Real Madrid – Espanyol 3:0 (kon.) | Malaga – Villarreal 1:1 (kon.) | Vigo – Valencia 1:1 (kon.)
Eibar – Getafe 2:1 (kon.)
Celta Vigo
1:1 (0:1)
Valencia CF
Sobota 10.01.2015, 20:00 • Estadio Municipal de Balaídos (Vigo) • Španielska LaLiga

Zápas medzi Celtou Vigo a Valenciou sa skončil. Priniesol nám 2 góly, jeden ešte v prvom polčase na strane hostí, a ten vyrovnávajúci v druhom polčase z kopačky Orellana. Domáci sa dlho nemohli dostať do formy, ale v druhom polčase ukázali skvelú hru a Valencia sa prevažne bránila. Nesmieme zabudnú na nepremenenú penaltu v prvom polčase po ktorej mohli domáci vyhrávať.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (21:53:58)

90+4

90+3
    Do konca zápasu ostáva 30 sekúnd. Pri lopte sú domáci.

90+3
    Domáci sa zrejme budú musieť uspokojiť s remízou. Jedna z posledných šancí skončila len odkopom od brány Valencie.

90+2
    Striedanie hostí. Odchádza Rodrigo a prichádza Cancelo.

90+1
    Domáci sú mimoriadne aktívni a Alves má čo robiť aby udržal remízový stav.

90+1
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Na zemi jeden z hráčov Valencie.

89
    Na druhej strany zaútočila Valencia ale šanca z toho nebola. Ešte posledné minúty pred domácich.

88
    Neuveriteľné, čo teraz zahodili domáci hráči. Nolito posielal loptu do 16ky z pravej strany, tam ju síce v ofsajde (nesignalizovanom) trafil Fernández a ešte pred bránou išiel do sklzu Orellana ale ani on loptu nezasiahol a tak skončila vedľa brány.

87
    Hráči Viga majú loptu vo svojej moci a budú zahrávať rohový kop.

87
    Záverečný hvizd hlavného rozhodcu sa blíži ale domáci by dnes radi získali 3 body.

86
    Domáci už loptu získali a nakopávajú ju do 16ky Valencie. Hostia sa ale dobre bránia.

85
    Priamy kop hostí rozohrá brankár Alvarez, ktorý loptu posiela na polovicu domáceho celku.

84
    Žltá karta pre hráča Celty Vigo. Vidí ju Hernández za faul pri hlavičkovom súboji.

83
    Domáci pred pokutovým územím Valencie ale hostia ich dobre napádajú a postupne ich vytláčajú.