Chabarovsk – Vladivostok 2:1 (kon.) | Jekaterinburg – Ufa 3:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Omsk 0:4 (kon.)
Čeljabinsk – Togliatti 3:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk 2:4 (kon.) | Dinamo Minsk – Soči 2:4 (kon.)
Kazaň – Barys 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 5:3 (kon.) | D. Moskva – A. Mytišči 3:2 (3:2 po s.n.)

59:29
    Domáci si to komplikujú a budú hrať v štvorici. Borodkin obdržal dve minúty za držanie protihráča.

Traktor Čeljabinsk dal gól!
    Domáci hokejisti dokázali využiť svoju presilovú hru a pravdepodobne rozhodujú o svojom víťazstve v dnešnom zápase. Na ľavej strane sa k puku dostal STANISLAV ČISTOV, ten svoju strelu skvele umiestnil a prekonal gólmana Ježova. Asistencie si pripisujú hráči Deron Quint a Oleg Piganovič.

56:44
    Presilová hra pre domáci tím. Vasilij Strelcov obdržal dve minúty za seknutie.

52:14
    Domáci sa dostali do skvelej gólovej šance v prečíslení, no Růžička napokon nedokázal trafiť prázdnu bránu!

38:36
    Domáci hokejisti si zahrajú v početnej výhode. Hosťujúci Petrov obdržal dve minúty za držanie protihráča.
    Anton GLINKIN - 2:1

33:30
    Domáci dokázali skórovať a otáčajú skóre zápasu vo svoj prospech! Gólman Ježov sa snažil zneškodniť ANTONA GLINKINA, no nepodarilo sa mu to. Ten zachytil puk za Ježovovou bránou, následne si pred ňu nakočuľoval, so strelou si počkal a napokon ho bez problémov prekonal do odkrytej brány. Asistenciu si pripisuje Dmitrij Pestunov.

29:05
    Hostia si zahrajú presilovú hru. Domáci Gubarev obdržal dvojminútový trest za podrazenie.

25:13
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Hosťujúci Petrov obdržal dvojminútový trest za seknutie.
    Konstantin PANOV - 1:1

19:26
    Domáci hokejisti napokon v závere tretiny dokázali vyrovnať! Quint nekompromisne vystrelil od modrej čiary, následne Ježov jeho strelu vyrazil, no na dorážku od KONSTANTINA PANOVA už nemal nárok. Asistenciu si pripisuje Deron Quint.
    Jurij PETROV - 0:1

15:02
    Togliatti dáva gól!
    Hokejisti hosťujúceho celku Lada Togliatti sa dostávajú prekvapivo do vedenia! Po skvelej prihrávke spoza brány od Černikova sa k zakončeniu v medzikruží dostal JURIJ PETROV, ktorý svojou delovkou prekonal gólmana Garnetta. Asistenciu si pripisuje Alexander Černikov.

10:36
    Anton Glinkin sa dostal do skvelej gólovej šance na pravej strane, no jeho projektil napokon gólman Ježov zachytil vo svojej lapačke.

03:30
    Hostia si zahrajú v početnej výhode o dvoch mužov! Domáci Piganovič obdržal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

01:46
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Domáci Růžička obdržal dve minúty za podrazenie.
    Góly a asistencie: 20. Panov (Quint), 34. Glinkin (Pestunov), 58. Čistov (Quint, Piganovič) – 16. Petrov (Černikov)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Quint, Borodkin, Kondraťev, Piganovič, Aťušov, Davydov, Chlystov – Čistov, Bulis, Panov – Popov, Pestunov, Glinkin – Osnovin, Růžička, Penkovskij – Zavaruchin, Gubarev, Kokujov – Fachrutdinov
    Lada Togliatti: Ježov (Glass) – Barancev, Hunkes, Šulakov, Ogurcov, Stulov, Romanov, Svijazov – Černikov, Petrov, Golubev – Šenfeld, Belousov, Zaťovič – Valuiskij, Bočarov, Šarov – A. Strelcov, V. Strelcov, Fjodorov – Mastrjukov

Rozhodca: Sergej Beljajev, Pavel Komarov – Konstantin Gordenko, Viktor Tomilov