P.H.K. 3b Prešov – Trnava 5:2 (kon.) | Detva – Michalovce 3:1 (kon.) | Bardejov – SR 18 6:2 (kon.)
Senica – Pov. Bystrica 8:0 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 1:5 (kon.)
HK DOXXbet Detva
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Piatok 30.01.2015, 17:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

59:50
    Hostia hrajú bez brankára.

59:50
    Lukáš Říha v závere s úsmevom odchádza na trestnú lavicu za držanie.

52:36
    Za hákovanie dostáva dve minúty Dominik Kanaet.

50:53
    Detva dala gól!

Domáci v oslabení dokázali skórovať, keď Říha našiel voľného BRANISLAVA SRNKU a ten ponad Okoličáni posiela puk.
    Asistencia: Lukáš Ŕíha.

50:20
    Tomáš Tupý – 2.min úderi
    Slavomír Buda – 2., min. – úderi.
    Martin Boboš – 2. min. sekanie. + 10 min. osobný trest.

49:45
    Za faul kolenom dostáva Marek Pač dve minúty.

49:23

Kanaet vysunul do šance MARTINA HÁJNIKA. Domnáci krídelník sa natlačil pred Okoličániho a ukážkovým blafákom vykúpal brankára hostí a poslal Detvu do vedenia.
    Asistencia: Dominik Kanaet.

40:21
    Hájnik sa dostál do výbornej pozície, ale nedokázal ju premeniť.

Hráči odišli do kabín. Čas 2:39. min. sa dohrá v rámci tretej tretiny.

36:34
    Jakub Linet dostáva za sekanie dve minúty.

35:25
    Po ďalšom súboji pri mantinely je tu ďalšie napadnutie, keď Boboš podržal Srnku. Ten sa mu sa mu snažil vymyknúť, ale Boboš si ho chytil a padali úderi.

32:02
    Strela Patrika Fekiača tesne minula bránu Okoločániho,ktorý mal obrovské šťastie.

31:52
    Kubiš za hru z vysokou hokejkou ide na trestnú lavicu.

25:44
    V po vzájomnej bitke Boboša s Parkhousem dostávajú obaja hráči tresty. Domáci hráč 2+2 min.za úderi a hráč hostí 2, min.tak isto úderi.

22:28
    Dve minúty pre Martina Drotára a presilovke Detvy 5 na 3 bude trvať celé dve minúty.

22:16
    Domáci budú hrať presilovku 5 na 3,keď dve minúty dostal Martin Tkáč za napadnutie zo zadu plus osobný trest na 10. min.

20:46
    Dve minúty v druhej tretine dostáva Richard Šechný za držanie.

17:01
    Poznáme tresty po následnej bitke po faule na Zorvana.
    Brandon Parkhouse – 2. min. nbapadnutie
    Igor Halás – 2.min. napadnutie
    Peter Čížek – 2, min. hrubosť
    Detva bude hrať presilovke.

17:01
    Zorvan dostal úpde do hlavy a krku pri mantinely ale rozhodca nič nevidel.

16:00
    Domáci zahodili momentálne tri čisté šance. Najprv to bol Srnka po ňom Žilka.Po Prihrávke Říhu opäť ŽIlka trafil rovno do lapačky Okoočániho.

14:51
    Prvé vylúčenie Michalovviec za hru z vysokou hokejkou dve minúty pre Lineta.

12:57
    Kubiš zu blízska zakončil rovno do Volentiera,

08:57
    Ďalšie domáce vylúčenie. Na trestnej lavici ej Dominik Kanaet za hákovanie.

06:52
    Dukla dala gól!
    Napokon po konzultácii rozhodcov gól platí.Autorom je ĽUBOMÍR BURAĽ.

06:52
    Hostia vyrovnávajú nahodeným pukom od modrej čiary. Lenže celú situácia ešte konzultujú rozhodcovia.

03:41
    Prvé vylúčenie stretnutie je na domácej strane. Dve minúty pre Radoslava Gábora za podrazenie.

01:29
    Brandon Parkhouse mohol zvýšiť vedenie Detvy. Lenže neuspel z dvoch streleckých pokusov.

00:29

Domáci otvárajú skóre stretnutia, keď po Srnkovej prihrávke prekonal Okoličániho navrátilec LUKÁŠ ŘÍHA.
    Asistencia: Branislav Srnka.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Říha (Srnka), 50. Hájnik (Kanaet), 51. Srnka (Ŕíha) – 7. Buraľ

HK DOXXbet Detva: Volentier – Hús, Pač, Nociar, Tupý,Pinka, Zorvan, Gábor – Říha, Srnka, Žilka – Parkhouse, Kanaet, Graham – Hájnik, P. Fekiač,, Buda. Tréner: D. Kapusta.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Okoličáni – Šterbák, Boboš, Kubát, Bednár, Tkáč, Briják, Buraľ, Šeliga – Drotár, Šechný, Podsedlý -Ćížek, Linet, Halás – Rožník, Majerník, Méry – Bánovský, Huňady, Kubiš. Tréner: Š.Tóth

Rozhodca: Vojtek – Kollár, Valko.