Lukáš HULCR také bekhendovým blafákem neproměňuje.

1. séria
    0:1
    Radovan CHVOJKA bekhednovým blafákem neproměňuje.

1. séria
    0:1
    Petr JANEČEK bekhendovým blafákem proměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.

Protože ani pordloužení o vítězi nerozhodlo, po krátké úpravě ledu budu následovat nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:39
    Hlaváčkovu střelu zblokoval Bunda, u kotouče zůstávají domácí.

64:03
    Pilného pokus od modré čáry vypadl hostujícímu bránkáři z lapačky, ale naštěstí pro Kladno se ho zmocnil hostující hráč.

63:33
    Po zakázaném uvolnění Kladna se bude vhazovat po pravici Švihálka.

63:03
    Osamocený Hablůj dostal přesnou přuhrávku před bránu, ale zakončil pouze do připraveného Vejmelky.

62:03
    Chvojka se sise dostal do mezikruží, ale poté mířil nepřesně.

61:30
    Vyhození Potěchina končí zakázaným uvolněním Rytířů.

61:18
    Bažantovo nahození ze středního pásma si Švihálek v pohodě pohlídal.

61:05
    Vejmelka raději schoval kotouč do lapačky před dotírajícími protihráči.

60:44
    Pipek se nedokázal prokličkovat mezi třemi hostujícími hokejisty, řčímž jeho akce končí.

60:09
    Budík nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ale ujal Havlůj, který zakládá protiútok.

60:01

Jelikož utkání skončilo po základní hrací době nerozhodně, bude následovat pětiminutové prodloužení s náhlým vítězstvím.

60:00

59:46
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Přece jen se Kladnu podařilo vyrovnat, po skrumáži před bránou dostal kotouč za záda Vejmelky PETR HAVLŮJ. Asistence: Vladimír Macháček a Patrik Machač.

59:15
    Ani přes urputnou snahu se hosté nemohou prosadit.

58:56
    Bundova rána od modré čáry příklepem skončila pouze na betonech domácího brankáře.

58:46
    Po zakázaném uvolnění Pardubic se bude vhazovat po levici Vejmelky.

58:33
    Rytíři hrají bez brankáře v šesti hráčích v poli.

57:46
    Hra se sice přelévá ze strany na stranu, ale ani jednomu celku se nadaří vytvořit si vážnější šanci.

57:17
    Nahození Doležala ze středního pásma si Vejmelka pohlídal a raději poté přerušil hru.

56:21
    I domácí ubránili oslabení tři proti pěti.

55:52
    Pardubice se dobře brání a nepouští Kladno ke střele.

54:56
    Ani na dvakrát se nedokázal Kružík prosadit proti připravenému domácímu brankáři.

54:46
    Tvrdou ránu od modré čáry Bundy si Vejmelka pohlídal.

54:28
    Východočechům se po vyhraném vhazování nepodařilo vyhodit kotouč z vlastního pásma.

54:21
    Oddechový čas pro hosty.

54:21
    Matěj Bažant (PCE) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

53:42
    Vála vyhodil puk z obranného pásma, ale Kladno se do útoku ihned vrací zpět.

53:14
    Martin Hlaváček (PCE) vyloučen na dvě minuty za sekání.

53:06
    Hosté ubránili oslabení tři proti pěti a hrají v plném počtu.

52:38
    Pardubice jsou vykázány z útočné třetiny kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

51:59
    Pilný svou ranou od modré čáry trefil pouze bránícího Bundu.

51:42
    Posunutá brána Kladna, hra je přerušena.

51:31
    Hra je přerušena kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

51:11
    Dalším vyhozením se Rytíři opět osvobozují.

51:06
    Filip Doležal (KLA) vyloučen na dvě minuty za podražení.

50:59
    Ihned po vyhraném buly se Kladno osvobozuje.

50:50
    Vojtěch Šilhavý (KLA) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za sekání.

50:45
    Machač se snažil najít si co nejlepší střeleckou pozici, poté se dostal ale až moc blízko k brankáři a pálil pouze do Vejmelky.

49:57
    Po Kyselově střele schoval kotouč do své lapačky Švihálek a raději přerušil hru.

49:43
    Odpískané postavení mimo hru Pardubic.

49:04
    Po přihrávce od Budíka si se střelou počkal Kusý a následně trefil tyčku!

48:35
    Zajíc vyhozením přes všechny čáry osvobozuje svůj celek.

48:02
    Vojtěch Šilhavý (KLA) vyloučen na dvě minuty za hákování.

47:22
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Kusého střelu z mezikruží vyrazil Švihálek pouze k RADOVANU CHVOJKOVI, které následně dopravil puk za jeho záda a poslal domácí do vedení. Asistence: Denis Kusý.

46:58
    Vyhození Kladna končí zakázaným uvolněním.

46:35
    Odpískaný ofsadj zastavil útok Rytířů.

46:24
    Adam sice zavezl puk do útočné třetiny, ale tam o něj přišel.

45:50
    Patrik Machač jel sám na Vejmelku, na kterého ale nevyzrál, jeho blafák přečetl a zasáhl lapačkou.

45:11
    I Váchovu střelu od modré čáry si Švihálek pohlídal a vyrazil ji betonem.

44:41
    Po Adamově střele se kotouč odrazil k Válovi, který se ale nedokázal prosadit.

44:14
    Součastně vyloučeni Vojtěch Budík (PCE) za krosček a Filip Doležal (KLA) za hrubost.

43:40
    Bažantův střelecký pokus se mezi tři tyče Kladna nevešel.

42:58
    Střelu příklepem od modré čáry Potěchina vyrazil Vejmelka do rohu hřiště.

42:22
    U kotouče jsou sice Pardubice, ale nedaří se jim dostat do útočné třetiny.

41:30
    Hosté hrají v plném počtu.

40:54
    Válovi přeskočil puk hokejku, čímž ztratil útočné pásmo.

40:22
    Chvojka projel s kotoučem přes celé kluziště a poté vypálil do Švihálka.

40:01

Ve druhé třetině se nejprve gólově prosadili domácí zásluhou přesné trefy Pipka, ale Kladno dokázalo vyrovnat zásluhou Hulcra, do třetí třetiny tak budou hráči nastupovat za nerozhodnutého stavu 2:2. Třetí dvacetiminutovka začne zhruba v 19:45.

40:00

39:30
    Vojtěch Šilhavý (KLA) si odpyká dvě minuty na trestné lavici za držení protihráče.

39:09
    Vála zavezl kotouč do útočné třetiny, kde se ho ujali jeho spoluhráči a zahajují kolotoč přihrávek.

38:53

37:52
    Rytíři nedokázali využít gólovou příležitost, Slánský dostal přihrávku před prázdnou bránu, ale tu nedokázal trefit!

36:50
    Tvrdou ránou z levého kruhu pro vhazování se zkoušel prosadit Pipek, mířil však pouze do betonů brankáře.

36:08
    Machačova přihrávka před bránu trefila pouze domácího obránce, do útoku se vydávají hosté.

35:27
    Rytíři obětavými zákroky dokázali zamezit pardubickým střelám.

34:58
    Kusý svou střelou ani následnou dorážkou nedokázal dopravit puk za záda Švihálka.

33:45
    Janeček ani Šilhavý se nedokázali prosadit, ale poté se kotouč odrazil k volnému LUKÁŠI HULCROVI, který bez problémů trefil odkrytou klec. Asistence: Petr Janeček a Vojtěch Šilhavý.

33:08
    Chvojkovi se nepodařilo vyhodit kotouč z obranného pásma a Kladno pokračuje ve své útočné akci.

32:52
    Ani po několika dorážkách nedokázali Rytíři překonat Vejmelku.

31:52
    Ondřej Vála (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.

31:35
    Kladenští ubránili přesilovou hru Pardubic pět na tři a již hrají v plném počtu.

31:26
    Kusého přihrávka Pilného nenašla a do útoku se vydávají Rytíři.

30:48
    Machač se Šilhavým dokázali dostat kotouč do středního pásma a alespoň na malou chvíli sovobodit své mužstvo.

30:11
    Po posunuté bráně Kladna je hra přerušena.

29:50
    Budíkova rána příklepem od modré čáry mířila pouze do betonů Švihálka.

29:35
    David Bunda (KLA) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

29:24
    Ani další střelecký pokus si cestu do kladenské klece nenašel.

28:50
    Ránu Kusého si hostující gólman pohlídal a vyrazil puk do rohu kluziště.

28:37
    Po chvojkově sražené ráně končí kotouč mimo hrací plochu, vhazovat se bude po levici Švihálka.

28:10
    Za hákování si odsedí dvě minuty na trestné lavici Patrik Machač (KLA).

27:52
    Hlaváčkovu střelu z rychlého přečíslení srazil Bunda do ochranné sítě.

26:56
    Velkou chybu v pardubické obraně nedokázal využít Havlůj, který jel sám na Vejmelku! Mířil mezi jeho betony, to si ale domácí brankář pohlídal a nepustil kotouč za svá záda.

26:25
    Švihálkova klec je posunutá, hra je přerušena.

26:25
    Ani tentokrát nedokázali domácí překonat hostujícího brankáře, tentokrát střílel Rohlík.

25:51
    Po křižné přihrávce od Havrdy se do zakončení dostal Velinský, jenž nasměřoval kotouč jen do gólmana.

25:25
    Zakončení Šilhavého mezi betony si Vejmelka pohlídal a vyrazil puk do rohu kluziště.

25:05
    Po chybě Machače se domácí vydávají do protiútoku.

24:42
    Po nahození Kysely ze středního pásma raději Švihálek přerušil hru, aby jeho spoluhráči mohli vystřídat.

23:41
    Po Kusého nahrávce pálil Vála, mířil však pouze do hostujícího gólmana.

22:52
    Hlaváčkovi se sice nepodařilo dostat kotouč za Švihálka, ale poté se puk odrazil k TOMÁŠI PIPKOVI, který se dorážkou do prázdné brány nemýlil. Asistence: Martin Hlaváček.

21:50
    Adamovo nahození vyrazil Švihálek betonem pouze k Váchovi, jenže ten se prosadit nedokázal.

20:48
    Tentokrát už se domácí dokázali dostat do útočného pásma, kde se usadili a kombinují.

20:09
    Úvodní buly vyhrály Pardubice, ale daleko se nedostaly, byl jim odpískán ofsajd.

20:01

První třetina je u konce, nejprve poslal do vedení v 9. minutě Kladno Janeček, ale Pardubice dokázaly rychle vyrovnat, když se dvě minuty po první brance prosadil bekhendovým zakončením Rohlík. Druhá třetina začne zhruba v 18:46.

20:00

19:56
    Za podražení si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení.

19:43
    Pipek sice prokličkoval až před bránu Kladna, ale bekhednovým zakončením se neprosadil.

19:08
    Po nahození Rohlíka se k puku dostali hosté, kteří se vydávají do útoku.

18:24
    Slánský mířil z dobré střelecké pozice v mezikruží mimo tři tyče Pardubic.

17:37
    Kusého přihrávka před bránu žádného z jeho spoluhráčů nenašla.

17:01
    Bažantovi přeskočil puk hokejku a musí se místo střely vracet pro kotouč do obranného pásma.

16:11
    Hosté sice aktivně napadají Pardubice v jejich obranném pásmu, ale nedaří se jim získat kotouč.

15:37
    Vácha zkusil vypálit od modré čáry příklepem, ale mířil přímo na Švihálka, který si s jeho rána poradil.

14:43
    Hlaváček byl v útočném pásmu odstaven od puku a Rytíři se vydávají do protiútoku.

13:37
    Pipek se odhodlal ke střele z mezikruží, ta však mířila pouze do betonů hostujícího gólmana.

13:14
    Kladno se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.

13:10
    Havrdův sražený pokus skončil pouze na zadním mantinelu za Švihálkem.

12:22
    Kladenští pouze vyhodili kotouč do středního pásma a celá jejich formace odchází střídat.

11:57
    Budíkovi střela od modré čáry nesedla a končí pouze u prvního protihráče.

11:01
    Adamova rána od modré čáry končí mimo bránu Rytířů.

10:05
    Po Bundově chybě v útočném pásmu hostů se kotouče ujal Budík, který s ním přejel celé kluziště a poté ho poslal na MIROSLAVA ROHLÍKA, jenž bekhendovým blafákem překonal Švihálka. Asistence: Vojtěch Budík.

09:34
    Po zakázaném uvolnění Pardubic se bude vhazovat po pravici Vejmelky.

08:53
    Rytíři se ujímají vedení, když Schildhabel svou přesnou přihrávkou našel PETRA JANEČKA a ten nasměřoval puk za záda Vejmelky. Asistence: Krešmír Schildhabel.

08:23
    Budík svou přihrávku adresoval na Rohlíka, jehož následná střela ale byla sražena do rohu kluziště.

07:47
    Domácí hrají v plném počtu.

07:25
    Šilhavý svou skrytou střelou trefil tyč pardubické klece!

06:53
    Potěchinova rána z první příklepem skončila pouze na zadním plexiskle za Vejmelkou.

06:08
    Vála svůj rychlý únik zakončil střelou do připraveného Švihálka.

05:57
    Rytíři se po vyhraném vhazování usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

05:47
    Matěj Bažant (PCE) vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

05:26
    Po krátké odmlce se Kladno opět vydalo do útoku, ale ani tentokrát se zde dlouho neudrželo.

04:48
    Vála opět operoval v předbrankovém prostoru, ale ani tentokrát se prosadit nedokázal.

04:12
    Válova sražená dorážka skončila pouze v ochranné síti, vhazovat se bude po levici Švihálka.

03:52
    Hlaváček svým nahozením před bránu sice nikoho nenašel, ale Pardubice alespoň udržely útočnou třetinu.

03:02
    Slánského nahození žádného ze spoluhráčů nenašlo, do protiakce se vydávají Pardubice.

02:46
    Vyhozené Hajného přes všechny čáry končí zakázaným uvolněním.

02:04
    Rychlý protiútok Havlůje zastavil dobrým zákrokem gólman Vejmelka.

01:28
    Kysela se prokličkoval do útočného pásma, ale ke střele se nedostal, byl odstaven od kotouče.

00:55
    Vácha neudržel útočné pásmo a je odpískán ofsajd.

00:34
    Obě mužstva vstoupila do utkání velice aktivně, hra se přelévá ze strany na stranu.

00:09
    Úvodní buly sice vyhrálo Kladno, ale první útok se hostům nezdařil.

00:01

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Vejmelka (Husár) – Pilný, Vácha, Budík, Bažant, Adam, Vála – Chvojka, Havrda, Velinský, Kusý, Hlaváček, Pipek, Kysela, Rohlík.

Rytíři Kladno: Švihálek (Jiroušek) – Větrovec, Potěchin, Bunda, Hulcr, Matula, Zajíc – Hajný, Machač, Šilhavý, Kaprál, Macháček, Schildhabel, Slánský, Havlůj,Janeček, Doležal, Miura, Kružík.

Rozhodčí: Horinek – Kis, Lučan.

Kladenští vstoupili do bojů a play-off lépe než jejich dnešní soupeř, po výhře 7:5 nad Libercem si připsali první tři body do tabulky, díky kterým se v ní nachází na druhé pozici.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
    Domácím juniorům se po čtyřech výhrách přestalo dařit v nejméně vhodnou dobu, prohráli poslední dva zápasy, z čehož jeden už v rámci bojů o postup do play-off. Východočeši tak jistě budou chtít své zaváhání napravit v zápasev Kladnem.

Příjemný hokejový podvečer, dnes domácí hokejisté přivítají rámci 3. kola o postup skupiny D na ledě Tipsport areny Rytíře Kladno. Úvodní buly je naplánováno na 18:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Adam Joska

Góly a asistencie: 11. Rohlík (Budík), 23. Pipek (Hlaváček), 48. Chvojka (Kusý), rozh. náj. Chvojka – 9. Janeček (Schildhabel), 34. Hulcr (Janeček, Šilhavý), 60. Havlůj (Macháček, Machač)

2:1   Petr Havlůj (KLA)

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Husár) – Pilný, Vácha, Budík, Bažant, Adam, Vála – Chvojka, Havrda, Velinský, Kusý, Hlaváček, Pipek, Kysela, Rohlík.

Rozhodca: Horinek – Kis, Lučan