Bayern – Schalke 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Freiburg 1:0 (kon.) | Hannover – Mainz 1:1 (kon.)
Frankfurt – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Hannover 96
1:1 (1:0)
1. FSV Mainz 05
Utorok 03.02.2015, 20:00 • HDI-Arena (Hannover) • Nemecká Bundesliga

Zápas v Hannoveri sa skončil. V závere to bola poriadna dráma, ale nakoniec sa ani jedno mužstvo neteší z 3 bodov. Konečný výsledok 1-1 zodpovedá priebehu zápasu, najmä v druhom polčase mali oba tímy svoju lepšiu chvíľu. Za hostí sa v druhom polčase presadil Soto, ktorý vyrovnal na 1-1. Videli sme dve žlté karty po jednej na oboch stranách.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (21:52:44)

90+3

90+2
    V 16ke Mainzu to bolo mimoriadne rušné ! Lopta poskakovala na hlavách hráčov oboch tímov, až sa dvaja hráči zrazili hlavami a hlavný rozhodca odpískal útočný faul čo sa domácim vôbec nepáčilo.

90+1
    Hostia predvádzajú tvrdé zákroky a domáci budú zahrávať ďalší priamy kop.

90+1
    Nadstavujú sa 2 minúty.

90
    Po striedaní domáci rozohrali rohový kop, ktorý ale nedopadol podľa predstáv.

90
    Striedanie domácich. Odchádza Malli a prichádza Hirsch.

89
    Rušný záver zápasu prináša dramatické momenty. Domáci sú teraz nasťahovaní v 16ke Mainzu a budú zahrávať rohový kop.

88
    Striedanie hostí. Odchádza Jara a nahradí ho Bungert.

87
    Jara dostáva žltú kartu za faul na Stindla. Jara dal následne Stindlovi jemnú facku, čo sa hráčovi Hannoveru veľmi nepáčilo.

86
    Obrovská šanca aj na strane Hannoveru. Joselu sa zavesil do vzduchu po krásnom centri do 16ky Mainzu a Karius zastavil loptu doslova na bránkovej čiare. Krásna akcia v podaní domáceho tímu.

85
    Hostia sa snažia nakopávať lopty do 16ky Hannoveru, tam ale kraľuje pozorný Zieler. Táto cesta sa nezdá byť správnou možnosťou.

84
    Striedanie domáceho tímu. Odchádza Kiyotake a nahradí ho Sobiech.

83
    Domáci sa snažia dostať do zápasu, pretože strácajú pôdu pod nohami. Hostia sú v posledných minútach lepším tímom.

82
    Veľká šanca Mainzu. De Blasis mal na hlave gól na 2-1. Jeho skvelú hlavičku Zieler s problémami vytlačil na rohový kop.

81
    Sakai fauloval a hostia budú zahrávať priamy kop v strede ihriska.

80
    Ešte 10 minút majú oba tímy aby strhli vedenie na svoju stranu. Zatiaľ to vyzerá na remízu ale ktokoľvek dnes môže vyhrať.