Bielorusko – Brazília 29:34 (kon.) | Španielsko – Čile 37:16 (kon.) | Slovinsko – Katar 29:31 (kon.)
Bosna a Hercegovina – Macedónsko 22:25 (kon.) | Chorvátsko – Irán 41:22 (kon.) | Rakousko – Tunisko 25:25 (kon.)
Slovinsko
29:31 (15:18)
Katar
cz Pondelok 19.01.2015, 17:00 • Lusail Multipurpose Hall, Lusail (Katar) • Majstrovstvá sveta mužov

59
    Capoteho ránu nedokázal Škof zastavit a Katar odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou branek! (28:30)

59
    Necelé dvě minuty před koncem utkání je vyloučen slovinský házenkář Kozlina. (28:29)

56
    Je vyrovnáno! Doleneć dokázal přesilovou hru využít a skóroval přes houšť bránících hráčů. (28:28)

55
    Teď si pro změnu odpočine Benali, přesilová hra pro Evropany. (27:28)

53
    Luka Žvižej fauloval Markoviče a dostává dvouminutový trest. (26:27)

49
    Ve stejném čase byl vyloučen Murad, Katar tak bude hrát oslabení. (24:25)

49
    Rozdíl ve skóre je pouze jednobrankový! Přesný zásah zaznamenal Doleneć. (24:25)

48
    Odpískanou sedmičku Slovinců proměnil Doleneć. (23:25)

43
    Mabrouk atakoval hráče bez míče a za svůj zákrok byl poslán na trestnou lavici. (19:23)

40
    Náskok Kataru je již tříbrankový, když se z křídla prosadil Mamiševič. (18:21)

39
    Miha Žvižej je vzápětí vyloučen a oslabil svůj tým. (18:20)

35
    Sedmimetrový hod Gajiće lapil gólman Stojanovič, který tak podržel svůj tým. (17:19)

27
    Glagotinšek byl za nedovolený zákrok vyloučen na dvě minuty, Slovinci tak budou hrát oslabení. (13:15)

18
    A je vyrovnáno! Branku vsítil Damjanovič. (10:10)

16
    Sedmičku dokázal proměnit Mallash. (10:8)

15
    Sedmimetrový hod proměnil Gajić, který přelstil brankáře Kataru přízemní střelou. (10:7)

12
    Capote byl za svůj faul navíc vyloučen a katarských hráčů je teď na hrací ploše o dva méně. (7:7)

12
    Ve dvanácté minutě je poprvé v zápase vyrovnáno! Autorem gólu je Doleneć. (7:7)

11
    Nařízený sedmimetrový hod proměnil Gajić. (6:7)

11
    Vyloučen na dvě minuty byl Mabrouk. (5:7)

8
    Skube střílí kontaktní branku! (4:5)

5
    Mallash sedmimetrový hod zkušeně proměnil. (1:4)

5
    Další dvouminutový trest pro Slovinsko, na trestnou lavici odchází Zorman. (1:3)