Chomutov – Šumperk 5:0 (kon.) | Kadaň – Třebíč 3:4 (kon.) | Most – Jihlava 3:4 (0:2 po s.n.)
Benátky n/J – Litoměřice 1:0 (kon.) | Kladno – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Prostějov 8:5 (kon.)
Havířov – Motor ČB 1:2 (0:1 po s.n.)
HC Benátky nad Jizerou
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Stadion Litoměřice
cz Streda 17.12.2014, 17:301. liga (ČR)

59:31
    Puk odrazem od Miškovského o kousek minul prázdnou branku!

58:36
    Nakonec mizí na střídačku!

58:36
    Procházkova střela prošla domácímu brankáři pod rukou, puk se ale zvedl a skončil nad břevnem v ochranné síti!

56:11
    Vyloučen hostující Jakub Šulc za sekání.

52:51
    Sjíždějící Vítězslav Bílek netrefil branku a domácí vyhazují!

52:29
    Vyloučen domácí Vít Jonák za krosček.

51:45
    Doležal před brankovištěm tečoval kotouč nad břevno!

44:04
    Vyloučen domácí Adam Dlouhý za vysokou hůl.

43:10
    Vyloučen hostující Dominik Bílek za hákování.

42:05
    Dnešnímu zápasu přihlíží 263 diváků.

38:27
    Benátečtí jdou opět do tří. Vyloučen domácí Jiří Říha za sekání.

37:00
    Vyloučeni hostující David Dvořáček na 2+2 minuty za hrubost, u domácích Petr Ulrych za vražení a tentýž hráč 2+2 minuty za hrubost.

36:09
    Vyloučen domácí Daniel Špaček za faul kolenem.

33:56
    Vyloučen hostující David Švagrovský za vražení.

33:20
    Plodek si počkal na Hrníčka, kterému adresoval příhru, ten ale netrefil kotouč!

31:23
    Vyloučeni shodně dva hráči. U hostí Jaroslav Kalla za podražení, u domácích Adam Dlouhý za nafilmovaný pád. Hraje se stále 5 na 4.

30:19
    Vyloučen domácí Lukáš Krejčík za hákování.

29:49
    Volný Mikyska mířil z mezikruží těsně vedle!

24:45
    Hosté se po právu drží za hlavu! Schwarz předvedl své kvality a excelentním zákrokem lapačkou zabránil Litoměřicím ve vyrovnání!

24:35
    Benátky právě vstřelily branku!
    Benátečtí se ujímají vedení velmi šťastnou brankou. Střela od modré čáry totiž byla nepřesná a mířila vedle, puk ale trefil do hole JOSEFA SKOŘEPU, od níž se odráží za Přikrylova záda. Asistence: Jiří Říha.

24:17
    Vyloučen hostující Martin Novák za faul kolenem.

17:52
    Vyloučen hostující Vítězslav Bílek za hrubost.

14:48
    Také hosté zapomněli na volného Psotu, ten z ideální pozice mířil taktéž vedle!

14:27
    Mezi beky se prosmýkl Vítězslav Bílek a mířil zcela sám na Schwarze, střílel do horní poloviny branky, ale minul!