Bielorusko – Brazília 29:34 (kon.) | Španielsko – Čile 37:16 (kon.) | Slovinsko – Katar 29:31 (kon.)
Bosna a Hercegovina – Macedónsko 22:25 (kon.) | Chorvátsko – Irán 41:22 (kon.) | Rakousko – Tunisko 25:25 (kon.)
Bosna a Hercegovina
22:25 (11:13)
Macedónsko
cz Pondelok 19.01.2015, 17:00 • Ali Bin Hamad Al-Attiyah Arena, Dauhá (Katar) • Majstrovstvá sveta mužov

59
    Makedonie si vybírá oddechový čas! (22:25)

59
    Ovčina (BAH) je navíc vyloučen na dvě minuty. (22:25)

56
    Bosenský lodivod Dragan Marković si vybírá oddechový čas. (21:23)

55
    Lazarov bez větších problémů proměnil sedmimetrový hod. (21:23)

55
    Prce (BAH) je vyloučen na dvě minuty za nedovolený zákrok, který vyplynul ze hry. (21:22)

53
    Oddechový čas si vybírá lavička Makedonie. (20:22)

53
    Jonovski je vyoučen na dvě minuty, navíc dostává červenou kartu za faul do oblasti hlavy a krku! (19:22)

52
    Kiril Lazarov nekompromisně proměnil sedmimetrový hod. (19:22)

47
    Pribak se v oslabení prosazuje a posílá Makedonii do vedení! (18:19)

45
    Ristovski zasáhl proti volnému Vražalićovi, ale Stoilov (MKD) je následně vyloučen na dvě minuty. (18:18)

45
    Markovski (MKD) je vyloučen na dvě minuty. (18:18)

43
    Bosna poprvé vede, na hranici brankoviště se nejlépe zorientoval Burić a svou šanci proměnil! (18:17)

43
    Do branky Bosny se postavil náhradník Grahovač a nohou vykopl pokus Vugrince ze sedmimetrového hodu. (17:17)

38
    Burić výtečně chytil jasný gól a Perić z následné protiakce svým vůbec prvním gólem na šampionátu vyrovnal! (15:15)

35
    Manaskov šel sám na Buriće a poslal Makedonii znovu do vedení! (13:14)

33
    Bezmála stokilový Burić z rychlého brejku vyrovnává! (13:13)

30
    Stoilov (MKD) je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče. (10:13)

28
    Čelice vystihl rozehrávku Lazarova, Bosna ve vlastním oslabení už dvakrát udeřila! (10:11)

27
    Vražalić (BAH) je vyloučen na dvě minuty. (8:11)

24
    Jonoski (MKD) zbytečně vrazil do Čelicy a už podruhé je v tomto mači vyloučen. (7:9)

21
    Dvouminutový flastr pro pořízka Vražaliće (BAH). (7:7)

18
    Levák Malinović proměnil sedmičku a je vyrovnáno! (6:6)

17
    Oba Terzićovy pokusy ze sedmimetrového hodu Ristovski skvěle zlikvidoval. (5:6)

16
    Oddechový čas si vybírá makedonský kouč. (5:6)

15
    Muhamed Toromanović snižuje na rozdíl pouhých dvou branek, Bosna se vrací do zápasu! (4:6)

14
    Velko Markoski vidí žlutý kartonek. (3:6)

11
    Jonoski (MKD) je potrestán na dvě minuty. (1:6)

10
    Lazarov neproměnil sedmimetrový hod, skvěle gólman Burić! (1:5)

7
    Oddechový čas pro Bosnu a Hercegovinu. (0:4)

3
    Hvězdný Kiril Lazarov bez problémů proměňuje trestný hod. (0:1)

3
    Prce (BAH) je vyloučen na dvě minuty za faul na Manaskova. (0:0)

2
    Litevští sudí nasadili přísnější metr, Jonovski je dalším hráčem, jenž vidí žlutou kartu. (0:0)