Bastia – Paríž 4:2 (kon.) | Évian TG – Rennes 1:1 (kon.) | Guingamp – Lens 2:0 (kon.)
Lille – Caen 1:0 (kon.) | Nice – Lorient 3:1 (kon.) | Remeš – Saint-Étienne 1:2 (kon.)
Stade de Reims
1:2 (0:1)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 10.01.2015, 20:00 • Stade Auguste-Delaune II (Reims) • Ligue 1 Uber Eats

Ode mě je to vše, loučím se s vámi, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního večera a příště na počtenou. (21:58:31)

Červené karty: 1 – 0

Hosté hned v úvodu druhé půle zvýšili svůj náskok, čímž se dostali relativně do pohody, zatímco svého soupeře pod tlak. Domácí se mohli vrátit rychle do zápasu, ovšem jejich vstřelený gól nebyl pro údajný ofsajd uznán. Reims se poté snažilo útočit, zatímco protivník bránit dvoubrankový náskok, za pomoci Ruffiera se mu to dařilo až do závěrečné minuty základní hrací doby, kdy si centrovaný balón do vlastní sítě nešťastně hlavou srazil Cohade, který byl v tu chvíli na hřišti pouze deset minut. Přesto si fotbalisté Saint-Étienne vítězství vzít už nenechali a poskočili v tabulce na třetí místo. Domácí zůstávají desátí.

90+4

90+4
    Ztlumená rána z dálky končí u Ruffiera, vzápětí hlavní arbitr ukončuje tento duel.

90+4
    Ještě se bude nastavovat přesčas, domácí celek bude rozehrávat ještě jednu standardku.

90+3
    Už běží poslední minuta a hosté mají míč na kopačkách.

90+2
    Ruffier vyběhl rychle z brány a míč schoval do náruče. S rozehrávkou nespěchá a vyčkává jak nejdéle to jen jde.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.
    Strkanice po snižujícím gólu Reims

90+1
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Antoine Conte (Stade de Reims).
    Renaud COHADE - 1:2

90
    Reims právě vstřelilo branku!
    Centrovaný míč si do vlastní brány hlavou nešťastně ztečoval RENAUD COHADE. Ruffier si na balón sice sáhl, ovšem vytěsnit mimo tři tyče jej už nedokázal. Tak přeci jen je drámo na světě.

89
    Tak co teď, přinese standardka nějakou možnost nebo i gól v síti hostujícího celku?

88
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Valentin Roberge, přichází Anthony Weber.

87
    Domácí se mohli postarat v závěru o velké drama, ovšem v cestě stál dnes vynikající Ruffier, velký kus práce odvedl Charbonnier, který obehrál dva protihráče a poté vyslal centr na levou stranu, kde se Diego dostal v bezprostřední blízkosti brány k hlavičce, Ruffier ale míč vyrazil reflexním zákrokem pravou rukou.

86
    K šanci nevedl ani následný rohový kop.

86
    Přihrávka, kterou se před bránu snažil vyslat Charbonnier, byla zblokována.

85
    Domácí po krátkém pobytu u šestnáctky soupeře o míč přichází a musí to zkusit znovu.

83
    Monnet-Paquet prováhal správný okamžik pro přihrávku, soupeř dokázal získat míč do své moci.

Petr Frömel

Góly: 90. Cohade (vla.) – 44. Mollo, 48. Hamouma

Karty:   30. Conte (REI), 43. Roberge (REI), 58. Charbonnier (REI) – 32. Corgnet (SET)   90+1. Conte (REI)

Stade de Reims: Placide – Conte, Tacalfred, Roberge (88. Weber), Mavinga – Charbonnier, Bourillon (59. Courtet), Devaux, Diego – N'Gog (77. Glombard), de Préville.
    Náhradníci: Agassa – Mfulu, Glombard, Weber, Signorino, Courtet, Peuget.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Baysse, Perrin, Tabanou – Clément, Lemoine – Hamouma, Corgnet (80. Cohade), Mollo (76. Monnet-Paquet) – van Wolfswinkel (68. Erdinç).
    Náhradníci: Moulin – Brison, Saint-Maximin, Monnet-Paquet, Erdinç, Cohade, Kantie Karamoko.

Rozhodca: S. Moreira – H. Ocak, S. Denis