Dortmund – Wolfsburg 2:2 (kon.) | Mönchengladbach – Brémy 4:1 (kon.) | Hoffenheim – Leverkusen 0:1 (kon.)
Frankfurt – Hertha 4:4 (kon.) | Paderborn – Schalke 1:2 (kon.)
Borussia Dortmund
2:2 (1:1)
VfL Wolfsburg
Streda 17.12.2014, 20:00 • Signal Iduna Park, Dortmund, Nemecko • Nemecká Bundesliga

Tak a je dobojované. Po výbornom zápase sa ani jeden tím neteší z víťazstva, zrodila sa nám remíza 2:2. Za domácich strieľali góli Aubameyang a Immobile, za hostí sa presadili De Bruyne a Naldo. Dortmund sa po zápase nachádza na 16.mieste, Wolfsburg na 2.priečke.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný večer. (21:52:37)

90+3

90+2
    BVB chce taktiež strhnúť vedenie na svoju stranu, no zrejme sa tak nestane a zápas sa skončí nerozhodne.

90+1
    Wolfsburg sa ešte snaží o otočenie, lenže obrana hostí je veľmi pozorná a koncentrovaná. Dortmund skúša vysoké napádanie, no úspech to neprináša.

90
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 3 minúty!

89
    Beží nám posledná minúta riadneho hracieho času. Uvidíme, koľko minút nadstaví hlavný arbiter Wetz.

88
    Center domáceho Aubameyanga našiel iba obrancov hostí, ktorí poslali loptu do bezpečia.

87
    Tak ako sa to nakoniec skončí? Budeme poznať víťaza tohto duelu?

85
    VfL Wolfsburg dal gól!
    Tak hosťom sa podarilo vyrovnať. Vlci mali výhodu rohového kopu, center našiel presne hlavu NALDA, ktorý nekompromisnou hlavičkou strieľa gól. Strelca práve najlepšie neubránil Kehl. Wolfsburg sa teší, Dortmund dostal obrovskú ranu.

84
    Dortmund je pod veľkým tlakom. Udržia to domáci?

83
    Striedanie v tíme VfL Wolfsburg: ihrisko opúšťa Perisic, jeho miesto zaujme Olic.

81
    Pokiaľ vydrží takýto stav do konca, Dortmund predbehne Hamburg, Stuttgart a posunie sa na 14.miesto mimo zóny zostupu. Wolfsburg si aj napriek prehre udrží druhú priečku.

80
    Nepresnosťou v rozohrávke sa prezentoval hosťujúci stopér Naldo, ktorý poslal loptu za postrannú čiaru. Vhadzovanie pre Dortmund.

79
    Striedanie v tíme VfL Wolfsburg: ihrisko opúšťa Gustavo, jeho miesto zaujme Arnold.

78
    Ďalšia šanca Immobileho! Bol tam center sprava, ten presne našiel úplne voľného Immobileho, ktorý stál na hranici pokutového územia. Ciro skúsil bočné nožničky, brankár Benaglio chytá!

76
    Dortmund dal gól!
    Tak predsa sa strelecká smola od Dortmundu v tomto stretnutí v 76.minúte odlepila. CIRO IMMOBILE si naviedol loptu, nachystal si ju na pravačku, jeho prudká strela skončila v sieti Benaglia a to znamená, že BVB strháva vedenie na svoju stranu.

75
    Striedanie v tíme Borussie Dortmund: ihrisko opúšťa Gundogan, jeho miesto zaujme Kirch.

74
    Subotic (Dortmund) za nešetrný zákrok v strede poľa videl žltú kartu.

73
    To isté platí aj o Dortmunde. Síce Immobile sa snaží čo mu sily stačia, no pri domácich je počas celej sezóny veľká smola.