Barys – Vladivostok 4:5 (po pr.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Jekaterinburg 4:0 (kon.) | Čeljabinsk – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (po pr.)
Dinamo Minsk – Záhreb 4:3 (kon.) | Soči – Novgorod 4:1 (kon.) | Nižnekamsk – Kazaň 1:4 (kon.)
Viťaz – Čerepovec 2:5 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 5:4 (kon.) | D. Moskva – CSKA Moskva 3:4 (0:2 po s.n.)
Riga – Novokuzneck 1:0 (kon.) | HC Slovan – A. Mytišči 2:1 (2:1 po s.n.)
HK Soči
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Sobota 29.11.2014, 15:00 • Ladový palác Bolšoj, Soči • KHL

Je dobojované!
    V tretej tretine už domáci hokejisti len navýšili svoje vedenie v zápase gólom Peterssona. Soči si tak zaslúžene po dnešnom výkone pripisuje do tabuľky jasné tri body.

Dovidenia pri nasledujúcich zápasoch KHL.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (17:17:42)

60:00

59:14
    Dvojminútové vylúčenie vidí aj domáci Whitney za hákovanie.

58:55
    Vylúčenie na oboch stranách. Wärn a Potapov, obaja po dve minúty za nedovolené bránenie.

58:14
    Domáci hokejisti sa s pukom usadili v útočnom pásme. Domáci Wärn pálil tvrdo, no jeho delovka smerovala len tesne vedľa Jachinovej brány.

57:21
    Soči si zahrá v početnej výhode. Bernackij obdržal dve minúty za nedovolené bránenie.

57:08
    Domáci hokejisti hrajú už v plnom počte a dokázali sa teda bez problémov ubrániť.

56:05
    Hostia sa s pukom usadili v útočnom pásme, kde intenzívne kombinujú, no strelecké zakončenie zatiaľ nevidíme.

55:18
    Konkov prihrával na Kňazeva, no ten minul priestor domácej svätyne.

55:04
    Na rad prichádza presilová hra pre hostí. Krjukov obdržal dve minúty za faul lakťom.

54:02
    Hostia hrajú v plnom počte. Domáci majú puk na svojich hokejkách a nikam sa neponáhľajú.

53:11
    Petersson preveril Jachina dobrou strelou z pravej strany, no jeho projektil napokon skončil len v moci gólmana hostí.

52:25
    Hostia pridávajú na ofenzívnej aktivite, no domáci forčeking už v strednom pásme im robí poriadne problémy.

51:56
    Hosťujúci Grigorjev obdržal dve minúty za nedovolené bránenie.

51:14
    Chomickij to skúšal od modrej, no minul domácu bránu.

50:04
    Malevič pálil od modrej, no domáci gólman sympaticky zakročil svojimi betónmi.

49:15
    Jachin si na svoje konto pripísal skvelý zákrok! Po strele z centrálnej časti od Kosticina zachytil puk vo svojej lapačke.
    Andre PETERSSON - 4:1

48:46
    Soči dáva gól!
    Domáci ANDRE PETERSSON sa dostal do samostatného úniku a bez problémov zneškodnil osamoteného gólmana Jachina. Bez asistencií.
    Góly a asistencie: 7. Krikunov (Kosticin, Ignatuškin), 15. Ščerbina (Šiškanov, Krjukov), 21. Ignatuškin (Koledov), 49. Petersson – 37. Galuzin (Filatov)

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Ščitov, Whitney, Petrov, Wilson, Derľuk, Järvinen – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Ľudučin, Petersson, Lapenkov – Krutov, Wärn, Emmerton – Krjukov, Šiškanov, Morozov – Ščerbina
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (21. Jachin) – Hietanen, Chomickij, Valentenko, Blažijevskij, Grigorjev, Bernackij, Malevič – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Filatov, Drugov – Dm. Kazionov, De. Kazionov, Kuľomin – Konkov, Kňazev, Rudenkov – Potapov

Rozhodca: Michail Buturlin, Alexander Drejev – Alexander Sadovniov, Alexander Zacharenkov,