Myjava – Nitra 1:1 (kon.) | Trenčín – Skalica 4:1 (kon.) | Myjava – Žilina 0:5 (kon.)
Slovácko – Třinec 3:0 (kon.) | Plzeň – Domažlice 3:1 (kon.) | Ruch Chorzów – Opava 2:1 (kon.)
Atletico Victoria – Jablonec 2:3 (kon.)
Spartak Myjava
1:1 (0:0)
FC Nitra
Streda 14.01.2015, 11:30Prípravný zápas

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 11:30.

Vážení športoví priatelia, zimná príprava na jarnú časť futbalovej sezóny 2014/15 je v plnom prúde a kolotoč prípravných stretnutí sa pomaly, ale isto rozbieha.

Zápas medzi účastníkom Fortuna ligy – Spartak Myjava a účastníkom DOXXbet ligy – FC Nitra vám prinášame prostredníctvom zmien stavu a ja vás pri jeho sledovaní srdečne vítam!

Naposledy sa tieto dva celky stretli ešte v marci 2014, Nitra vtedy zvíťazila presvedčivo 3:0.

Stretnutie má úvodný výkop naplánovaný o 11:30 a verím, že aj napriek nie príliš vhodnému času nám zachováte svoju priazeň počas celého duelu.

Spartak Myjava: Hruška – Jastrab, Čiernik, Mudry, Kastelovič, Hruška, Janco, Častulín, Copko, Vavra, Jorik
    Náhradníci: Janček – Sivák Pavol, Sivák Peter, Pecha, Egri, Bílovský

FC Nitra: Stransky – Harbulak, Kostolani, Paukner, Kemlage, Fabry, Kotrik, Ivančík, Petráš, Dubeň, Benčík
    Náhradníci: Hipp – Boszorad, Grman, Moravčík, Kral, Petrani, Drgoňa.