Barys – Vladivostok 4:5 (po pr.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Jekaterinburg 4:0 (kon.) | Čeljabinsk – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (po pr.)
Dinamo Minsk – Záhreb 4:3 (kon.) | Soči – Novgorod 4:1 (kon.) | Nižnekamsk – Kazaň 1:4 (kon.)
Viťaz – Čerepovec 2:5 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 5:4 (kon.) | D. Moskva – CSKA Moskva 3:4 (0:2 po s.n.)
Riga – Novokuzneck 1:0 (kon.) | HC Slovan – A. Mytišči 2:1 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HC Slovan Bratislava
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
Atlant Mytišči
Sobota 29.11.2014, 17:30 • Zimný štadión Ondreja Nepelu • KHL

V prvej tretine dnešného duelu otváral skóre Slovinec v službách Slovana Rok Tičar, ale už v 23.minúte vyrovnával na 1:1 Vjačeslav Leščenko. Vo zvyšku druhej a následne ani v tej tretej tretine gól nepadol a tak sa zápas za vyrovnaného stavu 1:1 musel predlžovať. V predĺžení sme sa gólu taktiež nedočkali a na rad tak prišla lotéria v podobe samostatných nájazdov.V nej bol úspešnejší bratislavský Slovan, keď rozhodujúci nájazd premenil opäť Rok Tičar.

Odo mňa je to pre dnes všetko, s konštatovaním, že HC Slovan Bratislava zdolal na vlastnom ľade Atlant Mytišči 2:1 po samostatných nájadzoch, sa s Vami lúčim a prajem príjemný zvyšok víkendu. (20:09:23)

Rok TIČAR - 2:1

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Slovan Bratislava.

Rozhodujúci samostatný nájazd premenil v druhej sérii nájazdov ROK TIČAR a slovinský útočník v službách slovenského tímu tak vybojoval svojmu mužstvu dva body.

5. séria
    2:1
    Autor prvého gólu dnešného stretnutia sa stáva hrdinom samostatných nájazdov potom, čo prekonáva Engrena a rozhoduje tak o výhre svojho tímu.

1:1
    Začala sa druhá séria nájazdov, prvý Radulov nepremieňa, hoci si Backlunda položil na ľad, minul odkrytú bránu.

3. séria
    1:1
    MYT: Engqvist premieňa – 1:1.

3. séria
    1:0
    Vondrka si nakorčuľoval na ľavú stranu a odtiaľ skúsil strelu, ale neuspel.

1:0
    Hsoťujúci útočník domáceho gólmana strelou medzi betóny neprekonal.

1. séria
    1:0
    Jeglič prudkou strelou prekonáva Engrena!

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani predĺženie nám víťaza dnešného duelu neprinieslo a na rad tak prídu samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:58
    Tomáš Netík sa v absolútnom závere preštrikoval po ľavej strane do zakončenia, ale jeho prudká ŕana z ľavého kruhu končí len v lapačke Engrena.

64:30
    Slovan stratil útočné pásmo, pred nami je posledná polminútka predĺženia.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 19. Tičar (Jeglič), rozh. náj. Tičar – 23. Leščenko (Levicky)