LA Kings – Philadelphia 1:2 (kon.) | Toronto – Vancouver 5:2 (kon.) | Tampa Bay – Columbus 1:3 (kon.)
Florida – Buffalo 3:2 (kon.) | NJ Devils – Washington 1:4 (kon.) | Nashville – Chicago 1:3 (kon.)
Dallas – Montreal 4:1 (kon.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (kon.) | Arizona – Boston 2:5 (kon.)
Calgary – San Jose 2:3 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 3:4 (po pr.) | Carolina – Detroit 1:3 (kon.)
Toronto Maple Leafs
5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Vancouver Canucks
cz Nedeľa 07.12.2014, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

49:13
    Pánik si jde posedět na trestnou za nedovolené bránění. Další komplikace pro domácí.

36:50
    Komplikace pro Maple Leafs. Na trestnou za hrubost usedl Robidas.

34:03
    Vancouver bude hrát přesilovku 4 na 3. Gardiner putuje odpykat dvě minuty za držení.

33:36
    Dlouho však přesilovka hostům nevydržela. Bozak byl přidržen Edlerem a míří na trestnou.

33:16
    Bernier podržel pod lapačkou nahozený puk, který dojížděl Burrows a brankáře domácích pokryl sprškou ledu. To se nelíbilo Holzerovi, který šel svého gólmana bránit. To však nepochopil rozhodčí a obránce Leafs vyloučil na dvě minuty.

28:14
    Počet sil na ledě se vyrovná. Clarkson si odsedí dvě minuty za hákování.

26:19
    Další komplikace pro hosty. Horvat sedí na trestné za krosček a Toronto tak čeká přesilovka.

18:55
    První vyloučení na straně Toronta. Hosté tak budou hrát přesilovku. Za hrubost sedí na trestné Clarkson.

10:25
    Miller musel zasahovat proti střele od modré, kterou přes bránící hráče neviděl. Navíc Canucks faulovali. Na trestnou usedá Bo Horvat za držení.

01:39
    Kadri se tlačil do zakončení, ale byl faulován. Za hákování si posedí na trestné Bikesa a budeme tak sledovat první přesilovku utkání.

Michal Sedláček

Góly a asistencie: 16. Gardiner, 17. Pánik (Smith, Booth), 25. Holland, 26. Lupul (Holland, Clarkson), 58. Clarkson (Lupul) – 36. Sedin (Sedin, Vrbata), 49. Tanev (Vey, Richardson)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Franson, Gardiner, Holzer, Rielly, Robidas – van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Lupul, Kadri, Santorelli – WInnik, Holland, Clarkson – Booth, Smith, Pánik.
    Vancouver Canucks: Miller (od 26. minuty Lack) – Edler, Tanev, Sbisa, Bieksa, Stanton, Y. Weber – D. Sedin, H. Sedin, Vrbata – Higgins, Bonino, Burrows – Richardson, Matthias, Vey – Dorsett, Horvat, Hansen.

Rozhodca: L'Ecuyer, Furlatt – Mach, MacPherson

Diváci: 19 346