Bayern – Schalke 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Freiburg 1:0 (kon.) | Hannover – Mainz 1:1 (kon.)
Frankfurt – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Bayern Mníchov
1:1 (0:0)
FC Schalke 04
Utorok 03.02.2015, 20:00 • Allianz Arena, Mníchov, Nemecko • Nemecká Bundesliga

Tak a je dobojované. Prekvapivo sa nenadstavovala ani jedna minúta a hlavný rozhodca Dankert fúkol do píšťalky poslednýkrát. Stretnutie sa skončilo nerozhodným výsledkom 1:1. Za domácich otvoril skóre v 67.minúte Robben, lenže o päť minút neskôr vyrovnal Howedes. Bayern sa po zápase nachádza na 1.mieste, Schalke na 4.priečke.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný večer. (21:51:10)

90

90
    Stretnutie sa už iba dohráva. Uvidíme koľko minút nadstaví hlavný rozhodca.

88
    Striedanie v tíme FC Bayern Mníchov: ihrisko opúšťa Weiser, jeho miesto zaujíma Rode.

87
    Striedanie v tíme FC Schalke 04: ihrisko opúšťa Boateng, jeho miesto zaujíma Barnetta.

86
    Schweinsteiger (Bayern) za nedovolený zákrok videl žltú kartu.

85
    Schalke sa zmocňuje lopty a vyráža do rýchleho protiútoku.

84
    Bayern má loptu v moci. Aktuálne si prihráva na útočnej polovici ihriska, no nevie sa dostať do zakončenia.

83
    Lewandowski bol poslaný k zemi na polovici ihriska, voľný kop pre domácich.

82
    Aktuálny stav z ostatných zápasov Bundesligy hovorí dobre pre Bayern. Jeho najväčší konkurent v tomto ročníku Wolfsburg zatiaľ prehráva 1:0 vo Frankfurte. Naopak Mönchengladbach vyhráva doma 1:0 s Freiburgom, čo príliš nehrá do kariet Schalke. Bavori sú priebežne na prvej priečke, Baníci na štvrtom mieste.

81
    Do konca riadneho hracieho času ostáva 10 minút. Tak podarí sa niektorému z tímov strhnúť vedenie na svoju stranu alebo sa stretnutie skončí nerozhodným výsledkom?

80
    Weiser (Bayern) za zastavenie protiútoku videl kartu žltej farby.

79
    Schalke kombinuje na útočnej polovici ihriska. Čaká sa na finálnu prihrávku, tá zatiaľ neprichádza.

77
    Tak obaja tréneri vyčerpali po dve striedania. Každému z nich ostáva ešte jedna zmena. V posledných minútach boli diváci v Allianz Arene svedkami dvoch presných zásahov, ktoré určite pomôžu záveru stretnutia.

76
    Striedanie v tíme FC Schalke 04: ihrisko opúšťa Sam, jeho miesto zaujíma Sane.

75
    Roberto Di Mattero chystá striedania. Som zvedavý kto príde do hry, nakoľko veľa času už neostáva.

74
    Robben sa teraz prezentoval nefutbalovým spôsobom. Evidentne nafilmoval pád v pokutovom území, penalta sa samozrejme kopať nebude. Môže byť rád, že to bude bez kartového trestu.
    HOWEDES - 1:1

72
    Schalke 04 dalo gól!
    Tak aj z tohto rohového kopu padol gól. Exekútor bol spomínaný Sam, ktorý našiel výborne nabiehajúceho spoluhráča BENIDIKTA HÖWEDESA. Ten sa oprel do hlavičky, lopta smerovala na zadnú tyč a nakoniec rozvlnila sieť! Baníci vyrovnávajú a začína sa od začiatku.