USA U20 – Slovensko U20 3:0 (kon.) | Švédsko U20 – Rusko U20 3:2 (kon.) | Fínsko U20 – Kanada U20 1:4 (kon.)
Švajčiarsko U20 – Dánsko U20 3:4 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Švajčiarsko U20
3:4 (2:1, 1:2, 0:0 - 0:0)
Dánsko U20
Utorok 30.12.2014, 23:00 • Air Canada center, Toronto • Majstrovstvá sveta do 20 rokov
    Oliver BJORKSTRAND - 3:4

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Dánsko U20.
    Autorom víťazného gólu je OLIVER BJORKSTRAND!

62:11
    Krásna kombinácia Dánov! Ehlers posunul puk na Ellera, ktorý perfektne našiel Bjorkstranda, ale toho vychytal Descloux!

56:34
    Sorensen teraz chytil veľkú šancu Schwerimu! Uf diváci už videli puk za chrbátom dánskeho brankára.

53:08
    Vylúčenie Švajčiarsko – 2 minúty dostáva Rod za hákovanie.
    Nastávajú krušné chvíle pre Desclouxa.

48:55
    Obrovská šanca Švajčiarov! Fiala sa dostal až pred Sorensena, krásne si ho položil, ale Sorensen vytiahol perfektný zákrok!

47:58
    Vylúčenie Dánsko – Larsen dostáva 2 minúty za podrazenie.

43:12
    Prečislenie Dánov 2 na 1, ale Bjorkstrand úplne pokazil prihrávku.

42:14
    Obojstranné vylúčenie, Dve minúty za hrubosť dostáva Suter a tak isto dve minúty za hrubosť dostáva Aagaard.

38:59
    Krásne sólo Ellera cez celú ľadovú plochu, chýbal tomu len gól!
    Mikkel AAGAARD - 3:3

35:40
    Dánsko dáva gól! MIKKEL AAGAARD využíva presilovú hru a opäť vyrovnáva stav stretnutia!
    Asistencie: Nick Olesen

35:16
    Vylúčenie Švajčiarsko – Rathgeb za podrazenie.
    Timo MEIER - 3:2

34:34
    Švajčiarsko dalo gól!
    Švajčiari idú hneď do vedenia! TIMO MEIER vystrelil spoza dánskej brány a Sorensen si vrazil puk sám do brány.
    Asistencie: Jonas Siegenthaler, Denis Malgin
    Anders KROSGAARD - 2:2

34:11
    Dánsko dáva gól! Dánsko vyrovnáva stav stretnutia! Puk sa dostal až k ANDERSOVI KROSGAARDOVI a ten prekonáva Desclouxa!
    Asistencie: Sonny Hertzberg, Mikkel Aagaard

33:56
    Vylúčenie Švajčiarsko, Siegenthaler dostáva 2 minúty za vrazenie na mantinel.

33:21
    Fora vypálil do modrej čiary, Sorensen len vyrazil puk pred seba, ku ktorému sa dostal Meier, ale jeho dorážku Sorensen výborne zachytil!

28:22
    Šanca Dánska! Holmberg sa si prdral až pred bránu a takmer prekonal Desclouxa!

21:34
    Dáni sú stále v tlaku! Eskerod sa natlačil pred Desclouxa a snažil sa prepasírovať puk za jeho chrbát!

20:34
    Vo veľkej šanci sa ocitol Eller! Netrafil však prázdnu bránu!

19:50
    Dáni sú v útočnom pásme a tlačia svojho súpera!

18:59
    Vylúčenie na strane Švajčiarska. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Muller.
    Oliver BJORKSTRAND - 2:1

17:58
    Dánsko dáva gól! Dáni pred koncom tretiny znižujú!Dánsky útočník sa preštrikoval až k Desclouxovi a OLIVER BJORKSTRAND prekonáva švajčiarského brankára.
    Asistencie: Nikolaj Ehlers, Mads Eller
    Kevin FIALA - 2:0

11:54
    Švajčiari vedú už o dva góly! Malgina neobrali o puk ani traja hráči, ten prihral KEVINOVI FIALOVI a ten dáva druhý gól svojho tímu!
    Asistencie: Denis Malgin
    Kris SCHMIDLI - 1:0

10:48
    Švajčiarsko dalo gól!Švajčiarsko dalo gól!
    ukážková kombinácia štvrtého útoku Švajčiarov,po ktorej sa dostal pred Sorensena KRIS SCHMDLI a prekonáva Sorensena!
    Asistencie: Luca Hischier

8:59
    Muller výborne vypálil od modrej a Sorensen vôbec nevedel kde je puk. Švajčiari ho získali a sú stále v tlaku!

7:50
    Opäť vylúčenie Dánska, na trestnú lavicu si sadne Lassen za nedovolené bránenie.

6:59
    Veľmi dobrá strela od modrej, ktorú vyslal Muller, ale Sorensen dobre zakročil.

5:11
    Vylúčenie Dánsko – Larsen, nedovolené bránenie

Lissko

Góly a asistencie: 11. Schmidli (Hischier), 12. Fiala (Malgin), 35. Meier (Siegenthaler, Malgin) – 18. Bjorkstrand (Ehlers, Eller), 35. Krosgaard (Hertzberg, Aagaard), 36. Aagaard (Olesen), rozh. náj. Bjorkstrand

1:2   Rod (SUI20)

Švajčiarsko U20: Descloux (Waeber) – Fora, Muller(A), Fuchs, Fazzini, Rod – Siegenthaler, Rathgeb(C), Fiala(A), Malgin, Meier – Harlacher, Kindschi, Schweri, Wieser, Suter – Hugli, Hischier, Schmidli, Aeschlimann
    Dánsko U20: Sorensen (Lillie) – Krogsgaard, Hertzberg, Aagaard(C), Rasmussen, Asperup – Lassen, Larsen, Eller(A), Ehlers, Bjorkstrand(A) – D. Nielsen, Eskerod, Olesen, M. Nielsen, Holmberg – Hansen, Jensen, Pison, True, S. Nielsen

Rozhodca: Patafie Steve (USA) , St-Jacques Pascal (CAN) – Dehaen Pierre (FRA) , Ponomarjow Nikolaj (GER)