Philadelphia – Tampa Bay 1:3 (kon.) | Toronto – Anaheim 6:2 (kon.) | Florida – Washington 2:1 (6:5 po s.n.)
Detroit – Columbus 0:1 (1:2 po s.n.) | Montreal – Carolina 4:1 (kon.) | St. Louis – LA Kings 5:2 (kon.)
Nashville – Boston 3:2 (1:0 po s.n.) | Winnipeg – Buffalo 5:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:3 (kon.)
Calgary – NY Rangers 2:5 (kon.) | Arizona – Edmonton 2:1 (po pr.)
Philadelphia Flyers
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Tampa Bay Lightning
cz Streda 17.12.2014, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

47:06
    Nick Schultz (PHI) byl při napadání Filppuly až příliš aktivní a dostává dvě trestné minuty za hákování.

33:55
    Jonathan Drouin (TBL) nebezpečně poslal Rinalda na mantinel a dostává dvě minuty za vražení na hrazení

30:43
    Až nyní se hosté dotkli puku a Vallteri Filppula (TBL) míří na trestnou lavici za hákování.

24:27
    Na středu hřiště se koleny srazili Drouin se Schennem a na ledě se strhla menší strkanice. Ze všeho nakonec vyplývají dvě trestné minuty pro Braydena Schenn (PHI) za podražení.

19:04
    Po nenápadné střele v levého kruhu se domácí dostali zpět k puku a Brenden Morrow (TBL) si nepočínal v rámci pravidel, což znamená dvě trestné minuty pro hostujícího útočníka.

13:17
    Po několika šťouchanicích před vhazováním se Wayne Simmonds (PHI) nakonec neudržel, podrazil Killorna a jde na trestnou lavici.

09:33
    A je tady první vyloučení zápasu. Za hrubost si jde na lavici hanby odpočinout Luke Schenn (PHI).

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 20. Simmonds (Streit, Giroux) – 22. Stamkos (Drouin, Callahan), 27. Johnson (Callahan, Kučerov), 60. Filppula (Paquette)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit (A), Grossmann, Coburn, Schultz, L.Schenn, MacDonald – Voráček, Giroux (C), Raffl – Simmonds (A), Laughton, B.Schenn – Read, Couturier, Umberger – Bellemare, VandeVelde, Rinaldo
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Nabokov) – Stralman, Hedman, Šustr, Garrison, Barberio, Carle – Callahan (A), Stamkos (C), Filppula – Kučerov, Johnson, Killorn – Drouin, Paquette, Brown – Connolly, Boyle (A), Morrow

Rozhodca: Brad Watson, Dean Morton – Greg Devorski, Derek Nansen

Diváci: 19576