Chodov – Bulldogs 7:6 (po pr.) | Otrokovice – Sparta 4:5 (kon.) | Královské Vinohrady – Pardubice 4:11 (kon.)
Liberec – Bohemians 7:10 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
7:6 (2:4, 2:1, 2:1 - 1:0)
Bulldogs Brno
cz Nedeľa 04.01.2015, 17:00 • Sportovní hala Jižní Město, Praha • Livesport Superliga (CZ)

49:37
    Brnu se naskytla brzká šance na vyrovnání. Rozhodčí vylučují Davida Boušu na dvě minuty za bránění ve hře.

41:10
    Je tu vzájemné vyloučení. Na straně Buldoků si jde na dvě minuty odpočinou Jiří Bauer. Na straně domácích je vyloučen Tom Ondrušek.

23:54
    Za předchozí faul je vyloučen hostující Ondřej Veselý, který tak nabídl přesilovou hru Chodovu.

17:28
    Hosté převzali iniciativu na hřišti. Důkazem je toho faul Michala Kotlase, který tak oslabuje svůj tým.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 5. Bouša (Pražák), 10. Sýkora (Ondrušek), 25. Kotlas (Ondrušek), 35. Vávra (Kotlas), 41. Pražan (Mikeš), 50. Pražan (Sýkora), 64. Mikeš (Sýkora) – 13. Komenda (Hrazdíra), 14. Jiří Koutný (Mendrek), 17. Mendrek, 19. Koutný (Juhaňák), 22. Žižka (Veselý), 55. Jiří Koutný (Mendrek)

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Zich) – Jelínek, Pražan, Vojtíšek, Fiala, Vávra, Běhavý, Klápa, Pražák, Flousek, Ondrušek, Sýkora, Mikeš, Schubert, Havránek, Jastřembský, Strachota, Kotlas "C", Bouša
    Trenér: David Podhráský

Bulldogs Brno: Kejík (Kuhn) – Brom, Kadlec, Jalový, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Hrubý, Jiří Koutný, Komenda, Hrazdíra, Martin Koutný "C", Grábl, Mendrek, Bauer, Veselý, Žižka, Jakůbek
    Trenér: Jan Kadlec

Rozhodca: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora