Zlín – Olomouc 25:23 (kon.)
Handball PSG Zlín
25:23 (15:13)
DHK Zora Olomouc
cz Nedeľa 01.02.2015, 17:30 • Sportovní hala Euronics • Hádzanárska interliga ženy

S tímto se s Vámi dnes loučím a ppřeji krásný zbytek nedělního večera. (19:08:43)

Je dobojováno! V tomto utkání si připisují házenkářky domácího Zlínu zasloužené vítězství 25:23. Zora po celé utkání tahala za slabší konec a by´t se ještě v posledních minutách snažila s utkáním něco udělat, zkušenost Zlínských házenkářek jim to nedovolila.

60
    Konec zápasu. (25:23)

60.
    Tak přeci jen se hostujícím hráčkám daří ještě snížit na rozdíl dvou branek. (25:23)

60.
    Naopak, teď se derou do útoku domácí hráčky. (25:21)

59.
    Zora snižuje na rozdíl tří branek, moc času už jí ale nezbývá... (25:22)

59.
    Zora se snaží s utkáním ještě něco udělat, ale myslím, že to už se jí asi moc nepovede. (25:21)

58.
    Nikdy neříkej nikdy, navíc v házené, ale v tomto utkání si myslím, že už je o vítězi rozhodnuto... (25:21)

57.
    Domácí házenkářky utíkají Zlínu opět o čtyři góly. (25:21)

56.
    Očadlíková dává domácím hráčkám znovu tříbrankové vedení. (24:21)

56.
    Což se také děje díky gólu Kamenářové. (23:21)

56.
    Domácí Zlín jde ale dopředu a určitě si bude chtít vedení více pojistit. (22:20)

55.
    Teď se hráčkám hostující Olomouce dokonce povedlo snížit na rozdíl pohé jedné branky. (22:20)

53
    Olomouc ale dvěmi rýchlými brankami opět snižuje a získává novou naději se stavem utkání ještě něco udělat. (22:20)

52
    Záhy je tu po střele Tóthové opět čtyřbrankové vedení pro domácí. (22:18)

51
    Olomouc z protiútoku snižuje. (21:18)

51
    Čtyřbrankové vedení domácím hráčkám zařizuje Hradilová. (21:17)

50.
    Ve druhé půlce zatím padlo o poznání méně branek než v této době v poločasu prvním. Domácí Zlín má nicméně lepší pohyb a určitě z jeho hry ještě nějaká branka padne. (20:17)

49.
    Ta ale rychle nedobrovolně darovaný míč od domácích domácím znovu přenechává. (20:17)