Chodov – Bulldogs 7:6 (po pr.) | Otrokovice – Sparta 4:5 (kon.) | Královské Vinohrady – Pardubice 4:11 (kon.)
Liberec – Bohemians 7:10 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
7:6 (2:4, 2:1, 2:1 - 1:0)
Bulldogs Brno
cz Nedeľa 04.01.2015, 17:00 • Sportovní hala Jižní Město, Praha • Livesport Superliga (CZ)

V prodloužení byli lepším týmem domácí hráči Chodova, kteří si také zásluhou Ondřeje Mikeše zajistili druhý bod z dnešního utkání. S konstatováním, že domácí Chodov poráží Brno na své půdě 7:6 po prodloužení, se s Vámi loučím. (19:14:06)

65:00

63:08
    Chodov právě vstřelil branku!
    Až nyní se domácí prosazují. Z levé strany nahodil Tomáš Sýkora míček před branku, kde do něj lehce ťuknul ONDŘEJ MIKEŠ, který tak zajistil druhý bonusový bod pro domácí Chodov. Asistence: Tomáš Sýkora.

62:33
    Domácí se tlačí dopředu, ale přes dobře pracující obranu Buldoků se nemohou prosadit.

61:51
    Míček mají na svých holích hráči Brna, ale nikam s ním nespěchají.

60:50
    Před brankou dobře clonil Mikeš, ale míček si nakonec cestu do branky Brna nenašel.

60:28
    Chodovští hráči začali aktivněji. Kejík musel zasahovat po střele jednoho z domácích florbalistů.

60:01

Chodov otočil nepříznivý stav a dostal se do vedení 6:5. Hosté dokázali odpovědět zásluhou Jiřího Koutného. Vzhledem k tomu, že jsme již další branku neviděli, tak bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:24
    Ondrušek to zkusil z levé strany, ale trefil pouze ruku Filipa Kejíka.

59:04
    Oddechový čas pro TJ JM FAT PIPE Chodov.

58:38
    Hraje se opravdu velmi rychlý florbal, který se musí divákům líbit.

58:11
    Na druhé straně minul prázdnou branku Tom Ondrušek, který se chytá za hlavu.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28
    Marek Fuchs se dostal před Baráka, který ho výborně vychytal. To byla veliká šance pro hostující Buldoky.

57:03
    Střela Kadlece z pravé strany vystrašila domácí fanoušky. Míček byl tečován a letěl těsně nad břevnem domácích.

56:35
    Jiří Koutný zkoušel přihrávat zpoza branky na bližší tyč, ale Barák jeho úmysl vystihl a míček mu sebral.

55:36
    Rozhodčí přerušili hru po faulu na Pražáka. Domácí hráči se ovšem zlobí, jelikož mohli pokračovat a před brankou byl volný jeden z domácích hráčů.

55:20
    Buldoci jsou rázem při chuti. Nyní si vymodlili faul na polovině Chodova.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 5. Bouša (Pražák), 10. Sýkora (Ondrušek), 25. Kotlas (Ondrušek), 35. Vávra (Kotlas), 41. Pražan (Mikeš), 50. Pražan (Sýkora), 64. Mikeš (Sýkora) – 13. Komenda (Hrazdíra), 14. Jiří Koutný (Mendrek), 17. Mendrek, 19. Koutný (Juhaňák), 22. Žižka (Veselý), 55. Jiří Koutný (Mendrek)

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Zich) – Jelínek, Pražan, Vojtíšek, Fiala, Vávra, Běhavý, Klápa, Pražák, Flousek, Ondrušek, Sýkora, Mikeš, Schubert, Havránek, Jastřembský, Strachota, Kotlas "C", Bouša
    Trenér: David Podhráský

Bulldogs Brno: Kejík (Kuhn) – Brom, Kadlec, Jalový, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Hrubý, Jiří Koutný, Komenda, Hrazdíra, Martin Koutný "C", Grábl, Mendrek, Bauer, Veselý, Žižka, Jakůbek
    Trenér: Jan Kadlec

Rozhodca: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora