Ottawa – Arizona 7:2 (kon.) | Boston – LA Kings 3:1 (kon.) | NJ Devils – Florida 3:1 (kon.)
NY Rangers – Carolina 4:1 (kon.) | Philadelphia – Toronto 1:0 (kon.) | Winnipeg – Dallas 2:5 (kon.)
Tampa Bay – Columbus 3:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:2 (kon.) | San Jose – Chicago 2:0 (kon.)
Montreal – Arizona 2:3 (kon.) | Washington – St. Louis 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Nashville 0:4 (kon.)

Bruins právě vstřelili branku!
    Domácí přidávají třetí gól a je rozhodnuto! Kopitar potvrdil, že si dnešní utkání za rámeček nedá, ve středním pásmu namazal BRADU MARCHANDOVI, jenž si chtěl svého protivníka obhodit, ale puk sám doklouzal až do sítě. Bez asistence.
    Carl SODERBERG - 2:1

54:36
    A blesková porada dala Bostonu za pravdu, Medvědi jsou zpět ve vedení! CARL SODERBERG překvapil všechny přítomné tak rychlou střelou od modré čáry, že rozhodčí ani nezaregistroval kotouč v brance. Asistence: Torey Krug.
    Jordan NOLAN - 1:1

53:00
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Rovných sedm minut před koncem třetí třetiny je srovnáno! Doughty ve středním pásmu přihrál na levou stranu JORDANU NOLANOVI, který vystřelil puk nad levou ruku Tuukky Raska, který téměř nestihl zareagovat. Asistence: Drew Doughty, Jake Muzzin.
    Brad MARCHAND - 1:0

37:20
    Druhá třetina bez branek neskončí, Boston se dostává do vedení! Zdeno Chára z levé strany přihrál puk na BRADA MARCHANDA, který rozradostnil diváky v TD Garden přesně mířenou střelou, jež se do branky dostala odrazem od tyče. Asistence: Zdeno Chára, Gregory Campbell.

Petr Kašpárek

Góly a asistencie: 38. Marchand (Chára, Campbell), 55. Soderberg (Krug), 60. Marchand – 53. Nolan (Doughty, Muzzin)

Boston Bruins: Rask (Subban) – Hamilton, Chára (C), McQuaid, Seidenberg, Miller, Krug – Smith, Krejčí, Lucic – Eriksson, Bergeron, Marchand – Pastrňák, Soderberg, Kelly – Cunningham, Campbell, Paille.
    Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, Muzzin, Martinez, Regehr, Greene, McNabb – Brown (C), Kopitar, Clifford – Toffoli, Carter, King – Lewis, Stoll, Gáborík – Williams, Shore, Nolan.

Rozhodca: Sutherland, Joannette – McElman, Murphy

Diváci: 17 565