Omsk – Novgorod 2:3 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 1:5 (kon.) | Jekaterinburg – Dinamo Minsk 4:3 (2:0 po s.n.)
Metallurg Magnitogorsk – Jugra Chanty-Mansijsk 5:3 (kon.) | Ufa – Čerepovec 4:5 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 2:1 (kon.)
Soči – Viťaz 5:2 (kon.) | D. Moskva – Jaroslavľ 1:0 (kon.) | Helsinki – HC Slovan 4:0 (kon.)
Petrohrad – A. Mytišči 1:3 (kon.) | Riga – Záhreb 1:2 (kon.)
SKA Petrohrad
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Atlant Mytišči
Piatok 30.01.2015, 17:30 • Ice Palace • KHL

53:30
    A je po presilovke domácich. Jimmie Ericsson dostáva 2 minúty za sekanie.

52:14
    Petrohrad bude hrať presilovú hru. Anton Babchuk dostáva 2 minúty za podrazenie.

37:57
    Petrohrad bude hrať presilovú hru. Dve minúty za zdržovanie hry dostáva Matthew Gilroy.

28:45
    Tentokrát sa ale vylučovať bude. Po faule na Soshnikova dostáva trest 5+20 DKZ domáci obranca Nikolai Belov.

1:08
    V zápase uvidíme prvé vylúčenia. Dve minúty za podrazenie dostáva hráč hostí Igor Levitsky.

Miroslav Kováčik

Góly a asistencie: 2. Panarin (Dadonov, Shipachyov) – 9. Soshnikov (Babchuk), 23. Leschenko (Voronin), 44. Yarullin (Bodrov)

SKA Petrohrad: Koskinen (Shestyorkin) – Kalinin, Rukavishnikov, Alexandrov, Belov, Khafizullin, Chudinov, Yermakov, Yudin – Ponikarovsky, Tikhonov, Kovalchuk – Dadanov, Shipachyov, Panarin – Červenka, Ericsson, Khokhryakov – Ketov, Kablukov, Barabanov.
    Atlant Mytišči: Engren (Artemyev)- Korobov, McGilroy, Novopashin, Sorokin, Tyulyapkin, Yarullin, Babchuk, Yunkov – Soshnikov, Potapov, Shmelyov – Levitsky, Bodrov, Yashin – Kozlov, Taratukhin, Chernov – Khlopotov, Voronin, Leschenko.

Rozhodca: Buturlin, Jeřábek – Strelcov, Tarasov