Buffalo – Florida 0:2 (kon.) | NJ Devils – Montreal 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Tampa Bay 6:3 (kon.)
Carolina – Philadelphia 2:1 (kon.) | Minnesota – Toronto 3:1 (kon.) | Colorado – Edmonton 2:1 (2:0 po s.n.)
Calgary – NY Islanders 1:2 (kon.) | Anaheim – St. Louis 4:3 (kon.) | Boston – Ottawa 2:3 (po pr.)

44:02
    Ale oslabení Colorada bude hned pokračovat. Dvě minuty za podražení totiž dostává Alex Tanguay. Ten si je prohřešku očividně vědom.

42:04
    Komplikace pro Colorado. Na dvě minuty za podražení totiž odjíždí na trestnou lavici domácí Daniel Briere, autor zatím jediné branky.

38:14
    Ale ještě se bude jednou vylučovat. Početní výhodu si dnes poprvé zahrají Edmonton Oilers. Dvě minuty za hákování totiž dostává mladík Nathan MacKinnon.

34:30
    Z domácí strany pyká Gabriel Landeskog, za Edmonton Oilers musí jít sedět na dvě minuty Matt Fraser.

20:45
    Oilers nečekají lehké chvíle, Taylor Hall je odeslání do boxu na dvě minuty za sekání, Avalanche budou hrát přesilovku čtyři na tři.

19:08
    Ve stejném čase vyloučení z hostující strany. Neil Jakupov míří za katr, protože podle soudu rozhodčího krosčekoval. Ale vyloučen i domácí John Mitchell, za nedovolené bránění.

15:46
    Oba hráči pochopitelně dostávají tresty za rvačku a budou muset vychladnout na trestné lavici. Jak Hendricks, tak McLeod.

05:43
    První vyloučení zápasu. Dvě minuty za sekání dostává od hlavního rozhodčího hostující Luke Gazdic. Pramení z toho přesilovka pro Colorado.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 28. Briere (Duchene, Barrie), rozh. náj. Duchene – 45. Pouliot (Schultz, Eberle)