Poľsko – Španielsko 29:28 (po pr.) | Katar – Francúzsko 22:25 (kon.)
Poľsko
29:28 (13:13)
Španielsko
cz Nedeľa 01.02.2015, 14:30 • Lusail Multipurpose Hall, Lusail (Katar) • Majstrovstvá sveta mužov (play off)

70
    Tohle už Španělé asi nestihnou, mají totiž na střelu poslední dvě sekundy! (29:28)

64
    K té se postavil Rivera a dobře umístěnou střelou nedal Szmalovi šanci. (26:26)

60
    A je to tam! Szyba v předposlední sekundě propálil Pereze de Vargase a mezi polskými fanoušky propukla obrovská radost! (24:24)

59
    Rivera si se Szmalem poradil a dal svému týmu trochu klidu do koncovky. (22:24)

57
    Oddechový čas pro Španělsko, blíží se koncovka utkání. Je tak potřeba dát důležité pokyny na poslední akce. (21:23)

57
    Navíc je tu pro Poláky potíž, Michal Szyba dostal dvě minuty. (21:23)

53
    Postavil se k ní Bartosz Kurecki a podél Pereze de Vargase upravil na dvoubrankový rozdíl. (20:22)

49
    Ještě předtím ale oddechový čas Polska. (18:21)

49
    Dvě minuty za faul dostal Raul Entrerrios, Polsko může pokračovat v útoku. (18:21)

46
    Dvě minuty dostal Przemyslaw Krajewski, je tu přesilovka pro Španělsko. (18:20)

41
    Teď už to ale dvě minuty jsou, trest dostal Kamil Syprzak. (17:17)

34
    Trenér Polska si okamžitě po obdržené brance vzal oddechový čas. (14:15)

27
    Žlutou kartu dostal Gedeon Guardiola. (12:12)

21
    Rivera navíc proměnil sedmimetrový hod. (10:9)

21
    Mariusz Jurkiewicz dostal dvě minuty, je tu přesilovka pro Španělsko. (10:8)

16
    Je tu okamžitě timeout Polska. (7:5)

14
    B. Jurecki navíc házel sedmičku. Tu mu sice Perez de Vargas vyrazil, dorážku už ale polský hráč zvládl na jedničku. (7:3)

14
    Žlutou kartu za faul obdržel Jorge Maqueda. (6:3)

13
    Szmal teď neuvěřitelně. Nejprve vychytal Rocase a pak v pádu musel pořešit padající míč. Zvládl to na brankové čáře. (6:3)