Philadelphia – Tampa Bay 1:3 (kon.) | Toronto – Anaheim 6:2 (kon.) | Florida – Washington 2:1 (6:5 po s.n.)
Detroit – Columbus 0:1 (1:2 po s.n.) | Montreal – Carolina 4:1 (kon.) | St. Louis – LA Kings 5:2 (kon.)
Nashville – Boston 3:2 (1:0 po s.n.) | Winnipeg – Buffalo 5:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:3 (kon.)
Calgary – NY Rangers 2:5 (kon.) | Arizona – Edmonton 2:1 (po pr.)
St. Louis Blues
5:2 (0:0, 1:2, 4:0)
Los Angeles Kings
cz Streda 17.12.2014, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

59:09
    Budeme sledovat ještě jedno vyloučení. Už spíše symbolický trest dostává za nedovolené bránění Ryan Reaves. Musí na trestnou lavici.

51:03
    Velká možnost pro St. Louis Blues. Tarasenko byl při svém průniku zahákovaný a dvě minuty dostává Robyn Regehr. Domácí budou hrát dlouhou přesilovku pět na tři.

50:35
    Počet hráčů na ledové ploše se srovná, Dustin Brown dostává také trest za vysokou hůl a musí si jít na chvilku posedět za vrátka trestné lavice.

39:20
    Ještě jedno vyloučení před koncem druhých dvaceti minut. Nyní míří domácí hokejista za katr. Kevin Shattenkirk dostane trest za sekání od hlavního rozhodčího.

36:30
    První přesilová hra pro domácí mančaft v zápase, dvě minuty za nedovolené bránění dostává Dwight King a Los Angeles nečeká lehký závěr třetiny.

29:48
    Už třetí hráč St. Louis Blues, který dnes odjede na trestnou lavici. Lindbohm musí pykat na dvě minuty za nedovolené bránění.

13:56
    Druhé vyloučení na straně St. Louis Blues během zahajovací třetiny. Tentokráte odjíždí za vrátka Steve Ott, jenže se provinil sekáním proti soupeři.

00:21
    Hned uvidíme vyloučení, na dvě minuty za hákování míří na trestnou lavici domácí hokejista. Jay Bouwmeester už zmizel za vrátky lavice.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 33. Tarasenko (Ott, Buttler), 52. Shattenkirk (Tarasenko, Lehtera), 53. Tarasenko (Pietrangelo, Bowmeester), 54. Steen (Backes, Berglund), 59. Tarasenko (Schwartz) – 26. Gáborík (Williams, Stoll), 31. Gáborík (Kopitar, Carter)

St. Louis Blues: Allen – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Jackman, Lindbohm, Buttler – Berglund, Backes, Steen – Tarasenko, Lehtera, Schwartz – Lindström, Stastny, Ott – Reaves, Lapierre, Porter
    Los Angeles Kings: Quick – Doughty, Muzzin, Martinez, Regehr, Greene, McNabb – Carter, Kopitar, Brown – Williams, Stoll, Gáborík – Pearson, Richards, King – Toffoli, Lewis, Clifford

Rozhodca: Hebert, Pochmara – Grandt, Pancich

Diváci: 17 212